فصل خوب اشکان دژاگه در لیگ برتر انگلیس یکی از آرزوهای اهالی فوتبال ایرانی است آن هم در فصل منتهی به جام جهانی.

سایت گل-اشکان دژاگه بالاخره از شر مصدومیت طولانی خود خلاص شد. روز 12 فروردین ماه گذشته این هافبک تهاجمی ایرانی با پیراهن فولام برابر کوئینز پارک رنجرز مصدوم شد و بعد از بررسی های پزشکان مشخص شد که فصل فوتبالی برای او به پایان رسیده و حداقل 3 ماه باید دور از میادین باشد.
در آن مقطع این بدترین خبر برای تیم ملی فوتبال ایران بود، تیمی که در مقدماتی جا م جهانی 2014 برزیل وضعیت خوبی نداشت و برای 3 بازی مهم خود در خردادماه به شدت به حضور این هافبک موثر نیاز داشت، اما به هرحال اشکان به این بازی ها نرسید و تیم ملی هم بدون او موفق شد بلیت سفر به برزیل را اوکی کند.
در حال حاضر نهایت آرزوی اهالی فوتبال ایران در مورد اشکان دژاگه در پیش بودن یک فصل خوب و موفق در لیگ برتر انگلیس است چون در برزیل به تجربه بین المللی این بازیکن نیاز زیادی خواهیم داشت و یک اشکان آماده می تواند قوت قلبی برای بقیه بازیکنان در بزرگترین نمایشگاه چهارسالانه فوتبال جهان باشد.
اشکان از روز 14 تیرماه جاری و دقیقا روز تولد 27 سالگی خود به تمرینات فولام برگشت و در اولین حضورش در ترکیب فولام برابر تیم کارتاگانیس کاستاریکا یک نیمه بازی کرد و آن قدر خوب بود که حتی سایت باشگاه فولام هم نمایش او بعد از دوری 3 ماهه از میادین را مورد تمجید و تحسین قرار دهد.
یک اشکان آماده می تواند برای مارتین یول سرمربی هلندی فولام هم نعمتی باشد چون به هرحال گرچه او 27 ساله است ولی در تیم فولام که مجموعه ای از بازیکنان مسن را در ترکیب خود دارد می تواند یک جوان مفید تلقی شود. یان آرنه ریسه(33) جورجیوس کاراگونیس(37) دیمیتار برباتف(33) دامین داف(35) برد هانگلند(33) و استیو سیدول(31) نفرات بالای 30 سالی هستند که در ترکیب اصلی فولام حضور دارند و اشکان دژاگه می تواند با دوندگی و جنگندگی ذاتی خود جور کم کاری احتمالی آنها را هم بکشد.