اوزیل: آماده ام تا پایان دوران حرفه ای ام در رئال بمانم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: اوزیل: آماده ام تا پایان دوران حرفه ای ام در رئال بمانم

نام واقعی
    Mila Dam
    استاتوس
    Hey khanoomy faze asheqoone nagir...be salamaat ..khodafeziii
    شغل و حرفه
    دانشجو عمران
    بازیکن محبوب
    Karim Bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Brazil
    تشکر شده 6,652 بار در 2,494 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک

اوزیل: آماده ام تا پایان دوران حرفه ای ام در رئال بمانم

این ملی پوش آلمانی تا سال 2016 با این باشگاه قرارداد دارد اما گفته می شود که مدیران باشگاه مادریدی قصد دارد قرارداد او را تا سال 2019 تمدید کنند
    سایت گل- مسوت اوزیل، ستاره رئال مادرید، اعلام کرد که آماده است تا قراردادش را با این باشگاه تمدید کند و تا پایان دوران حرفه ای اش در سانتیاگو برنابئو بماند.
    این ملی پوش آلمانی که در سال 2010 از وردربرمن به رئال پیوست، تا سال 2016 با این باشگاه قرارداد دارد اما گفته می شود که مدیران باشگاه مادریدی قصد دارد قرارداد او را تا سال 2019 تمدید کنند.
    او در گفتگو با نشریه بیلد گفت:" این خیلی خوب است که رئال می خواهد قرارداد من را تمدید کند. این باعث خوشحالی من است زیرا این نشانه می دهد که آنها به عملکرد من اطمینان دارند. اما در حال حاضر، هنوز هیچ تصمیمی گرفته نشده و هیچ فشاری هم روی من نیست.
    البته می توانم تصور کنم که دوران حرفه ای ام را در رئال به پایان برسانم. همچنین می توانم تصور کنم که کاری کاملا متفاوت انجام بدهم."
    او در پاسخ به این سوال که آیا جدایی احتمالی اش، به دلیل جدایی مورینیو از رئال بوده، گفت:" نه، این به آن خاطر است که در فوتبال هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد. پس باید برای برداشتن هر قدمی، به دقت فکر کرد.
    ما در رئال اهداف بزرگی داریم. ما تنها با بازیکنان بزرگ می توانیم به این اهداف برسیم. ما می خواهیم در هر سه جام به قهرمانی دست پیدا کنیم. این نشانه غرور نیست.
    من در انتظار فصل جدید هستم. در تیمی مانند رئال، نمی توان تمام فصل را تنها به 11 بازیکن سپری کرد. ما نیاز داریم تا در بهترین سطح باشیم. من تا به حال موفق بوده ام. در سه فصلی که در رئال هستم، بیش از 100 بازی انجام دادم. این خیلی خوب است."
    اوزیل مدتی پیش گفته بود که الگویش زیدان است و حتی حرکات این ستاره فرانسوی را از روی ویدئوهایش تماشا و تقلید می کرد.
    او بار دیگر کمک مربی فصل آینده تیمش را مورد ستایش قرار داد و گفت:" زیدان همیشه الگوی من بود. من همیشه حرکان او را در یو تیوب تماشا می کردم و از آنها تقلید می کردم. حداقل تلاش می کردم تا آنها را انجام بدهم. او یک فوق ستاره بود و اکنون که از نزدیک او را می شناسم، می دانم که یک انسان فوق العاده هم هست."

soltan cr7

نام واقعی
    امير
    استاتوس
    استاتوس چيه؟؟؟؟؟؟؟
    شغل و حرفه
    فوتباليست
    بازیکن محبوب
    ali parvin
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 269 بار در 138 ارسال