مسی: مالیات؟ اصلا سردر نمی آورم؛ به مشاورانم اطمینان دارم؛ درمورد اختلاف تیتو-پپ نظری
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: مسی: مالیات؟ اصلا سردر نمی آورم؛ به مشاورانم اطمینان دارم؛ درمورد اختلاف تیتو-پپ نظری

نام واقعی
    Mila Dam
    استاتوس
    Hey khanoomy faze asheqoone nagir...be salamaat ..khodafeziii
    شغل و حرفه
    دانشجو عمران
    بازیکن محبوب
    Karim Bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Brazil
    تشکر شده 6,652 بار در 2,494 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک

مسی: مالیات؟ اصلا سردر نمی آورم؛ به مشاورانم اطمینان دارم؛ درمورد اختلاف تیتو-پپ نظری

بایرن تیم بزرگی است. آنها با فاصله زیادی قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شدند و با روی کار آمدن گواردیولا از این هم قوی تر می شوند.
    سایت گل- لیونل مسی ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا امروز و بعد از برگزاری جلسه تمرینی صبح تیم کاتالان در کنفرانسی خبری شرکت کرد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد؛ او از مسائل و مشکلات مالیاتی اش گرفته تا مصدومیتی که در پایان فصل گذشته گریبانگیرش شده بود و آمدن نیمار به بارسا به صحبت پرداخت و درمورد اختلاف موجود میان تیتو و گواردیولا و جدایی تیاگو و ویا و رئال مادرید هم صحبت کرد.دراینجا می توانید متن صحبت های مسی به گزارش آ.اس را مطالعه کنید:
    *بازگشت به تمرینات:
    من با انگیزه های همیشگی به سر تمرینات تیم آمدم. انگیزه های زیادی دارم تا کارها را به خوبی انجام داده و به اهداف تعیین شده برسیم
    *مصدومیت ها:
    من مثل همیشه به تلاش ادامه خواهم داد. با این انگیزه که بتوانم در تمام بازیها به میدان برود. در دنیای فوتبال همیشه ریسک وجود دارد و ممکن است برای هرکسی این اتفاقات رخ دهد. مصدومیت من مصدومیتی جزئی بود ولی وقتی که اطلاعات بیشتری منتشر شد، کار پیچیده شد. من تصمیم گرفتم که بازی کنم، آن هم در شرایطی که هنوز بهبود پیدا نکرده بودم..حالا این ماجراها دیگر مربوط به گذشته است
    *مشکلات مالیاتی:
    من در کمال آرامش هستم و جدا از این مسائل هستم. من و پدرم مشاوران مالی داریم که مسئول حل و فصل این مسائل هستند و ما به آنها اطمینان داریم. امیدوارم که این مشکل را حل کنند.من اصلا از این مسائل سر در نمی آورم و به همین خاطر هم هست که وکلایی را استخدام کرده ایم
    *درک متقابل با نیمار:
    امیدوارم که در داخل زمین چمن این طور باشد. نیمار بازیکن واقعا بزرگی است. او به تیمی پرستاره آمده و امیدوارم که مشکلی برای تطبیق یابی با شرایط نداشته باشد. به نظر پسر خوبی می رسد و مشکلی نخواهد بود. چون رختکن تیم ما مملو از بازیکنان خوب است. در مصاف های تک به تک نیمار واقعا ویران کننده است
    *حریفان بارسا در فصل پیش رو:
    بایرن تیم بزرگی است. آنها با فاصله زیادی قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شدند و با روی کار آمدن گواردیولا از این هم قوی تر می شوند. رئال مادرید واقعا قدرتمند است؛ به خاطر تعریف این باشگاه و بازیکنان بزرگی که در اختیار دارد. رئال هر سال قوی تر می شود و با مبارزه مقابل رئال مادرید رقابت سختی در لالیگا خواهیم داشت. البته ممکن است تیم دیگری هم وارد این کورس و نبرد بشود
    *جدایی تیاگو از بارسا:
    اینها تصمیمات فردی هستند. او تصمیم گرفت برود؛ چون فکر می کند که در آنجا بیشتر می تواند بازی کند. این تصمیم اوست
    *مشکل میان تیتو و گواردیولا:
    این موضوعی بین آنهاست و نباید دراین موضوع دخالت کرد. آنها با هم صحبت کرده اند وهمه چیز روشن است. من دراین باره حرفی نمی زنم
    *جدایی ویا از بارسا:
    مهاجمی مثل فالکائو از اتلتیکو جدا شد و ال گواخه به خوبی جای او را پر خواهد کرد. او بازیکن گلزنی است و در اتلتیکو هم به گلزنی هایش ادامه خواهد داد.

soltan cr7

2. 2 کاربر مقابل از Milad criska عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ShAh!N (17th July 2013), THIAGO (18th July 2013)

نام واقعی
    ShAhIN
    استاتوس
    .........
    بازیکن محبوب
    Sheys Rezaie
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 2,787 بار در 1,158 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 42 تاپیک
    امیدوارم که موفق باشی!
    مثل همیشه........
    انشاالله که توزمین بهترین بازی رو داشته باشید همتون.باهم شاهکار کنید!
    بابامعلومه,اینا برا هرکارشون1آدم دارن,خودشونو تو این موضوعا دخالت نمیدن!

نام واقعی
    امير
    استاتوس
    استاتوس چيه؟؟؟؟؟؟؟
    شغل و حرفه
    فوتباليست
    بازیکن محبوب
    ali parvin
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 269 بار در 138 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ShAh!N نمایش پست ها
    امیدوارم که موفق باشی!
    مثل همیشه........
    انشاالله که توزمین بهترین بازی رو داشته باشید همتون.باهم شاهکار کنید!
    بابامعلومه,اینا برا هرکارشون1آدم دارن,خودشونو تو این موضوعا دخالت نمیدن!

انشاالله