رونی که به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ، اردوی پیش فصل منچستریونایتد را را ترک کرد، اکنون با صحبت های مویس، راهی به جز جدایی از این باشگاه پیش روی خود نمی بیند.
سایت گل- به نظر می رسد رابطه وین رونی و باشگاه منچستریونایتد در پایان راه قرار دارد.
منابع نزدیک به این بازیکن اعلام کرده اند که او از صحبت های اخیر دیوید مویس بسیار ناراحت و عصبانی است. سرمربی جدید شیاطین سرخ به تازگی اعلام کرد که رونی، بعد از فن پرسی، انتخاب دوم او محسوب می شود؛ اظهارنظری که اصلا به مزاق این ملی پوش انگلیسی خوش نیامد و او را برای جدایی از این باشگاه مصمم تر کرد.
رونی که به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ، اردوی پیش فصل منچستریونایتد را را ترک کرد، اکنون با صحبت های مویس، راهی به جز جدایی از این باشگاه پیش روی خود نمی بیند.
رونی ناراحتی اش از صحبت های اخیر مویس را به مدیران باشگاه اعلام کرده و معتقد است که این اظهارنظر نشان می دهد که آینده ای در الدترافورد ندارد.
هرچند مدیران باشگاه منچستریونایتد در چند هفته اخیر بارها تکرار کرده اند که رونی فروشی نیست، صحبت های اخیر مویس به این باشگاه نشان داد که نباید انتظار داشته باشد که فصل آینده، روزهای بهتری نسبت به فصل قبل در پیش داشته باشد. به همین خاطر در فاصله دو سال مانده تا پایان قراردادش، باید فکری جدی در مورد آینده دوران حرفه ای بکند.
البته عصبانیت رونی تنها به خاطر صحبت های مویس نیست. اد وودوارد، مدیر اجرایی جدید باشگاه نیز اعلام کرد باشگاه منچستریونایتد عجله ای برای تمدید قرارداد با رونی ندارد و نگران پایان قرارداد این بازیکن نیست.

رونی از اینکه جایگاهش در الدترافورد به عنوان بهترین بازیکن تیم به چنین سطحی تنزل پیدا کرده، بسیار ناراحت است و به همین خاطر به رفتن به باشگاه دیگر فکر می کند. او هنوز از یاد نبرده که فرگوسن در دیدار حساس مقابل رئال مادرید او را نیمکت نشین کرد و دوست ندارد چنین اتفاقاتی در دیدارهای حساس فصل آینده تکرار شود.
در این بین چلسی به طور جدی به دنبال به خدمت گرفتن اوست و با توجه به زمان زیادی که تا پایان فصل نقل و انتقالات باقی مانده، هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد.