در طول چند هفته گذشته شایعاتی زیادی در مورد پیوستن ایگواین به آرسنال و دامیائو به تاتنهام منتشر شد اما هیچ کدام از این انتقال ها صورت نگرفت.
دسایت گل- آئورلیو دی لورنتیس، رئیس باشگاه ناپولی، اعلام کرد که این باشگاه در حال مذاکره برای به خدمت گرفتن گونسالو ایگواین و لئوناردو دامیائو است.در طول چند هفته گذشته شایعاتی زیادی در مورد پیوستن ایگواین به آرسنال و دامیائو به تاتنهام منتشر شد اما هیچ کدام از این انتقال ها صورت نگرفت.
اکنون ناپولی که روز گذشته کاوانی را با انتقالی 64 میلیون یورویی به پاری سن ژرمن واگذار کرده، به دنبال به خدمت گرفتن این دو مهاجم است؛ ضمن اینکه رائول آلبیول، مدافع رئال هم آخرین مراحل پیوستن به این باشگاه را سپری می کند.
دی لورنتیس در گفتگو با هواداران باشگاه ناپولی از طریق توئیتر گفت:" ما در حال مذاکره برای به خدمت گرفتن ایگواین و لئاندرو دامیائو هستیم. آلبیول هم در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی است."
او همچنین اعلام کرد که فروش کاوانی، بودجه این باشگاه برای خرید بازیکنان جدید را دو برابر کرد و اکنون می توانند بازیکنان بیشتری برای فصل جدید به خدمت بگیرند.
" اگر ما 64 میلیون یورو را به 60 میلیون یورو اضافه کنیم، 124 میلیون یورو برای خرید کردن داریم و می توانیم بر روی خرید بازیکنان باتجربه و مناسب هزینه کنیم."
ناپولی تاکنون بازیکنانی مانند رافائل، خوسه کایخون و دریس مرتنس را به خدمت گرفته است.
: ناپولی به دنبال ایگواین و دامیائو است