افشاگري رويانيان از بازیکن ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون توماني تيم رقيب
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: افشاگري رويانيان از بازیکن ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون توماني تيم رقيب

 1. #1


  محل سکونت
  .....
  نام واقعی
  مـــحـــمــــد
  استاتوس
  ...
  شغل و حرفه
  ســـربـــــاز وطـــــن
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Spain
  نوشته ها
  4,934
  تشکر
  7,454
  تشکر شده 18,394 بار در 4,079 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 57 تاپیک

  افشاگري رويانيان از بازیکن ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون توماني تيم رقيب

  مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: «جلسه بسیار خوبی را با وزیر ورزش داشتیم و توافقات لازم انجام شد و من به عنوان مدیرعامل باشگاه به کارم ادامه خواهم داد.»

  جام ورزشي؛ محمد رویانیان در خصوص مصاحبههایش علیه علی فتحاللهزاده مدیرعامل باشگاه استقلال که پس از برنامه ورزش و مردم هفته قبل به وجود آمد، گفت: «در آن برنامه آقای فتحاللهزاده صحبتی را در مورد دریافت پورشه و بنز از سوی بازیکنان پرسپولیس عنوان کردند که بعد از این صحبتهای او بازتاب بسیاری در رسانهها داشت. من هم گفتم این صحبتها خوب نیست سال گذشته با بازیکنان ما تماس میگرفتند و صحبتهای ضد و نقیضی با آنها انجام میدادند بر اساس همین رویه به دو تا از بهترین بازیکنان ما ضربه زدند. فتحالله زاده را نمیگویم یک تیمی هستند که این کارها را میکنند. شایعه دادن بنز و پورشه به بازیکنان هم از همین قبیل اخبار بود اخباری که در نهایت به ضرر پرسپولیس شد. تمام دستگاههای امنیتی و نظارتی میتوانند بررسی بکنند که من حتی یک ماشین مدل پائین خارجی هم وارد کشور نکردم. این دستگاههای امنیتی میتوانند به دقت نظر خود را اعلام بکنند اما اینکه این مسئله از دهان فتحاللهزاده خارج شود که بازیکنان پرسپولیس بنز و پورشه گرفتهاند انصاف نیست و صحیح نبود. این خوب است که من یک چیزهای دیگری را در مورد استقلال و فتحاللهزاده بگویم. من قسم میخورم با زبان روزه که سال گذشته بیشترین پولی که به یک بازیکن دادم یک میلیاردو دویست و هفتاد میلیون تومان بود آن هم فقط به یک بازیکن دادم اما پارسال تیم رقیب من به 5 بازیکن خود نفری یک میلیارد و 700 میلیون تومان پول داد. من این را با سند میگویم در تیم رقیب من یک بازیکن ایرانی وجود داشت که 2 میلیارد و 700 میلیون تومان از باشگاه رقیب من پول گرفت. سپاهان و استقلال سال گذشته از ما بیشتر پول هزینه کردند. بیشتر از ما پول به بازیکن دادند اما چون من در فوتبال ناوارد بودم و از بیرون آمدم من را تخریب کردند اما دیگر نمیگذارم این کار را انجام دهند.»

  رويانيان با اشاره به جلسه عصر امروز خود با محمد عباسی وزیر ورزش و جوانان و تعدادی از اعضای هیئتمدیره از جمله علی پروین اظهار داشت: «ما جلسه بسیار خوبی را داشتیم و جلسهای بود که در آن با همدیگر گفتیم و خندیدیم و تصمیمات لازم هم گرفته شد. من صحبتهایی هم با آقای سجادی داشتم که او هم در جلسه ما حضور داشت. قرار بود نام آقای نامی وزیر ارتباطات برای حضور در هیئت مدیره دو هفته دیگر اعلام شود اما نمیدانم شما خبرنگاران چگونه از آن اطلاع یافتید؟»

  وی ادامه داد: «من طی روزهای گذشته لحظات سختی را پشت سر گذاشتم. بسیاری از قراردادهای ما قفل شده بود. برای هر قراردادی که پیشقدم میشدیم طرف مقابل با تشکیک با ما صحبت میکرد چرا که در رسانهها میشنید و میدید که مدیرعاملی من روی هوا است. حتی جالب است بدانید قرار بود یک ایرانی مقیم خارج مبلغ 110هزار دلار طلب وینگادا را پرداخت کند اما او مانده بود با اخباری که در مورد رفتن من از پرسپولیس به گوش میرسید این پول را به چه کسی بدهد. چرا که فکر میکرد رویانیان رفتنی است و شاید من پول را برای خودم بردارم.»

  رویانیان تأکید کرد: «مدیرعاملی من ابقا شد اما این سمت برای من مهم نیست بلکه برای مهم خدمتگزاری برای مردم است. این بالاترین مقام است که به مردم خدمت کنیم.»

  مدیرعامل پرسپولیس خاطرنشان کرد: «همه مسائل باید صاف و روشن عمل میشد و اگر قرار بود آقای کامبوزیا به جای من مدیرعامل شود پنهانکاری نمیخواست. قرار هم بود کامبوزیا مدیرعامل پرسپولیس شود و مقدمات این کار هم انجام شده بود من هم دوست داشتم او مدیرعامل شود اما این مصاحبههایی که او کرد واقعاً جای تعجب داشت.»

  وی خاطرنشان کرد: «اینکه هر هفته در رسانهها نامهای مختلفی اسم برده شود که به مدیرعاملی پرسپولیس نزدیک شده است و یا جزو هیئتمدیره پرسپولیس خواهند شد من را عصبانی کرد و من به همین دلیل مصاحبهای را علیه سجادی انجام دادم. او آدم خوبی است،من از او عذرخواهی میکنم ولی شرایط پرسپولیس نباید با این قبیل اقدامها و صحبتهای برخی افراد به حاشیه کشیده شود به همین دلیل هم من اعتراض کردم. آقای کامبوزیا هم نسبت به ما کملطفی کردند. نیامده به پرسپولیس ما را زدند. حداقل باید به او بگویم اول باید مدیرعاملیاش تصویب میشد و من هم که جزء هیئتمدیره بودم بعد از آن علیه ما مصاحبه میکردی اما اینطور رفتار کردن بیانصافی است.»

  رویانیان افزود: «کامبوزیا یک فرد زحمتکش است و من متأثر و متأسفم از اتفاقاتی که برای او پیش آمد اما نوع ورودش به پرسپولیس و اظهارنظرهایش در مورد حساب و کتاب های پرسپولیس به زبان آورد دقیق نبود.»

  رویانیان خاطرنشان کرد: «من خودم پلیس هستم و سرم در حساب و کتاب است. من میدانم حتی این آقایان از 20 سال قبل کجاها بدهکاری دارند. یک برادر بزرگ دیگر در مورد شرکتی که با ما همکاری میکرد صحبتهای ضد و نقیضی مطرح کرده بود اما میدانم همان آقای 12 بازیکن به اسم بازیکنان برزیلی وارد فوتبال ما کرد که هیچکدام برزیلی نبودند. من پلیس هستم و حساب و کتابها را به خوبی میدانم اگر هم قرار باشد پرسپولیس در مورد حساب و کتاب هایش توضیحی بدهد باید به دیوان عالی کشور، سازمان بازرسی کشور ، وزارت ورزش و ارگانهای مربوطه توضیح بدهد.»

  رویانیان با بیان این مطلب که با شنیدن اخبار ضد و نقیض از کار کردن در پرسپولیس سرد نشده است، ادامه داد: «همین روزهایی که در اصطلاح برای ماندن و یا رفتن من در پرسپولیس جنگ بود من شبانهروز برای موفقیت پرسپولیس کار میکردم و روحیهام اینطوری بود که تمام تلاشم را برای موفقیت پرسپولیس انجام دهم. پرسپولیس 30 میلیون هوادار دارد آنها چه گناهی دارند که هر روز در رسانهها اخبار ضد و نقیضی در مورد تیمشان بشنوند. یک بار هم که پرسپولیس زود تمریناتش را شروع کرد و خیلی زود به اردو رفت و یک مربی قوی به نام آقای دایی را استخدام کرد من نمیدانم چرا میخواهند این تیم را به حاشیه ببرند پس چرا اینقدر برای این تیم حاشیه درست میکنند.»

  رویانیان با اشاره به درخواستش از وزیر ورزش و جوانان برای ابقای علی پروین در هیئتمدیره پرسپولیس تأکید کرد: «بنده شفاهاً و کتباً از آقای وزیر ورزش خواهش کردم که آقای پروین باید در هیئت مدیره پرسپولیس بماند چرا که او نماد پیشکسوتان پرسپولیس است. خوشبختانه کدورتهایی هم که بود برطرف شد و من هم از آقای عباسی تشکر میکنم که با سعه صدر خود دیدگاهها را پذیرفتند. من الآن متوجه شدم دیدگاه آقای عباسی نسبت به اتفاقاتی که این روزها در رسانهها میشنویم نسبت به اتفاقات پرسپولیس که این روزها در رسانهها میشنویم متفاوت است و ایشان دیدگه عالی دارد و از ما هم حمایت کرده است.»

  رویانیان با اشاره به انجام کارهای زیرساختی در باشگاه پرسپولیس گفت: «متأسفانه کارهای خوب دیده نمیشود اما من از کارهای زیرساختی در پرسپولیس دست نمیکشم و حتی در مدت زمانی که زیر فشار عوامل بیرونی بودم کارهای زیرساختی باشگاه را به خوبی انجام میدادم الآن هم به آقای وزیر ورزش گفتم من باید کارهای زیرساختیام را ادامه بدهم.»

  رویانیان در پایان خاطرنشان کرد: «من به همراه آقای پروین آقای اکبری، آقای جمشیدی و آقای نامی به عنوان اعضای هیئت مدیره پرسپولیس انتخاب شدیم.»  GooDBYe CapTaiN


 2. 7 کاربر مقابل از San Iker عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  Arash 1990 (18th July 2013), ♥●10♥● (17th July 2013), ♫ Mehdi Yarrahi ♫ (17th July 2013), emrah20062007 (18th July 2013), Milad criska (17th July 2013), RaMiN (18th July 2013), UniQue (18th July 2013)

 3. #2


  محل سکونت
  شمال ايران ...
  نام واقعی
  هانا
  استاتوس
  عطـــر تو اين اتاقـــو پـر كـــرده
  شغل و حرفه
  خرخون !
  بازیکن محبوب
  mohsen khalili
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Argentina
  نوشته ها
  298
  تشکر
  244
  تشکر شده 220 بار در 109 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  <a href=http://www.perspolisfc.net/forum/image.php?type=sigpic&userid=5905&dateline=1374428585 target=_blank>http://www.perspolisfc.net/forum/ima...ine=1374428585</a>

 4. کاربر مقابل از ♫ Mehdi Yarrahi ♫ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  ♥●10♥● (17th July 2013)

 5. #3


  محل سکونت
  شهر بهشت(مشهد)
  نام واقعی
  کیان
  استاتوس
  تو فکر میکنی عوض شدم؟؟؟
  شغل و حرفه
  EMS
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Spain
  نوشته ها
  68
  تشکر
  207
  تشکر شده 45 بار در 24 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  محمد پسرم
 6. #4


  محل سکونت
  قزوین- بوئین زهرا- آراسنج
  نام واقعی
  هادی
  استاتوس
  پرسپولیس
  شغل و حرفه
  كارمند
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Spain
  نوشته ها
  3,485
  تشکر
  7,112
  تشکر شده 7,984 بار در 2,479 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 1 تاپیک
  بازیکن 2 میلیار و 700 میلیونی جواد نکونامه
  <div style="text-align: center;">&nbsp;
  </div>

 7. #5


  محل سکونت
  قلب کاشان
  نام واقعی
  ZahRa
  استاتوس
  خدایا پرسپولیسمو نجات بده
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Germany
  نوشته ها
  1,948
  تشکر
  1,074
  تشکر شده 2,069 بار در 930 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 46 تاپیک
  نه بابا بیچاره ها پول ندارن جون خودشون 8. #6


  محل سکونت
  بابلسر روستای اسلام آباد
  نام واقعی
  روح الله بخشی
  استاتوس
  تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
  شغل و حرفه
  كليه خدمات برق
  بازیکن محبوب
  ahmdareza abedzadeh
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Germany
  نوشته ها
  9,574
  تشکر
  15,818
  تشکر شده 8,517 بار در 3,761 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 28 تاپیک
  فتل قامبه میبینید


  هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن


  داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی


مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا