علی لطیفی:اگر پرسپولیسی شوم جواب اعتماد علی آقا را می دهم/بی تجربه نیستم در جام باشگا
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: علی لطیفی:اگر پرسپولیسی شوم جواب اعتماد علی آقا را می دهم/بی تجربه نیستم در جام باشگا

نام واقعی
    Mila Dam
    استاتوس
    Hey khanoomy faze asheqoone nagir...be salamaat ..khodafeziii
    شغل و حرفه
    دانشجو عمران
    بازیکن محبوب
    Karim Bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Brazil
    تشکر شده 6,652 بار در 2,494 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک

علی لطیفی:اگر پرسپولیسی شوم جواب اعتماد علی آقا را می دهم/بی تجربه نیستم در جام باشگا

فقط نیاز دارم که علی آقا این فرصت را به من بدهد تا خودم را به ایشان ثابت کنم. من توانایی این را دارم که در پرسپولیس بازی کنم اما خب تصمیم آخر را علی آقا می گیرد.
    سایت گل-پس از مصدومیت مهرداد پولادی و عدم بهبود این بازیکن و کمبود بازیکن در سمت چپ تیم پرسپولیس صحبتهایی مبنی بر حضور علی لطیفی در برخی از رسانه ها و روزنامه ها شد برای همین با این بازیکن سابق سایپا و صبا و فجر سپاسی تماس گرفتیم تا ماجرای رفتنش را از زبان خودش جویا شویم.
    علی لطیفی در مصاحبه با سایت گل گفت:
    پرسپولیس باشگاه خیلی بزرگی است که با وجود علی دایی بزرگتر هم شده است.مگر می شود فوتبالیستی در ایران دوست نداشته باشد در پرسپولیس حضور پیدا کند.
    استقلال و پرسپولیس تیمهایی هستند که در ایران هر بازیکنی دوست دارد در آن بازی کند.
    لطیفی در ادامه به سایت گل گفت:
    این که بعضاً گفته می شود پرسپولیس جای با تجربه هاست باید بگویم من در عین جوانی چندین سال است که در لیگ برتر حضور دارم و حتی سابقه بازی در جام باشگاه های آسیا را هم با تیم صبا دارم پس بی تجربه نیستم.
    فقط نیاز دارم که علی آقا این فرصت را به من بدهد تا خودم را به ایشان ثابت کنم. من توانایی این را دارم که در پرسپولیس بازی کنم اما خب تصمیم آخر را علی آقا می گیرد.
    بازیکن فصل قبل شهرداری تبریز و سایپا در پایان به سایت گل گفت:
    من علاقه ام را به پرسپولیس و علی دایی پنهان نمی کنم اما اگر هم این اتفاق نیفتد ناراحت نمی شوم چرا که فوتبالم را در جایی دیگر ادامه می دهم و در فرصتی دوباره شانسم را برای حضور در پرسپولیس امتحان می کنم.من از 2تیم پیشنهاد دارم که باید خیلی زود تصمیم بگیرم البته کن بازیکن آزاد هستم و برای قرارداد بستن مشکلی ندارم.

soltan cr7

2. 2 کاربر مقابل از Milad criska عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

emrah20062007 (18th July 2013), RaMiN (18th July 2013)