شكوري:هم ما خوب بوديم هم پرسپوليس سنگين /دايي و بازيكنان اين تيم را جمع و جور مي كنند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: شكوري:هم ما خوب بوديم هم پرسپوليس سنگين /دايي و بازيكنان اين تيم را جمع و جور مي كنند

نام واقعی
    Mila Dam
    استاتوس
    Hey khanoomy faze asheqoone nagir...be salamaat ..khodafeziii
    شغل و حرفه
    دانشجو عمران
    بازیکن محبوب
    Karim Bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Brazil
    تشکر شده 6,652 بار در 2,494 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک

شكوري:هم ما خوب بوديم هم پرسپوليس سنگين /دايي و بازيكنان اين تيم را جمع و جور مي كنند

قبل از بازي اكثر بچه ها سمت آقاي دايي رفتند چون ايشان در سايپا يا تيم هاي ديگر مربي شان بوده .براي من هم بازي جلوي آقاي دايي و پرسپوليس سخت بود اما فوتبال حرفه اي همين است !
    سايت گل – ابراهيم شكوري مدافع چپ سابق پرسپوليس كه دومين فصلش را در سايپا شروع كرده ديروز مقابل پرسپوليس بازي كرد و در برد سه بر صفر مقابل تيم سابقش پاس گل دوم را به حامد شيري داد.
    وي درباره اين بازي مي گويد:«تيم پرسپوليس در اين بازي يك مقدار سنگين بود .شايد دوره بدنسازي را پشت سر مي گذاشتند اما خدا را شكر تيم ما خيلي خوب بازي كرد.من فكر مي كنم هم تيم ما خوب بود هم اينكه پرسپوليس به خاطر دوره بدنسازي يك مقدار سنگين به نظر مي رسيد.البته مطمئنا پرسپوليس با گذشت زمان بهتر مي شود و نتايج خوبي خواهد گرفت چون هم كادر فني خوبي دارد هم بازيكنانش خوب هستند. آقاي دايي و آقا كريم جزو بزرگان فوتبال مان هستند و بازيكنان هم همگي خوبند و مطمئنم تيم را جمع و جور مي كنند.»
    وي درباره رويارويي با پرسپوليس و دايي مي گويد:«قبل از بازي اكثر بچه ها سمت آقاي دايي رفتند چون ايشان در سايپا يا تيم هاي ديگر مربي شان بوده .براي من هم بازي جلوي آقاي دايي و پرسپوليس سخت بود اما فوتبال حرفه اي همين است و من الان بازيكن سايپا هستم.»
    شكوري در خصوص شرايط سايپا مي گويد:«ما جزو اولين تيم هايي بوديم كه تمريناتش را شروع كرد.ما از روز دوم خرداد تمرينات مان را شروع كرديم و در زمان شروع ليگ دو ماه تمرين خواهيم داشت.ما هم بدنسازي خوبي انجام داديم هم اينكه چند بازي تداركاتي خوب داشتيم و تا زمان شروع بازي ها صددرصد آماده خواهيم شد.»
    وي ادامه مي دهد:«تيم امسال سايپا تيم خوبي است .ما تلفيقي از بازيكنان باتجربه و جوان راداريم .مطمئنا باتجربه هايمان به تيم كمك زيادي خواهند كرد و مديريت و كادر فني نهايت تلاش شان را خواهند كرد تا امسال نتايج بهتري بگيريم.»
    شكوري درباره كار با فيرات مي گويد:«مربيان خارجي يكسري قواعد خاص خودشان را دارند اما نظمي كه ايشان در تيم ما حاكم كرده در كنار رفاقتي كه از قبل در سايپا وجود داشته شرايط خوبي را ايجاد كرده كه تا اينجا نتيجه داده است.»
    از شكوري مي پرسيم فكر مي كني امسال سايپا چه رتبه اي در ليگ به دست بياورد كه جواب مي دهد:«فكر كنم اين فصل همه تيم هاي ليگ برتري خيلي به هم نزديك هستند و به غير از چند تيم كه ميلياردي خرج كرده اند بقيه شرايط نسبتا يكساني دارند .البته اين دليل نتيجه نگرفتن ما نيست .ما فصل قبل در تيم مان يكسري مشكل داشتيم كه باعث شد نتيجه نگيريم اما امسال مي خواهيم هم شروع خوبي داشته باشيم هم خوب ادامه بدهيم.»

soltan cr7

2. کاربر مقابل از Milad criska عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

i love you (18th July 2013)