سرپرست تيم فوتبال استقلال تهران در مورد اينکه آيا فکر ميکند جواد نکونام و استقلال توافق کردهاند، گفت: فکر ميکنم اين اتفاق افتاده است.

ميرشاد ماجدي در مورد تساوي بدون گل تيمش در ديدار دوستانه مقابل ذوبآهن گفت: بازي خوبي بود دو تيم ميزان توانايي هاي خود را سنجيدند و اين مسابقه به هر دو تيم کمک مي کند تا بهتر با توانايي ها و نقاط ضعف خود آشنا شوند. در طول مسابقه دو تيم بسيار محکم در ميدان حاضر شدند و بازي خوبي ارائه کردند.

به گزارش فارس، وي در مورد اينکه چرا از کميته جوانان فدراسيون فوتبال استعفا کرد، اظهار داشت: هرکسي شرح وظايفي دارد و بايد در کار خود استقلال داشته باشد. احساس کردم استقلال من گرفته شده و آدمي نيستم که دستوري کار کنم. چون اختياراتم کمرنگ شد ترجيح دادم استعفا دهم.

سرپرست استقلال در مورد وضعيت توافق با جواد نکونام و آندرانيک تيموريان گفت: شنيدم توافقات انجام شده است. وظيفه سرپرست اين است از زماني است که بازيکن در زمين و تمرين حاضر مي شود و وظيفه سرپرستي آن ها را پيدا مي کند. تا وقتي بازيکنان به تمرين نيايند از وضعيت آن ها اطلاعي ندارم.

ماجدي در مورد اينکه نکونام چه شرايطي دارد، خاطرنشان کرد: حقيقت اين است که نکونام با ما قرارداد دو ساله دارد. در قرارداد او بندهايي وجود دارد که مربوط به مديريت است و آن ها بايد آن را حل کنند. اميدوارم اين موضوع هرچه زودتر قطعي شود.

وي در ادامه خاطرنشان کرد: شنيديم قرارداد آندرانيک تيموريان رسمي شده است. نکونام نيز قرارداد دارد که بندهايي در آن وجود دارد که به مديريت بر مي گردد. اگر در اين مورد توافق شود نکونام در تمرينات حاضر مي شود.

سرپرست استقلال در مورد اينکه آيا فکر مي کند نکونام و استقلال توافق کرده اند، اظهارداشت: فکر مي کنم اين کار انجام شده است.