برای ما هیچ فرقی نمی کند در مقابل کدام تیم قرار می گیریم و از اینکه حریفمان قهرمان لیگ برتر شده و یا تازه به لیگ برتر آمده، هیچ هراسی نداریم.
سایت گل – همین امروز بود که امیر قلعه نویی از ایمان موسوی تعریف کرد و او را کامل ترین مهاجم فوتبال ایران نامید اما دقایقی بعد موسوی در مصاحبه ای برای تیم او کری خوانده و گفته چهارشنبه استقلال را در تبریز قربانی می کنند.
موسوی که ظاهرا برای بازی مقابل استقلال انگیزه های زیادی دارد به آناج می گوید:« وضعیت تیم بسیار خوب است و بچه ها بسیار عالی تمرین می کنند و همه آمادگی دارند تا بتوانند بازی ها را با پیروزی پایان دهند.خدا را شکر تیم خوبی بسته شده است و شک نکنید جزو هشت تیم اول لیگ برتر خواهیم بود.»
بازیکن فصل گذشته تیم فوتبال استقلال وضعیتش را فصل گذشته در این تیم خوب توصیف کرد و ادامه داد:« در استقلال وضعیت مطلوبی داشتم و توانستم در 70 درصد بازی ها هم داخل میدان باشم و بازی کنم.اما برای ما هیچ فرقی نمی کند در مقابل کدام تیم قرار می گیریم و از اینکه حریفمان قهرمان لیگ برتر شده و یا تازه به لیگ برتر آمده، هیچ هراسی نداریم. برای بازی خوب و کسب نتیجه وارد میدان می شویم و آماده ایم در بازی با استقلال شایستگی های گسترش فولاد را به نمایش بگذاریم.مطمئنم در بازی چهارشنبه شب استقلال قربانی انگیزه های بالا و آمادگی گسترش فولاد می شود.»
مهاجم جدید گسترش فولاد این تیم را سکوی رسیدن به تیم ملی دانست و گفت:« با توجه به شرایط بسیار عالی گسترش فولاد، کادر فنی با دانش و انگیزه زیادی که دارم، به خوب کار کردن امید زیادی دارم تا بتوانم به تیم ملی دعوت شوم و جزو ملی پوشان اعزامی به برزیل هم باشم.»