بعد از پیوستن کاوانی به پی اس جی، شایعاتی در مورد جدایی زلاتان از این باشگاه منتشر شد اما بلان اعلام کرد که ایبرا در پارک دو پرنس خواهد ماند
سایت گل- لورن بلان، سرمربی پاری سن ژرمن، معتقد است که زلاتان ابراهیموویچ و ادینسون کاوانی، می توانند زوج بسیار خطرناکی را تشکیل بدهند.
بعد از پیوستن کاوانی به پی اس جی، شایعاتی در مورد جدایی زلاتان از این باشگاه منتشر شد اما بلان اعلام کرد که ایبرا در پارک دو پرنس خواهد ماند و زوج فوق العاده ای را با مهاجم اروگوئه ای تشکیل خواهد داد.
او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" فکر می کنم زلاتان و کاوانی یکدیگر را تکمیل می کنند. من خیلی با زلاتان صحبت کردم. دلیلی وجود ندارد که فکر کنیم او یا بازیکن دیگری فصل آینده در پاریس نخواهند بود. او در سوئد به تیم اضافه شد و ما اکنون می توانیم همه بازیکنانی که در اختیار داریم را ارزیابی کنیم."
شایعاتی در مورد جدایی مارکو وراتی نیز منتشر شده اما سرمربی سابق تیم ملی فرانسه اعلام کرد که این ستاره جوان ایتالیایی در برنامه هایش جای دارد.
" من با مارکو صحبت کردم و او جزئی از برنامه های امسال پی اس جی است. شایعاتی وجود دارد اما او با ما قرارداد دارد.
من هیچ نشانه ای در این مورد که او بخواهد برود، ندیده ام. او بازیکنی جوان با پتانسلی بالاست و من واقعا به او علاقه مندم."