عباسي:رويانيان برکنار نشد که برگردد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: عباسي:رويانيان برکنار نشد که برگردد

 1. #1


  محل سکونت
  کرج
  نام واقعی
  hamidreza
  استاتوس
  only zinedine zidane
  شغل و حرفه
  دانشجو
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | France
  نوشته ها
  3,497
  تشکر
  1,772
  تشکر شده 5,256 بار در 1,980 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 46 تاپیک

  عباسي:رويانيان برکنار نشد که برگردد

  وزير ورزش و جوانان عملکرد دو سال گذشته ورزش را طلايي خواند و گفت : به نوبه خود وظيفه دارم از تلاش خانواده بزرگ ورزش در دستيابي به اين موفقيت هاي سترگ تشکر و قدرداني کنم .

  به نقل از سايت وزارت ورزش و جوانان ، محمد عباسي که عصر جمعه در برنامه 7 گام شبکه خبر حاضر شده بود تا پاسخگوي عملکرد دو ساله مسووليت خود در وزارت ورزش و جوانان باشد ، با تبريک ماه رمضان و آرزوي قبولي طاعات مردم خوب کشور ، تشکيل وزارت ورزش و جوانان را اولين تجربه در جمهوري اسلامي ايران خواند و گفت : قطعا يکي از مسائل مورد توجه در اين عرصه ،هم سنخ نبودن وظايف دو سازمان گذشته است که بطور طبيعي در اين دوره نيز نمود خاص خود را داشت . اين درست که جوانان به صورت عام به ورزش پرداخته و مخاطب اين حوزه هستند ، اما در سطح کشور بسياري از موضوعات جوانان مثل اشتغال و مسکن هم وجود دارد که صرفا به وزارت ورزش و جوانان بر نمي گردد و وزارتخانه ها و سازمان هاي ديگري بطور مشخص ، چنين وظايفي را بر عهده دارند و بطور طبيعي نيز در قبال وظايف شان پاسخگو هستند .

  وي با تاکيد بر اينکه اگر انتظارها و توقعات شفاف شود ، ساختار فعلي ، ساختار خوبي است ، تصريح کرد : هر چند در دوره قبلي که ورزش و جوانان به صورت دو سازمان اداره شده و روسايشان بعنوان معاونان رييس جمهوري ، از موضع رييس دولت نيز حمايت مي شدند ، اما با ادغام اين دو سازمان و تشکيل وزارت ورزش و جوانان ، وزير در جلسات هيات دولت حق راي دارد و مي تواند با هماهنگي هاي لازم ، بخشي از مسائل مربوط به جوزه جوانان را نيز از طريق ديگر وزارتخانه ها و سازمان ها مورد پيگيري قرار دهد .

  عباسي با اشاره به موفقيت هاي سترگ ورزشي بدست آمده در دو سال اخير ، دستيابي بدان ها را در وهله نخست مرهون الطاف الهي دانست و افزود : در وهله بعد نيز مجموعه برنامه ريزيها و حمايت هايي صورت گرفت تا تيم ها و ورزشکاران سرافراز کشورمان در عرصه بازيهاي المپيک و پارالمپيک لندن و رقابت هاي جهاني ، موفقيت هايي ماندگار را نصيب ايران اسلامي نمايند.

  وي با تاکيد بر اينکه مساعي تمام بخش ها در حصول به اين موفقيت ها تاثيرگذار بوده است ، نقش تجربه و عملکرد گذشتگان را در نيل به اين پيروزي ها قابل توجه دانست و گفت : بطور مسلم تجربه را نمي توان وابسته به يک دوره خاص دانست . ورزش عرصه سيالي است که هر برنامه ريزي و حرکتي در آن ما را به آينده اتصال مي دهد و بطور مسلم مدير هوشمند ، مديري است که بتواند از همه تجارب استفاده کرده و حاصل برنامه ريزيها را به فرجامي نيک برساند .

  وزير ورزش و جوانان از دو سال اخير ورزش بعنوان دوره طلايي ورزش ايران در عرصه رقابت هاي بين المللي و جهاني نام برد که نمونه آن کمتر ديده شده است .وي افزود : نتايج بدست آمده در المپيک و پارالمپيک لندن موضوعي نيست که بتوان از کنار آنها به سادگي عبور کرد يا همينطور فروغ قابل توجه تيم هاي فوتبال و واليبال ايران در راهيابي به رقابت هاي جام جهاني و درخشش در ليگ جهاني که به همراه خود به شور و غرور ملي دامن زد که جا دارد در اينجا از همه تلاشگران عرصه خدمت و خدمت رساني در جامعه ورزش تقدير کنم .

  در ادامه اين برنامه و وقتي گزارشي از روند کارهاي صورت گرفته در دوره مديريت دو ساله دکتر محمد عباسي پخش شد که طي آن مربيان ، قهرمانان و کارشناسان حوزه ورزش ، به عملکرد وزير ورزش و جوانان نمره قبولي دادند ، وزير از اين بابت ابراز تشکر کرد و گفت: خداي بزرگ را از اين بابت شاکرم و بطور مسلم به خود مي بالم که طي اين دو سال موفق شده ايم با همدلي و وفاق جامعه بزرگ ورزش ، قدم هاي رو به جلويي را در جهت اعتلاي بيشتر ورزش برداريم .

  وي در عين حال تماشاگر و هوادار ورزش را سرمايه بزرگي براي تيم ها و قهرمانان ورزشي ايران دانست که نمونه آن در دنيا وجود ندارد . عباسي در اين زمينه تصريح کرد : بديهي است که همه در قبال اين هواداران مسووليم و بايد شرايطي را فراهم کنيم تا آنان با حضور در ورزشگاهها تسهيلات بهتري دريافت داشته و بي دغدغه به تماشاي بازيها بنشينند . از اين منظر در حال حاضر فروش اينترنتي و الکترونيکي بليت ها مورد توجه قرار گرفته تا با بهاي لازم به تماشاگران ، آنان با تهيه بليت اينترنتي ، بي دغدغه در ورزشگاهها و سالن ها حاضر شده و از قبل نيز جايشان مشخص باشد . البته در اين زمينه نياز به فرهنگ سازي بيشتري داريم تا با عبور از شرايط سنتي گذشته و دستيابي به استانداردهاي شناخته شده ، بتوانيم سرويس دهي مناسب و قابل قبولي را به سرمايه هاي راستين ورزش در محيط ورزشگاهها داشته باشيم .

  وزير ورزش و جوانان با اشاره به دو و نيم برابر شدن زير ساخت هاي ورزش کشور ، ميزان سرانه ورزشي موجود در سطح کشور را 60 سانتيمتر به ازاء هر نفر دانست که از استانداردها فاصله دارد و بايد با تخصيص بودجه لازم براي دو ، سه هزار ميليارد تومان فضاي نيمه کاره ورزشي موجود در بودجه کشور ، شرايطي فراهم شود تا ورزش ايران هر چه سريع تر به استاندارد هاي سرانه ورزشي براي هر فرد در سطح کشور دست يابد . البته طي اين سالها حرکت هاي بزرگي در زمينه ساخت و ساز در سطح کشور صورت گرفته که در جاي خود کار ارزشمندي به حساب آمده و جاي بسي تقدير دارد .

  وي با اشاره به اينکه وزارت ورزش و جوانان با تمام قدرت در فاصله موجود تا پايان دولت دهم مي کوشد تا پروژه هاي ورزشي نيمه تمام را آماده بهره برداري نمايد ، ابراز اميدواري کرد که ورزشگاه نقش جهان اصفهان که جزو ، طرح هاي مهر ماندگار به حساب مي آيد ، امسال به بهره برداري برسد .

  وزير ورزش و جوانان با اشاره به تبيين سند راهبردي ورزش و جوانان بر اساس سند چشم انداز توسعه کشور ، گفت : مي خواهيم در هر دو زمينه ورزش و جوانان ، کشور نخست در سطح منطقه باشيم که اين مساله با توجه به سرمايه هاي انساني که در اختيار داريم، قابل حصول و دسترسي است .

  عباسي با اشاره به اينکه در اين دوره کمترين تغييرات مديريتي را در سطح روساي فدراسيون ها شاهد بوده ايم ، گفت : به هر حال ما در جهت جهش و نظم بيشتر در سطح عملکرد فدراسيون ها ، تلاش کرديم کمترين تغييرات را داشته باشيم که خوشبختانه اين تغييرات محدود نيز با موفقيت در المپيک همراه شد .نمونه اش نيز کشتي که موفق شد در المپيک لندن ، موفقيتي تاريخي را به نام خود ثبت کند .

  وي در عين حال موضوع تعليق را ساختگي خواند و گفت : متاسفانه عده اي به عوض آنکه منافع ملي ورزش را در همه حال مورد توجه داشته باشند ، تلاش کردند که با حاشيه سازي و دامن زدن به مسائلي که حقيقت نداشت ، مجامع بين المللي ورزش را روي مسايل ورزش ايران حساس کنند که بطور طبيعي اين حرکت هاي ايذايي ، تبعاتي را نيز براي ورزش ايران به همراه داشت و اجازه نداد که ما در فرصت زماني موجود انتخابات کميته ملي المپيک و مجامع فدراسيون ها را برگزار کنيم .

  عباسي با تاکيد بر اينکه اساسنامه کميته ملي المپيک هيچ مشکلي نداشته است ، از اين نکته ابراز تاسف کرد که 7 ، 8 ماه مجمع انتخابات کميته ملي المپيک به تعويق افتاد و در عين حال گفت : البته مسوولان کميته ملي المپيک بايد در اين زمينه پاسخگوي عملکرد خود باشند که چرا اجازه دادند عده اي با حاشيه سازي و جو سازي و انتقال يک سري مسائل به خارج ، روند انتخابات را از مسير طبيعي خود خارج کنند . البته وزارت ورزش و جوانان ضمن رصد تمام امور ، در اين زمينه با آرامش ا مسائل را مديريت کرد تا امور ورزش ايران زمين نمانده و ورزش با استحکام بيشتري ، به نتايج درخشان خود تداوم بخشد . اينکه عده اي بخواهند موفقيت ها را ناديده بگيرند و آب به آسياب دشمنان اين مرز و بوم بريزند ، به هيچوجه پذيرفتني نيست و ما بايد با وحدت و همدلي اجازه ندهيم ، حاشيه سازان به اهداف پليد خود دست يابند .  محمد عباسي همچنين با تاکيد بر اينکه همه باشگاهها در سطح کشور مورد حمايت وزارت ورزش و جوانان هستند ، گفت : در شرايطي که اکثر باشگاهها دولتي هستند ، دو باشگاه مورد توجه و اقبال مردمي استقلال و پرسپوليس ، وابسته به وزارت ورزش و جوانان هستند که چون به صورت شرکتي اداره مي شوند ، ما تلاش کرده ايم با انتخاب هيات مديره اي متشکل از افراد ورزشي ، سياسي و اقتصادي ، زمينه اي را فراهم آوريم تا تمشيت امور دو باشگاه به بهترين شکل به اجرا در آيد. طبيعي است اگر در اين زمينه نياز به تغييري ديده ايم در جهت مديريت بهتر امور ، آن را مورد توجه قرار داده ايم .

  وي برکناري محمد رويانيان از مدير عاملي باشگاه پرسپوليس را از اساس رد کرد و گفت : آقاي رويانيان اصلا برکنار نشد که الان برگشته باشند . همانطور که آگاهيد ايشان اعلام کردند که ماموريت شان از سوي سازمان مربوطه تمديد نشده است که طبيعي بود در چنين شرايطي وزارت ورزش به دنبال اين باشد که از طريق معاون ورزشي خود ، گزينه هاي صاحب صلاحيت در اين مورد را دعوت کرده و با آنان راجع به قبول مسووليت صحبت هاي اوليه را انجام دهد . طبيعي است که تا طرف مربوطه موافقت نکند ، حکمي زده نخواهد شد و چنين بود که چهارشنبه گذشته به اين نتيجه رسيديم که با رفع مشکل آقاي رويانيان براي ادامه خدمت در باشگاه پرسپوليس ، ايشان به کارشان در سمت مدير عاملي ادامه دهند.به هر حال ما با تمام قدرت از دو باشگاه استقلال و پرسپوليس حمايت مي کنيم و هواداران نيز نگران هيچ مساله اي نباشند و ما همچنان مسايل را دنبال مي کنيم تا اين دو باشگاه به شرايط خوبي از ثبات مديريتي دست يابند . ضمن اينکه در همين جا وظيفه خود مي دانم از تمام کساني که در مجموعه هيات مديره دو باشگاه کار کردند و در حال حاضر نيستند ، قدرداني کنم .

  وزير ورزش و جوانان همچنين با اشاره به اينکه در اين دوره تلاش شد در سريع ترين زمان ممکن و در حين مسابقات جوايز و پاداش هاي مناسبي به قهرمانان افتخارآفرين پرداخت شود ، گفت : هر چند اين مساله تاکنون سابقه نداشته ، اما بنده و همکارانم در وزارت ورزش و همراهي دولت و رييس جمهور محترم ، به اين نتيجه رسيديم که افتخارآفرينان فوتبال و واليبال را مورد تشويق قرار دهيم که بر اين اساس مبلغ 50 ميليون تومان به اعضاي هر يک از اين تيم ها پرداخت شد . البته ورزشکاران در ديدارهاي مستقيمي که با رييس جمهور و اعضاي هيات دولت داشتند ، خواسته هاي ديگري نيز داشتند که آنها نيز با موافقت رييس جمهور در حال انجام است .

  وي تصريح کرد : البته ما هر سال طي برنامه اي خاص از تمام مدال آوران و افتخارآفرينان ورزش تقدير و قدرداني خواهيم کرد که نام هيچ افتخارآوري از قلم نيافتد.

  عباسي در پايان صحبت هاي خود با اشاره به اينکه دغدغه هاي جامعه ورزش در همه حال بايد گفته شده و مورد پيگيري قرار گيرد ، گفت : هر چند در اين دوره، نتايج درخشاني براي ورزش ايران رقم خورد ، اما استمرار اين نتايج نيز از اهميت بسياري برخوردار است که بايد در جهت نيل به اين اهداف ، با اختصاص بودجه لازم، توسعه زير ساخت ها را با شدت و قوت بيشتري دنبال کنيم تا جوانان مستعد ايران با برخورداري از امکانات بهتر ، قله هاي ورزش دنيا را زير گام هاي استوار خود به تسخير درآورند . در اينجا بايد تاکيد کنم که ما در همه حال بايد منافع ملي ورزش را مورد توجه قرار داده و خودمان را محق بدانيم نه اينکه مجامع جهاني را محق بدانيم . آن هم در شرايطي که ساختار ورزش ايران دولتي است و نمي توان اين ساختار را با ساختار ورزش ديگر کشورها همسان و همرديف ديد .


  غیرت ، تعصب ، مردانگی همه در یک کلمه = رونالدو

 2. 2 کاربر مقابل از cr7&zizi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  SALAMI-FC (20th July 2013), TERMEH-2014 (20th July 2013)

 3. #2


  محل سکونت
  قلب کاشان
  نام واقعی
  ZahRa
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Germany
  نوشته ها
  1,948
  تشکر
  1,074
  تشکر شده 2,069 بار در 930 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 46 تاپیک
  اصلا خوشم نمیاد حرفای چرت و پرت تو رو بخونم اه خودخواه 4. 2 کاربر مقابل از TERMEH-2014 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  cr7&zizi (20th July 2013), s A r A (20th July 2013)

 5. #3


  محل سکونت
  شهر بهشت(مشهد)
  نام واقعی
  کیان
  استاتوس
  مسیر جاودانه
  شغل و حرفه
  EMS
  بازیکن محبوب
  karim bagheri
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Spain
  نوشته ها
  1,371
  تشکر
  4,870
  تشکر شده 2,872 بار در 636 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 4 تاپیک
  تو که راست میگی میگ میگ
  just for you
 6. 2 کاربر مقابل از SALAMI-FC عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  cr7&zizi (20th July 2013), s A r A (20th July 2013)

 7. #4


  محل سکونت
  کرج
  نام واقعی
  سیدحامد
  استاتوس
  *
  شغل و حرفه
  کارمند/الکترونیک
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Brazil
  نوشته ها
  5,443
  تشکر
  5,733
  تشکر شده 3,381 بار در 1,968 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 42 تاپیک
  میخواستین برکنارش کنید منتها زورتون نرسید

 8. کاربر مقابل از SEYEDHAMED عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  cr7&zizi (20th July 2013)

 9. #5


  محل سکونت
  بوشهر
  نام واقعی
  محسن
  استاتوس
  ALI KARIMI
  شغل و حرفه
  مهندسی ایمنی
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Spain
  نوشته ها
  343
  تشکر
  0
  تشکر شده 285 بار در 167 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 38 تاپیک
  عباسی خیلی کثیفی،،، حالا که به هدف شومت نرسیدی میخوای تو دل هواداران جا باز کنی، کور خوندی سوسمار
  به امید دیدن دوباره بازیهات تو پرسپولیس،،، دوستت داریم داش علی


 10. کاربر مقابل از دراکولا عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  cr7&zizi (20th July 2013)

 11. #6


  محل سکونت
  کرج
  نام واقعی
  hamidreza
  استاتوس
  only zinedine zidane
  شغل و حرفه
  دانشجو
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | France
  نوشته ها
  3,497
  تشکر
  1,772
  تشکر شده 5,256 بار در 1,980 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 46 تاپیک
  کلی حاشیه واسه تیم درست کرد مرتیکه .....

  غیرت ، تعصب ، مردانگی همه در یک کلمه = رونالدو

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا