رئیس باشگاه رئال مادرید از سفر به آمریکا برای حل مشکلات و مسائل مربوط به باشگاه مادریدی بهره خواهد برد
سایت گل- دقیقا مثل تابستان گذشته، فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه رئال مادرید درنظر دارد تا کاروان کهکشانی ها را در سفر به آمریکا همراهی کند. اردوی تابستانی باشگاه مادریدی از روز 28 جولای در لس آنجلس برگزار خواهد شد و پرس از اردوی پیش فصل تیمش در خاک آمریکا برای حضور درکنار بازیکنان تیم و اعضای کادر فنی بهره خواهد برد.
او سال گذشته برای اولین بار این کار را انجام داد و امسال هم درنظر دارد تا با بازیکنان تیم به اردوی پیش فصل برود.
ولی این سفر، سفری افتخاری برای رئیس باشگاه مادریدی نخواهد بود و طبق گزارش منتشره در روزنامه مارکا، رئیس باشگاه رئال دراین سفر،چند پروژه کاری اش را دنبال کرده و مشکلات ورزشی ای که هنوز به سرانجام نرسیده را حل کرده و یادست کم برای آنها به دنبال راه حل می گردد. یعنی در همان زمانی که بازیکنان درزمین چمن به تلاش می پردازند، او در خارج از چمن، به حل مشکلات مشغول می شود
طبق برنامه ریزی های انجام شده قبل از سفر کاروان مادریدی به لس آنجلس، پرس باید تکلیف پرونده «خسه» را روشن کند. رئیس باشگاه مادریدی درتلاش است تا خسه را برای ماندن در باشگاه متقاعد کند و این یکی از اولویت های فکری پرس است.
بخش اصلی فعالیت های پرس در لس آنجلس به روشن کردن تکلیف کریس اختصاص خواهد یافت. تمدید قرارداد ستاره پرتغالی اولویت اول تیم مادریدی و شخص فلورنتینو پرس است و در لس آنجلس احتمالا تکلیف این موضوع روشن خواهد شد. این فرصت خوبی برای رئیس و بازیکن خواهد بود که با هم برسر میز مذاکره بنشینند.
جدای از روشن کردن تکلیف خسه و کریس، فلورنتینو در روزهای پیش رو باید تکلیف گونسالو ایگواین و فابیو کوئنترائو را هم روشن کند. این دو بازیکن قصد دارند تا رئال را ترک کنند و از همین رو سران باشگاه مادریدی در حال بررسی پیشنهادات دریافتی هستند. آنها همیشه اعلام کرده اند که هرزمانی که باشگاه پیشنهادی رضایت بخش را دریافت کند،درها همیشه برای مذاکره باز است.
پارسال هم فلورنتینو پرس با کاروان رئال به آمریکا سفر کرده بود و درجریان این سفر چندین مشکل ورزشی از جمله پرونده تمدید قراردادهای آلبیول و آربلوا را حل کرده بود.