نتیجه ی عاشقی در کشورهای مختلف /طنز
توی ژاپن:
جوان اولی از عشق جوان دومینسبت به دختر محبوبش متاثر میشه و خودکشی میکنه جوان دومیهم از مرگ همنوع خودش اونقدر اندوهگین میشه که خودکشی میکنه بعدش برای دختر ژاپنی هم چاره ای جز خودکشی نیست .

توی اسپانیا:
مرد اولی توی دوئل ، مرد دومیرو از پای در میاره و با زن محبوبش به آمریکای جنوبی فرار میکنن .توی انگلستان:
دو تا عاشق با کمال خونسردی حل قضیه رو به یه شرط بندی توی مسابقه ء اسب سواری موکول میکنن اسب هر کدوم برنده شد ، معشوق مال اون میشه .

توی فرانسه:
خیلی کم کار به جاهای باریک میکشه دو تا مرد با همدیگه توافق میکنن که خانم مدتی مال اولی و مدتی مال دومیباشه .

توی استرالیا:
دو تا مرد بر سر ازدواج با معشوق مشترک سالها مشاجره میکنن این مشاجره اونقدر طول میکشه تا یکی از طرفین پیر بشه و بمیره ، یا از یه مرضی بمیره اونوقت اونکه زنده مونده با خیال راحت به مقصودش میرسه .

توی قفقاز:
جوان اولی دختر محبوب رو بر میداره و فرار میکنه دومیهم دختر رو از چنگ اولی میدزده و پا به فرار میذاره باز اولی همین کار رو میکنه و این ماجرا دائما تکرار میشه .

توی نروژ:
معشوقه ء دو مرد برای اینکه به جدال و دعوای اونها خاتمه بده خودشو از بالای ساختمون مرتفعی میندازه پایین و غائله ختم میشه .

توی آفریقا:
قضیه خیلی ساده ست و جای اختلاف نیست دو تا مرد ، زنی رو که میخوان عقد میکنن و علاده بر اون ، بیست تا زن دیگه هم میگیرن .

توی مکزیک:
کار به زد و خورد خونینی میکشه و یکی از طرفین کشته میشه ولی بعدش اونکه رقیبش رو کشته از دختر مورد نظر دلسرد میشه و دخترک بی شوهر میمونه .

توی ایران:
فقط پول موضوع رو حل میکنه پدر و مادر دختر میشینن با همدیگه مشورت میکنن و خواستگاری که پولدار تر و گردن کلفت تره رو انتخاب میکنن عاشق شکست خورده اگه توی عشقش جدی باشه یا باید خودشو بکشه یا رقیب رو از میدون به در کنه یا افسردگی میگیره