میثم حسینی: من یار دوازدهم پرسپولیس هستم!/شک نکنید با سید جلال و بنگر هماهنگم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: میثم حسینی: من یار دوازدهم پرسپولیس هستم!/شک نکنید با سید جلال و بنگر هماهنگم

نام واقعی
    nima
    استاتوس
    10دقیقه10نفر برای ما کافیست
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | NetherLand
    تشکر شده 3,597 بار در 1,704 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک

میثم حسینی: من یار دوازدهم پرسپولیس هستم!/شک نکنید با سید جلال و بنگر هماهنگم

میثم حسینی مدافع این فصل پرسپولیس درباره شرایط این تیم و میزان آمادگی اش برای شروع فصل جدید می گوید:«تمرینات مان سبک شده و تیم شرایط خوب و آرامی را پیدا کرده است.همه چیز مهیاست برای بازی با تراکتورسازی که امیدوارم هر سه امتیاز را ما بگیریم.»
    وی درباره باخت سنگین به سایپا می گوید:«خوبی بازی دوستانه این است که هر تیمی نقاط ضعفش را می شناسد .خدا را شکر که ما در بازی دوستانه باختیم اما دنبال این هستیم تا هر طور شده سه امتیاز بازی با تراکتورسازی را بگیریم هرچند مطمئنا بازی سختی خواهد بود.»
    وی درباره اینکه به نوعی از استقلال به پرسپولیس آمده و آیا هواداران پرسپولیس با تو رابطه خوبی داشته اند یا نه می گوید:«خدا را شکر همه چیز خوب بوده.من هم به خاطر لج و لجبازی نیامدم بلکه این خواسته سرمربی بود که از استقلال جدا شوم .این در کل دنیا هم مرسوم است و باید با این قضایا کنار آمد.من هم یک بازیکن حرفه ای هستم و این مساله را پذیرفتم.»
    وی ادامه می دهد:«رفتار هواداران پرسپولیس در این مدت با من خیلی خوب بوده و آنها من را سورپرایز کردند .من هم با تمام وجود برای این تیم و علی دایی زحمت می کشم تا پرسپولیس به جایگاه واقعی اش برسد.»
    وی در پاسخ به این سوال که آیا قرار است در پرسپولیس مدافع چپ باشی یا نه می گوید:«من در سه پست دفاع چپ ،هافبک دفاعی و دفاع میانی بازی می کنم و دلیل اینکه آقای دایی من را در لیست خودش گذاشت همین مساله بود اما قرار است دفاع چپ باشم و با تمام وجودم برای علی دایی در این پست زحمت می کشم.»
    ظاهرا با مصدومیت پولادی ،حسینی در این پست فیکس خواهد شد اما او تنها بازیکنی است که به خط دفاع و دروازه اضافه شده و شاید هماهنگی اش با بقیه زیاد نباشد.خودش می گوید:«صد درصد با سید جلال و بنگر و بقیه هماهنگم و شک نکنید مشکلی نخواهیم داشت.اصلا کاری کرده ام تا در روابط اجتماعی هم با هم رابطه نزدیکتری داشته باشیم تا به هماهنگی ایده آل برسیم.این بازیکنان هم بازیکنان بزرگی هستند و بازی کردن کنارشان خیلی راحت است.»
    وی در پاسخ به این سوال که چرا این همه بازیکن مازندرانی در پرسپولیس جمع شده ،می گوید:«شما اگر ببینید در هر تیم لیگ برتری ۴-۳ بازیکن مازندرانی پیدا می کنید چون در شمال کشور استعدادهای زیادی پیدا می شود.البته جمع شدن ما در پرسپولیس کاملا اتفاقی بود و این بازیکنان مازندرانی در لیست آقای دایی بودند وناخوداگاه این جمع شکل گرفت.با این حال این ۵-۴ نفر و کل بازیکنان پرسپولیس یک هدف دارند که موفقیت تیم است.»
    حسینی درباره اینکه قرار است در پرسپولیس چه شماره ای به تن کند می گوید:« قرار است یار دوازدهم پرسپولیس باشم!من به خاطر سن تولدم در بازی با سایپا شماره ۶۶ را برداشتم اما علی آقا گفت فدراسیون این شماره ار قبول نمی کند.علی آقا گفت ۱۲ خالی است و این شماره را بردار که من هم قبول کردم.»
    وی در پاسخ به این سوال که اگر علیرضا حقیقی این شماره را بخواهد تکلیف چیست،می گوید:«من نشنیده ام که حقیقی ۱۲ را بخواهد اما اگر هم خواست با کمال میل تقدیمش می کنم و خودم اولین شماره خالی را بر می دارم اما در حال حاضر من شماره ۱۲ پرسپولیس هستم.»

2. 2 کاربر مقابل از پرسپولیس.قهرمان عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

SEYEDHAMED (21st July 2013), Terminator2731 (21st July 2013)

نام واقعی
    HOSEIN
    استاتوس
    اول پرسپولیس بعد .....
    شغل و حرفه
    دانشجوی کامپیوتر ( Network)
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Portugal
    تشکر شده 7,103 بار در 3,074 ارسال
    یاد شده