کاپیتان تیم ملی پس از کشوقوسهای فراوان در استقلال ماندنی شد.به گزارش فارس، در حالی که گفته می شد صبح امروز جواد نکونام به همراه نماینده باشگاه تراکتورسازی در فدراسیون فوتبال حضور پیدا کرده است، مسئولان استقلال با نکونام جلسه دیگری را برگزار کردند و این بازیکن رسما در استقلال ماندنی شد.

او امروز در جلسه ای با حضور کفاشیان، فتح الله زاده و علوی معاون مدیرعامل استقلال با مسئولان استقلال به توافق مالی رسید. او فصل گذشته قرارداد دو ساله ای را امضا کرده بود و برای امسال نیز با مسئولان این باشگاه به توافق رسید.
علی فتح الله زاده مدیر عامل باشگاه استقلال گفت: : ما سال گذشته با نکونام قراردادی دو ساله امضا کرده بودیم، اما توافق مالی صورت نگرفته بود که امروز این کار انجام شد. نکونام برای ماندن در استقلال در ابتدا 200- 300 میلیون تومان میخواست که به دلیل مشکلات مالی از پرداخت آن عاجز بودیم، اما پس از جلسهای که با علی کفاشیان برگزار کردیم، قرار شد از محل درآمدهای باشگاه استقلال، پیش پرداخت اولیه نکونام به او پرداخت شود. این در حالی است که هنوز لیگ برتر آغاز نشده و استقلال هیچ درآمدی در لیگ نداشته است!