شایعات زیادی در مورد جدایی این ملی پوش آرژانتینی از رئال مادرید شنیده می شود و گفته می شود که باشگاه های آرسنال، ناپولی و چلسی به دنبال به خدمت گرفتن او هستند.
سایت گل- کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید، شایعات اخیر در مورد توافق این باشگاه با ناپولی برای انتقال گونسالو ایگواین را رد کرد.
شایعات زیادی در مورد جدایی این ملی پوش آرژانتینی از رئال مادرید شنیده می شود و گفته می شود که باشگاه های آرسنال، ناپولی و چلسی به دنبال به خدمت گرفتن او هستند.
به تازگی شایعاتی در مورد پیوستن ایگواین به ناپولی منتشر شد اما آنچلوتی تاکید کرد که هنوز توافقی صورت نگرفته و اعلام کرد که دوست دارد این بازیکن در برنابئو بماند.
او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" نهایی شدن انتقال ایگواین به ناپولی؟ درست نیست. من هیچ خبری در این مورد نشنیده ام.
ما در حالی در مورد ایگواین صحبت می کنیم که او بازیکن رئال مادرید است. من هفته گذشته با او صحبت کردم. او بازیکن رئال است و تا وقتی خبری جدیدی نشد، باید او را بازیکن رئال بدانیم. من دوست دارم او در رئال بماند.
او بازیکن خیلی مهمی برای ماست. فقط همین را می توانم بگویم. قیمت گذاری بازیکن کار من نیست."