مدافع استقلال اظهار داشت: از همه هواداراني که در اين گرما به تمرين ميآيند، ممنونيم.

به نقل از سايت رسمي باشگاه استقلال، حنيف عمرانزاده مدافع استقلال، در خصوص شرايط اين روزهاي تيم در آستانه اولين ديدار ليگ اظهار داشت: شرايط تيم خدا را شکر خيلي خوب است و آماده ميشويم تا انشاءالله گام اولمان در بازيهاي ليگ را محکم برداريم.

وي ادامه داد: به نظرم استقلال امسال خيلي خوب بسته شده و مهمترين نکتهاش هم اين است که 80 درصد تيم فصل قبل حفظ شده، ضمن اينکه با وجود همه مشکلات مالي باشگاه بازيکنان خوبي هم جذب تيم شدند.

عمرانزاده ضمن تشکر از هواداراني که براي حمايت از تيم به محل تمرين ميروند، يادآور شد: اميدوارم اين جمعيت پرشوري که هر روز به محل تمرين ما ميآيند، در بازيها هم کنارمان باشند. ما امسال دو کار خيلي سخت داريم که تکرار قهرماني در ليگ و همينطور کسب ستاره سوم است. ميدانم که گرماي اين روزهاي هوا براي آنها آزار دهنده است ولي از آنها ممنونم که در اين شرايط هم به تمرين ميآيند و به ما روحيه و انگيزه مضاعف ميدهند.

مدافع استقلال در پايان مصاف با گسترش فولاد را يک بازي مهم و البته سخت دانست: شناخت چنداني از اين تيم تازه ليگ برتري شده نداريم و به همين دليل اميدوارم که بتوانيم با يک بازي منطقي از بازي اول سه امتياز را از آن خود کنيم.