این آخرین بازگشت من به فوتبال است/دنیزلی:جدایی آقای خوردبین ربطی به من ندارد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: این آخرین بازگشت من به فوتبال است/دنیزلی:جدایی آقای خوردبین ربطی به من ندارد

نام واقعی
    کوروش رضایی
    شغل و حرفه
    نوازنده
    تشکر شده 2,249 بار در 952 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

این آخرین بازگشت من به فوتبال است/دنیزلی:جدایی آقای خوردبین ربطی به من ندارد

کنفراس مطبوعاتی پیش بازی مصطفی دنیزلی سرمربی پرسپولیس تهران که با استقبال خوب خبرنگاران تبریزی همراه بود با اشاره ی این مربی به شرایط پرسپولیس آغاز شد.
    دنیزلی گفت: در مدت زمان کوتاهی که در این تیم بودم سعی کرده ام حداکثر استفاده را از زمان کوتاه کرده تا بتوانم شرایط این تیم را تغییر دهم . بازی فردا با شهرداری که یکی از تیم های قدرتمند لیگ محسوب میشود هم یکی از همین فرصت ها و روزهاست که برای کسب 3 امتیاز این دیدار قدم به میدان خواهیم گذاشت. در درجه اول هدف ما ارائه یک بازی خوب است و طبیعتا دنبال نتیجه خوب هم هستیم و وقتی به جدول رده بندی نگاه می کنیم شرایط دو تیم خیلی به هم نزدیک است. با توجه به اطلاعاتی که دوستان نزدیکم نسبت به تماشاگران تبریزی دادند حضور آنها باعث خواهد شد که بازی بهتری داشته باشیم... البته نمیدانم شرایط زمین چمن بازی چگونه است؟ امیدوارم که زمین هم مناسب باشد.

سرمربی تیم پرسپولیس در مورد نتیجه بازی رفت و پیروزی شهرداری هم گفت: انشالله فردا بازی را خواهیم برد تا نتیجه دور رفت را جبران کنیم.( با خنده ) وی در مورد جذب بازیکن در نیم فصل هم اشاره کرد: تیم خوبی داریم ولی باید ببینم چه بهره وری از این بازیکنان می توانم داشته باشم، بعد از آن راجع به جذب بازیکن فکر کنم، خارجی هایی که من می شناسم را نمی توانیم به علت گران بودن قیمتشان جذب کنیم وآنهایی را هم که نمیشناسم طبیعتا جذب نمی کنم.
    در مورد پیش بینی جایگاه پرسپولیس هم دنیزلی گفت: برای این فصل من هیچ قولی به هیچ کسی نداده ام ولی در آینده امیدوارم تیم خوبی را داشته باشیم.
    او در مورد پیشنهاد از تیم های تبریزی برای قبول مسئولیت و تصمیم خود مبنی بر آخرین حضور در میادین فوتبال هم اینگونه پاسخ داد: پیشنهادهایی نه بصورت رسمی بلکه به صورت مشاوره ای از من صورت گرفته بود ولی اینها در زمانی بود که من آمادگی بازگشت به فوتبال را نداشتم.
    در مورد آخرین حضورم هم کاشکی می توانستم در این مورد جواب بدهم نمی دانم بعد ازچند سال، ولی این آخرین بازگشت من به فوتبال است، من بعد از اینکه از ایران رفتم روزهای بدی داشتم و بعد از آن به بشیکتاش رفتیم و روزهای سختی هم تجربه کردم اما در مقابل جام های خوبی هم فتح کردیم که فتح این جام ها خیلی سخت بود و فشار زیادی برای من ایجاد کرد .
    دنیزلی در مورد محرومین و مصدومین و جدایی محمود خوردبین از تیمش گفت: نور محمدی کارت قرمز گرفته است فشنگچی هم محروم است ولی مهمتر از همه ی اینها این است که ما یازده مرد به زمین می فرستیم..
    جدایی آقای خوردبین ربطی به من ندارد ومن هیچ برنامه ای را به مدیریت از بابت عدم همکاری با ایشان نداشته ام و اگر چنین تصمیمی را داشته اند مطمئنا شما و همه از آن با خبر می شدید و این تصمیمی بوده که ما بین مدیریت و آقای خوردبین صورت گرفته است.
    کد:
    درد يعني ، سرت به همون سنگي بخوره كه يه عمري به سينت ميزدي !!!

2. 4 کاربر مقابل از Kurosh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

IMAN (15th January 2012), Liverpoolpersian (15th January 2012), Shahan (15th January 2012), Vahide (15th January 2012)