وزنه بردار فوق سنگين و دارنده مدال نقره بازيهاي 2012 المپيک لندن نگاه مثبت و پيگيري هاي وزير ورزش وجوانان به وضعيت قهرمانان و مدال آوران را قابل تقدير توصيف کرد.

سجاد انوشيرواني در حاشيه ديدار با محمد عباسي که عصر چهارشنبه در محل وزارت ورزش و جوانان انجام شد با مثبت توصيف کردن نتيجه گفت وگوهايش با وزير ورزش و جوانان به پايگاه خبري اين وزات گفت: نشست خوبي بود و به نتايج بسيار خوبي دست پيدا کرديم.

به گزارش فارس،وي ادامه داد: اينکه وزير ورزش براي رفع مشکلات يک فدراسيون چندين نشست چند ساعته وقت اختصاص ميدهد تا با کمک مجموعه ورزشکاران و مسئولان مشکلات را رفع کند، امري پسنديده و قابل تقدير است و من شخصاً از ايشان سپاسگزارم.

وزنهبردار فوق سنگين کشورمان تاکيد کرد: من اين اقدام وزير ورزش و جوانان را نشان از حساسيت و دلسوزي وي نسبت به ورزشکاران ميدانم و اميدوارم بتوانيم در ميادين ورزشي پاسخ اين توجه مسئولان و مردم را بدهيم.

وي در خصوص مسائل مطرح شده در نشست با وزير ورزش گفت: خوشبختانه مشکلاتمان را مطرح کرديم و عباسي قول داد تا گفت وگوهايي را هم با مسئولان فدراسيون داشته باشند تا انشاالله به نقطه نظرات مشترکي دست پيدا کنيم.

افتخار آفرين اردبيلي کشورمان اضافه کرد: ما معتقديم بزرگترهاي يک مجموعه به خاطر جايگاهي که دارند بايد به عنوان ميانجي بي طرف تلاش کنند تا با ايجاد آرامش در فضاي اردوهاي ورزشي، همه همدل و متحد در جهت دستيابي به افتخار بکوشند.

وي ادامه داد : هم اکنون تمريناتم را به طور شخص پيگيري مي کنم، ضمن اينکه در پي ادامه تحصيل در مقطع دکترا هستم.