خطیبی:ماجدی ۳۰۰ هزار بار به بازیکن من زنگ زد/فکر بازیکن ما را قبل از بازی خراب کردند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: خطیبی:ماجدی ۳۰۰ هزار بار به بازیکن من زنگ زد/فکر بازیکن ما را قبل از بازی خراب کردند

نام واقعی
    هادی
    استاتوس
    پرسپولیس
    شغل و حرفه
    كارمند
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 7,984 بار در 2,479 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

خطیبی:ماجدی ۳۰۰ هزار بار به بازیکن من زنگ زد/فکر بازیکن ما را قبل از بازی خراب کردند

به گزارش خبرگزاری فارس، رسول خطیبی پس از شکست دو بر یک گسترش فولاد مقابل استقلال عنوان کرد: فکر کنم دو حاشیه قبل از بازی به وجود آوردند که آنها را خواهم گفت اما در مورد بازی باید بگویم که واقعاً از بازیکنانم راضی هستم.

وی ادامه داد: در نیمه اول و در 30 دقیقه ابتدایی بازی را طوفانی شروع کردیم و به گل رسیدیم اما متأسفانه پس از آن بازیکنان عقب کشیدند. ما آنها را به جلو هدایت میکردیم و سعی کردیم که عمق دفاع خود را به خوبی ببندیم اما استقلالیها از کنار فشار آوردند و گل اول را به ثمر رساندند.

سرمربی گسترش فولاد خاطرنشان کرد: برای همان بازیکنی که حاشیه درست کرده بودند اتفاقی افتاد و نتوانست عملکرد خود را به خوبی در زمین پیاده کند آنطور که از او انتظار داشتیم در زمین ظاهر نشد. او در بازیهای دوستانه عملکرد خوبی داشت اما در این بازی در حد خود ظاهر نشد.

خطیبی گفت: ما برای بازی اول امیدوار بودیم که سه امتیاز را کسب کنیم اما دو اشتباه داشتیم یک گل روی ارسال دریافت کردیم و یکی هم روی اوت بود که بازیکن حریف را رها کرده بودیم. تیم رقیب هم از این موقعیت استفاده کرد و توانست که سه امتیاز را بگیرد. ما از لحاظ فوتبالی از استقلال بیشتر موقعیت داشتیم.

سرمربی گسترش فولاد با اشاره به حواشی به وجود آمده یادآور شد: در تاریخ فوتبالی و در دنیا جایی وجود ندارد که دو سه روز قبل از بازی مربی تیم حریف با مسئولان باشگاه و خود بازیکن صحبت کند. این چه معنایی دارد که مربی حریف در مصاحبهها دائم نام سعید آقایی را مطرح میکند کجای دنیا سه روز قبل از بازی اعلام میکنند که ما او را میخواهیم.

خطیبی درباره تعویضهایش تصریح کرد: ما پس از تعویض میخواستیم وسط زمین را در دست خود بگیریم خوشبختانه ساموئل اخراج شد اما آنها در پرتاب اوت توانستند به گل برسند. من همانطور که گفتم ما در دفاع راست مشکل داریم و باید این موضوع را برطرف کنیم. از همان نقطه هم ضربه خوردیم.

سرمربی گسترش فولاد در مورد اینکه چرا از بازیکنی که استقلالیها مد نظرشان بود استفاده کرده، اظهار داشت: این پست تأثیرگذاری داشت اما دو سه روز قبل از بازی برای او حاشیه درست کردند او هم بازیکن جوانی است. فکر او را خراب کردند و او هم چون بازیکن جوانی است به حاشیه رفت. به نظرم این کار درستی نبود.

وی در مورد اینکه مشکل دفاع راستش حل خواهد شد، گفت: من پیش از بازی هم گفته بودم در این پست مشکل داریم، پست اصلی نظامیپور هافبک و مهاجم است، نمیتواند در دفاع راست بازی کند. منتظر بازیکن خارجی هستیم که به تیممان اضافه شود.

خطیبی بار دیگر با اشاره به استفاده از سعید آقایی گفت: او در بازیهای دوستانه تأثیرگذار بود و در تمرینات هم به خوبی کار میکرد. نمیشد من به یکباره پس از یک ماه حضور او در ترکیب او را کنار بگذارم اگر این کار را میکردم کلاً فوتبالش تا آخر فصل خراب میشد و تا بخواهد خودش را پیدا کند، فصل به پایان میرسید. نمیتوانستم چنین کاری را بکنم.

وی تأکید کرد: سعید آقایی را که بازیکن لیگ برتری بوده پیش از این یک بار هم به تیم ملی دعوت نمیکردند حالا سرپرست استقلال که در کمیته جوانان هم حضور دارد، 300هزار بار با بازیکن من تماس گرفته که ما میخواهیم او را دعوت کنیم،او باید در اردوی ما حاضر شود و اگر نیاید این موضوع را به فدراسیون اطلاع خواهیم داد و این کار را میکنیم و آن کار را انجام خواهیم داد. او بازیکن لیگ برتری بوده و حالا دو سه روز قبل از بازی ما مقابل استقلال چنین کارهایی را انجام میدهند.

سرمربی گسترش فولاد تصریح کرد: ما در بازی اول بد بازی نکردیم. در نیمه دوم هافبکهای ما به خوبی عمل کردند و در یک پرتاب اوت گل دریافت کردیم. اگر مساوی میشدیم همه میگفتند هافبکهای شما خوب کار کردند.

وی در مورد اینکه چه قولی به هواداران میدهد، عنوان کرد: در فوتبال یک مربی قول نمیدهد اما مطمئن باشید با شناختی که من از تیم دارم ما جزو 10 تیم اول خواهیم بود. ما در بازی با استقلال هم برای پیروزی به میدان آمده بودیم نمیشود بازی ما را با دیدار استقلال خوزستان مقایسه کرد. دوست داشتیم در این بازی سه امتیاز را بگیریم اما تقدیر الهی اینگونه رقم خورد. شاید بازیهای دوستانه ما که به برتری رسیده بودیم غروری در بازیکنان به وجود آمده بود اما مطمئن باشید در دو بازی آینده هم که دیدارهای سختی داریم برای برد به میدان میرویم.

وی در مورد داور تصریح کرد: من در مورد داوری صحبت نمیکنم اما مسئلهای که باید بگویم این است که این مسائل به دلیل این است که ما نفری در فدراسیون نداریم و تا زمانی که اینگونه باشد چنین بلاهایی سرمان خواهد آمد. شما فیلم بازی را نگاه کنید، ما در ضد حمله میتوانستیم صاحب موقعیت شویم اما داور به جای اینکه آوانتاژ بدهد بازی را متوقف میکند تا زمانی که در فدراسیون فردی نداشته باشیم همین اتفاقات خواهد افتاد و برای فوتبال تبریز چنین مسائلی به وجود میآید.

سرمربی گسترش فولاد افزود: من به زرگر داور مسابقه با احترام گفتم که اگر سوتهایی که به ضرر ما میزد به نفع استقلال بود آیا این مسائل را هم تکرار میکرد؟ در دقیقه 92 کرنری به نفع ما گرفته شد که من به او گفتم اگر این موضوع برعکس بود باز هم سوت پایان بازی را میزد که او جوابی نداشت که بدهد. البته ما باختیم و در مورد داوری صحبت نمیکنم در واقع مقصر هم داوران نیستند. مقصر مسئولان ما هستند که نفری در فدراسیون ندارند. مسئولین استانی ضعیف هستند. مدیران ورزشی استانی زیرآب یکدیگر را میزنند اما در اصفهان چنین مسائلی وجود ندارد و مسئولان از یکدیگر حمایت میکنند و به نایبرئیسی هم میرسند.
    <div style="text-align: center;">&nbsp;
    </div>

2. 5 کاربر مقابل از emrah20062007 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Arash 1990 (26th July 2013), RaMiN (26th July 2013), SALAMI-FC (26th July 2013), SEYEDHAMED (26th July 2013), UniQue (26th July 2013)

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 17,577 بار در 6,034 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک
    دوباره یکی از یه جا کم آورد و گیر داد به اصفهانی ها!

نام واقعی
    علیرضا
    استاتوس
    قرمز رنگه عشقه
    شغل و حرفه
    *مدرس دانشگاه *ارشد مهندسی مکانیک
    بازیکن محبوب
    daie
    تیم های محبوب خارجی
    Arsenal | Germany
    تشکر شده 2,514 بار در 1,120 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    استقلوله دیگه. با این کارا مقام میارن

نام واقعی
    سیدحامد
    استاتوس
    *
    شغل و حرفه
    کارمند/الکترونیک
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 3,381 بار در 1,968 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 42 تاپیک
    خوب،اولین خرید فصل بعد قلعه نویی معلوم شد(سعید آقایی)

6. کاربر مقابل از SEYEDHAMED عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Love2013 (26th July 2013)

نام واقعی
    محسن
    استاتوس
    ALI KARIMI
    شغل و حرفه
    مهندسی ایمنی
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 285 بار در 167 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 38 تاپیک
    استفراق و قلعه مرغی مساوی با شانسسسسسسسسسسسسسسسسسس
    به امید دیدن دوباره بازیهات تو پرسپولیس،،، دوستت داریم داش علی

نام واقعی
    Nader
    استاتوس
    من ازت معجزه میخوام..................
    شغل و حرفه
    میگن کارمند
    بازیکن محبوب
    daie
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | England
    تشکر شده 4,127 بار در 1,873 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    تیمت قوی بود و تقریبا بی نقص
    اسدقلاله دیگه به روش سالم که نمی تونه ببره
    به امید روزهای بهتر برای تیممون ...

9. کاربر مقابل از Love2013 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

SEYEDHAMED (26th July 2013)

نام واقعی
    روح الله بخشی
    استاتوس
    تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
    شغل و حرفه
    كليه خدمات برق
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 8,517 بار در 3,761 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 28 تاپیک
    رسول جان ناراحت نباش اینا تو هر بازی با این روش بازی میکنن

هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن

داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی

نام واقعی
    رسول
    استاتوس
    روزی تو خواهی آمد از کوچه های باران ...
    بازیکن محبوب
    mohsen khalili
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 7,119 بار در 1,945 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 49 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط emrah20062007 نمایش پست ها
    سرمربی گسترش فولاد خاطرنشان کرد: برای همان بازیکنی که حاشیه درست کرده بودند اتفاقی افتاد و نتوانست عملکرد خود را به خوبی در زمین پیاده کند آنطور که از او انتظار داشتیم در زمین ظاهر نشد. او در بازیهای دوستانه عملکرد خوبی داشت اما در این بازی در حد خود ظاهر نشد.در تاریخ فوتبالی و در دنیا جایی وجود ندارد که دو سه روز قبل از بازی مربی تیم حریف با مسئولان باشگاه و خود بازیکن صحبت کند. این چه معنایی دارد که مربی حریف در مصاحبهها دائم نام سعید آقایی را مطرح میکند کجای دنیا سه روز قبل از بازی اعلام میکنند که ما او را میخواهیم.
    سرمربی گسترش فولاد در مورد اینکه چرا از بازیکنی که استقلالیها مد نظرشان بود استفاده کرده، اظهار داشت: این پست تأثیرگذاری داشت اما دو سه روز قبل از بازی برای او حاشیه درست کردند او هم بازیکن جوانی است. فکر او را خراب کردند و او هم چون بازیکن جوانی است به حاشیه رفت. به نظرم این کار درستی نبود.
    خطیبی بار دیگر با اشاره به استفاده از سعید آقایی گفت: او در بازیهای دوستانه تأثیرگذار بود و در تمرینات هم به خوبی کار میکرد. نمیشد من به یکباره پس از یک ماه حضور او در ترکیب او را کنار بگذارم اگر این کار را میکردم کلاً فوتبالش تا آخر فصل خراب میشد و تا بخواهد خودش را پیدا کند، فصل به پایان میرسید. نمیتوانستم چنین کاری را بکنم.
    وی تأکید کرد: سعید آقایی را که بازیکن لیگ برتری بوده پیش از این یک بار هم به تیم ملی دعوت نمیکردند حالا سرپرست استقلال که در کمیته جوانان هم حضور دارد، 300هزار بار با بازیکن من تماس گرفته که ما میخواهیم او را دعوت کنیم،او باید در اردوی ما حاضر شود و اگر نیاید این موضوع را به فدراسیون اطلاع خواهیم داد و این کار را میکنیم و آن کار را انجام خواهیم داد. او بازیکن لیگ برتری بوده و حالا دو سه روز قبل از بازی ما مقابل استقلال چنین کارهایی را انجام میدهند.
    من فقط موندم چرا همیشه پشت استقلال از این حرفا رو میزنن
    • تقی پور
    • جمشیدیان
    • محمدرضایی
    • ابراهیم توره
    • ....
    • و حالا سعید آقایی