بنگر: به سمت نوري حمله نکردم

مدافع تيم فوتبال پرسپوليس گفت: من فقط براي گفتوگو و راهنمايي به سمت نوري رفتم و حملهاي در کار نبود.

محسن بنگر در خصوص بازي مقابل تراکتورسازي و اولين پيروزي در ليگ برتر اظهار داشت: در کل با توجه به تلاشي که همه بچهها پس از يک تمرينات طاقتفرسا پشت سر گذاشتند، بُرد بدي را مقابل تراکتورسازي کسب نکرديم. در اين بازي هدفمان اين بود که با برنامه مقابل اين تيم خوب شهرستاني که در سالهاي گذشته ما را از اذيت کرد، برسيم که خوشبختانه اين اتفاق افتاد.

به نقل از فارس، وي افزود: براي بازي اول خوب بود اما ما فقط 24 ساعت براي اين بازي حق خوشحالي داشتيم و ديگر همه چيز را بايد فراموش کنيم. ما از شنبه بايد به ذوبآهن فکر کنيم چون آنها در بازي اول ناکام بودند و قطعا مقابل ما که پيروز بودهايم برنامه دارند.

بنگر در پاسخ به سؤالي که چرا از دست هواداران پرسپوليس در انتهاي بازي ناراحت بودي،گفت: هواداران ما خيلي خوب بودند، چه کسي گفته من از دست آنها ناراحت بودم؟ خبرنگاري از من در مورد فحاشي و مسئله کلي در ورزشگاهها پرسيد که من هم نظرم را دادم و هيچ ربطي به اين بازي نداشت. هواداران ما روز چهارشنبه سنگ تمام گذاشتند و به نظرم نمره 20 گرفتند اما آنها بايد اين را بدانند که باز هم محتاج تشويقهايشان هستيم و نبايد در باد اين برد بخوابيم.

وي در پاسخ به سؤالي که چرا در دقيقه 40 بازي ناگهان به سمت محمد نوري حملهور شدي، يادآور شد: نوري هم تيمي و کاپيتان تيم من است و احترام ايشان براي من سرجايش است. من فقط براي گفتوگو و راهنمايي به سمت نوري رفتم و حملهاي در کار نبود.

وي افزود: اينها بحث فوتبالي است که شايد در زمين فوتبال بارها اتفاق بيفتد اما ما هيچ اختلافي با هم نداريم. مطمئن باشيد امسال بدون حاشيه به هدفمان ميرسيم. گام اول را محکم برداشتيم اما مهم اين است که آخر فصل با چه نتايجي ليگ را تمام ميکنيم.

مدافع قرمزپوشان درباره درگيري علي کريمي و قاسم دهنوي و فاصلهاش با اين دو بازيکن نيز گفت: فوتبال است و درگيري کريمي و دهنوي مسئله خاصي نبود. بالاخره فوتبال يک ورزش فيزيکي است و درگيري بخشي از اين رشته ورزشي است. اگر بحثي هم بوده فوتبالي بوده و مطمئن باشيد هيچ کدام از ديگري خرده نميگيرد، پس بهتر است تمامش کنيد.

بنگر در پايان درباره عملکرد خط دفاعي قرمزپوشان مقابل تراکتورسازي يادآور شد: درست است بازي را برديم اما باز هم ميگويم همه چيز تمام شده است. همه ما خوب بوديم و فعل بردن را خوب صرف کرديم. الان فقط بايد به ذوبآهن نگاه کنيم. درست است برخيها ميگويند در ساختار دفاعي در ديدار برابر تراکتور خوب بوديم اما درخشش در يک بازي فايدهاي ندارد و ما بايد روز آخري بازيها نمره قابل قبولي بگيريم.