مدافع بوروسیا دورتموند بر این باور است که تیمش می تواند بدون ماریو گوتزه هم موفق باشد
سایت گل- نوون سوبوتیچ، بازیکن باتجربه بوروسیا دورتموند امیدوار است که تیمش امسال بتواند بهتر از فصل قبل کار کرده و قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شود.
این مدافع باتجربه یکی از بازیکنان حاضر در ترکیب دورتموند در فینال لیگ قهرمانان اروپای فصل گذشته بود که همراه با سایر هم تیمی هایش با نتیجه 1-2 مغلوب باواریایی ها شده و به مقام دومی اروپا رضایت دادند. آنها بعد از بردهایی به یادماندنی مقابل مالاگا و رئال مادرید در مرحله یک چهارم پایانی و نیمه نهایی اروپا در فینال به سد بایرن مونیخ برخورده بودند.
سوبوتیچ مطمئن است که تیمش می تواند نسبت به فصل قبل پیشرفت کند و قهرمان این فصل اروپا لقب بگیرد.
سوبوتیچ در صحبت هایی به کیکر گفت:« ما می خواهیم دوباره به فینال لیگ قهرمانان اروپا برسیم و این بار دیگر نمی خواهیم بازنده فینال باشیم. ما واقعا مزه فینال را چشیده ایم. چون واقعا در بالاترین سطوح خیلی خوب ظاهر شده ایم. تیم ما هنوز هم تیم جوانی است و نمی خواهیم زمان زیادی تلف کنیم.»
دورتموند در حالی فصل جدید را آغاز می کند که در بازار نقل و انتقالات تابستانی ماریو گوتزه ستاره جوان این تیم با قراردادی 37 میلیون یورویی از این تیم به بایرن منتقل شد. البته آنها بازیکنانی مثل پیر امریک آئوبامیانگ و هنریک میختاریان را به خدمت گرفتند.
دراین میان سوبوتیچ در ادامه صحبت هایش گفت:« قطعا ماریو بازیکن بزرگی است ولی سال گذشته وقتی او مصدوم بود، ما نشان دادیم که می توانیم در غیاب او هم خوب کار کنیم. ما به خوبی جای خالی او را پر می کردیم و می توانیم دوباره این کار را انجام دهیم. من این را تضمین می کنم.»