ناپلی ها شب گذشته به طور رسمی خرید ایگواین را اعلام کردند و بنیتس از اینکه توانست این مهاجم را به تیمش اضافه کند، هیجان زده است.
سایت گل- رافا بنیتس، سرمربی ناپولی مطمن است که گونسالو ایگواین می تواند خیلی زود در این تیم جا بیفتد و معتقد است که این ملی پوش آرژانتینی دقیقا همان مهاجمی است که ناپولی به آن نیاز داشت.
ناپلی ها شب گذشته به طور رسمی خرید ایگواین را اعلام کردند و بنیتس از اینکه توانست این مهاجم را به تیمش اضافه کند، هیجان زده است.
او در گفتگو با کوریه ره دلو اسپورت گفت:" ما به بازیکنی مانند ایگواین نیاز داشتیم. ما به دنبال یک بازیکن باکیفیت بودیم؛ بازیکنی که بتواند در بالاترین سطح بازی کند.
ما بازیکنی را به خدمت گرفتیم که برای رئال مادرید بازی می کند و گل های زیادی به ثمر می رساند. او به خوبی در سیستم ما ، که یک سیستم هجومی است، جا می افتد.
ما همگی با هم کار می کنیم تا بتوانیم بازیکنانی که می خواهیم را به خدمت بگیریم. ما باید بازیکنانی را به خدمت بگیریم که در سه- چهار سال آینده برای ناپولی خوب کار کنند."
ناپولی در این تابستان علاوه بر ایگواین، بازیکنان دیگری مانند خوسه کایخون، رائول آلبیول، دریس مرتنس و رافائل را به خدمت گرفت و در آستانه انتقال قرضی په په رینا نیز قرار دارند.
بنیتس معتقد است که این باشگاه با خریدهایی که داشت، یک قدم بلند رو به جلو برداشت:" بازیکنانی که ما از رئال مادرید، پی اس وی و لیورپول به خدمت گرفتیم، می توانیم برای ما خوب کار کنند. ما تا پیش از این خریدها هم تیم فوق العاده ای داشتیم اما می توانیم رو به جلو حرکت کنیم. برای ناپولی چنین خریدهای یک قدم بلند رو به جلو است."