کمپانی: سیتی عطش زیادی برای قهرمانی دارد

ستاره بلژیکی منچسترسیتی براین باور است که خریدهای جدید تیمش به خوبی جا افتاده اند و تیمش در آستانه شروع فصلی رویایی است
سایت گل- ونسان کمپانی ستاره بلژیکی باشگاه منچسترسیتی براین باور است که یک ستی تشنه می تواند جام قهرمانی رقابت های لیگ برتر را از چنگ یونایتدی ها در بیاورد.
سیتی دو فصل پیش توانست تا با پیشی گرفتن از یونایتد به لطف تفاضل گل بهتر قهرمان لیگ برتر شود.اما آنها فصل گذشته جام قهرمانی رابه یونایتد هدیه دادند و در فینال جام حذفی هم مغلوب ویگان شدند تا روبرتو مانچینی، سرمربی ایتالیایی این باشگاه از سمت خود برکنار شود.
حالا مانوئل پیگرینی هدایت سیتی را در دست دارد و تغییرات متعددی را در رختکن سیتی اعمال کرده و بازیکنان جدیدی را به خدمت گرفته. دراین میان ونسان کمپانی براین باور است که خریدهای جدید سیتی به خوبی در این تیم جا افتاده اند.
او در صحبت هایی به وب سایت رسمی باشگاه سیتی گفت:« ما تا به اینجای اردوی پیش فصل خیلی خوب کار کرده ایم و می توان دید که تیم ما به شدت تشنه است.»
او ادامه داد:« جو فوق العاده ای در تیم ما حاکم است ولی در عین حال با جدیت تمام با هم تمرین می کنیم. همه بازیکنان تیم تمایل زیادی به یادگیری دارند. ما باید یادبگیریم که چطور می توانیم پیشرفت کنیم.»
سیتی در بازار نقل و انتقالات تابستانی بازیکنانی مثل خسوس ناواس، فرناندینیو، آلوارو نگردو و استووان جووتیچ را به خدمت گرفته و ستاره 27 ساله این تیم براین باور است که با آمدن این بازیکنان، تیم ستیی قوی تر می شود:« سطح و کیفیت تمرینات تیم ما به شدت بالا رفته و بازیکنان جدید خیلی زود درتیم جا افتاده اند. می توان گفت که وظایفمان را به خوبی انجام می دهیم و بازیکنان خیلی خوبی را به تیم آورده ایم. در جلسات تمرینی تیم کاملا روشن است که همه بازیکنان می خواهند بخشی از تیم باشند و همگی آماده رقابت کردن هستند.»