تماس استقلالی ها با بازیکن گسترش فولاد تایید شد؛ مانده بودم قلعهنویی مرا از کجا می
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: تماس استقلالی ها با بازیکن گسترش فولاد تایید شد؛ مانده بودم قلعهنویی مرا از کجا می

نام واقعی
    nima
    استاتوس
    10دقیقه10نفر برای ما کافیست
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | NetherLand
    تشکر شده 3,597 بار در 1,704 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک

تماس استقلالی ها با بازیکن گسترش فولاد تایید شد؛ مانده بودم قلعهنویی مرا از کجا می

تماس استقلالی ها با بازیکن گسترش فولاد تایید شد؛ مانده بودم قلعهنویی مرا از کجا میشناسد!

بازیکن تیم فوتبال گسترش فولاد گفت: «مانده بودم سرمربی استقلال چگونه مرا میشناخت!»

دیدار تیمهای فوتبال استقلال و گسترش فولاد شب گذشته با برتری 2 بر یک آبیپوشان به پایان رسید، پس از این پیروزی رسول خطیبی سرمربی گسترش فولاد در کنفرانس مطبوعاتی حواشی را علیه باشگاه استقلال مطرح کرد که با واکنش آبیپوشان نیز همراه بود.

سرمربی تبریزیها معتقد بود که پیش از آغاز بازی مسئولان استقلال با یکی از بازیکنان این تیم در تماس بودند و او را برای حضور در تیم ملی جوانان دعوت کردند که این مسئله باعث شده بود او تمرکز خود را از دست بدهد. با سعید آقایی بازیکنی که رسول خطیبی از او سخن به میان آورده بود گفتگویی انجام شده که در زیر میخوانید.

آقایی ابتدا درباره مسائلی که پس از دیدار برابر استقلال رسول خطیبی عنوان کرده بود، اظهار داشت: «رسول خطیبی برای من 2 سال زحمت کشید، او مرا از تراکتورسازی به گسترش فولاد آورد اما در شرایطی که دیدار حساسی مقابل استقلال داشتیم استرسهایی برای من به وجود آمد. سرپرست تیم جوانان دائم به من و سرپرست تیم تماس میگرفت و اعلام میکرد که در تیم ملی باید حاضر شود و اگر این کار را انجام ندهد به فدراسیون نامه خواهد زد و احتمال دارد او محروم شود.»

وی ادامه داد: «پیش از بازی حواشی برایم درست کردند که تمرکز خود را از دست دادم و نتوانستم انتظارات را برآورده کنم، شرمنده هواداران و خطیبی شدم، به هر حال سرمربی تیم به من اعتماد کرده بود اما من نتوانستم جواب اعتماد او را بدهم، امیدوارم که در آینده این موضوع را جبران کنم.»

بازیکن گسترش فولاد با اشاره به تمجیدهایی که امیر قلعهنویی از او انجام میداده یادآور شد: «برای خود من جای تعجب دارد، برای اولین بار از لیگ دسته اول به لیگ برتر آمدهام و چگونه قلعهنویی مرا میشناخت؟! او از کجا بازیهای مرا پیگیری میکرده و مرا میشناخته که در مصاحبههایش گفته بود شماره 40 گسترش فولاد یعنی من بازیکن خوبی است؟! واقعا مانده بودم که او مرا از کجا میشناسد!»

وی تأکید کرد: «البته من همه مسائل را نمیتوانم بگویم، من بازیکن جوانی هستم و نمیخواهم از همین ابتدا وارد حاشیه بشوم. حرفهایی هم شد که نمیخواهم مطرح کنم. به هر حال استرسهایی به من وارد شد. در نهایت باید بگویم که این موضوع هم برایم تجربه شد که در آینده از آن استفاده میکنم.»

آقایی یادآور شد: «پیراهن تیم ملی برایم بسیار مهم است اما چرا این اتفاق باید دقیقا هنگامی رخ بدهد که ما دیدار حساسی مقابل استقلال داریم. خطیبی چند سال برای من زحمت کشیده، او در سال های گذشته جلوی خود من با مسئولان تماس میگرفت و اعلام میکرد که برای تمرینات در اردوی تیم ملی حاضر شوم اما آنها این کار را نمیکردند، من در آن زمان هم در ترکیب اصی گسترش فولاد بودم.»

بازیکن گسترش فولاد با اشاره به اینکه متولد سال 1374 است عنوان کرد: «واقعا مردانگی نبود در این بازی حساس بخواهم گسترش فولاد را رها کنم و به تیم ملی بروم، با مطرح شدن این مسائل تمرکز خود را از دست دادم. خطیبی در تمرین پس از بازی به ما گفت که این مسائل تمام شده است و بازی استقلال را به فراموشی بسپارید فقط به فکر بازی آینده مقابل تراکتورسازی باشید.»

وی تأکید کرد: «شاید باورتان نشود تا دو ماه پیش هیچ اهمیتی به من نمیدادند و حتی اجازه نمیدادند در تمرینات تیم ملی جوانان شرکت کنم آن وقت مطرح کردن چنین مسائلی در بازی حساس شکبرانگیز است. اینگونه تحت فشار قرار دادند که اگر به فدراسیون نامه بزنید او را محروم میکنند جالب تر اینکه فدراسیون هیچ نامهای برای دعوت من صادر نکرده بود و فقط سرپرست تیم ملی به ما زنگ زد و گفت که باید در تمرینات حاضر شویم.»

آقایی تأکید کرد: «نمیخواهم در اول دوران فوتبالیام به حاشیه کشیده شوم، میرشاد ماجدی با خود من تماسی نداشت بلکه سرپرست تیم ملی جوانان با من تماس گرفت به هر حال هر چه که اتفاق افتاد خطیبی اعلام کرد که به فراموشی بسپاریم، امیدوارم با نتایجی که در ادامه مسابقات کسب میکنیم هواداران آذریزبان را خوشحال کنیم و بتوانیم موفق باشیم.»

2. 3 کاربر مقابل از پرسپولیس.قهرمان عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

RaMiN (26th July 2013), Raso8L (27th July 2013), SALAMI-FC (27th July 2013)

نام واقعی
    nima
    استاتوس
    10دقیقه10نفر برای ما کافیست
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | NetherLand
    تشکر شده 3,597 بار در 1,704 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    بازم این استفراق شروع کرد چقدر استقلال کثیفه برای بردن چه کار میکنن فدراسیون الان کجاست ببینه حسن زاده کجایی چرا کاری نمیکنی؟آخه قهرمانی چقد براتون می ارزه؟

نام واقعی
    R@MiN
    استاتوس
    چقدر زود دیر میشود
    شغل و حرفه
    کارم رنگه تخصصم موبایل فوتبال
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 16,554 بار در 3,918 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 59 تاپیک
    بوی کثیف و لجن ابی همه جارو یواش یواش میگیره
    دهانم را بستید پاهایم را به زنجیر کشیدید

با افکارم چه میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

5. 2 کاربر مقابل از RaMiN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Arash 1990 (26th July 2013), Raso8L (27th July 2013)

نام واقعی
    روح الله بخشی
    استاتوس
    تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
    شغل و حرفه
    كليه خدمات برق
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 8,517 بار در 3,761 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 28 تاپیک
    بوی کثیف و لجن ابی همه جارو یواش یواش میگیره

هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن

داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی

7. کاربر مقابل از Arash 1990 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Raso8L (27th July 2013)

نام واقعی
    رسول
    استاتوس
    YAR
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 1,649 بار در 876 ارسال