پاسخ مثبت مسی به حمایت از میزبانی مادرید در المپیک 2020
ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا حاضر به حمایت از طرح مادرید برای میزبانی جام جهانی 2020 شده است
سایت گل- آلخاندرو بلانکو، مدیر اجرایی کمیته بین المللی المپیک اسپانیا این روزها به شدت برای کسب میزبانی المپیک 2020 برای شهر مادرید تلاش می کند . شهر مادرید همراه با چند شهر دیگر بزرگ دنیا برای میزبانی بازیهای المپیک 2020 نامزد شده و حالا قرار است که در هفته اول ماه سپتامبر جلسه مهم و تاثیرگذاری در بوئنوس آیرس برای مشخص کردن میزبان این تورنمنت در برگزار شود.
طبق گزارش منتشره در روزنامه آ.اس، حالا آقای بلانکو امیدوار است که بتواند تاثیرگذارترین پیغام ممکن را برای میزبانی شهر مادرید آماده کند و پیغام حمایتی لیونل مسی از میزبانی مادرید ، پیغامی است که دربخشی از زمان دفاع اسپانیایی ها از میزبانی مادرید 2020 پخش خواهد شد. برنده 4 دوره توپ طلا و بهترین بازیکن حال حاضر دنیا، از میزبانی مادرید استقبال کرده و حالا بلانکو امیدوار است که ساندرو روسل ، رئیس باشگاه بارسلونا هم با حمایت از این طرح، مسی را برای این همکاری ترغیب کند و بدین ترتیب با همکاری بارسلونا-مادرید- آرژآنتین میزبانی المپیک 2020 برای مادرید گرفته شود
. این اقدامی سمبلیک است که یک بازیکن با پرچم بارسلونا و آرژآنتین از کاندیداتوری اسپانیا و مادرید برای میزبانی المپیک حمایت می کند.