گزارش روز: همه گزینه های جانشینی تیتودر بارسا : جراردو مارتینس حالا یکه تاز است


همان طور که ساندرو روسل هم اعلام کرد«زندگی ادامه دارد» و بارسایی ها حالا و باکناررفتن تیتو باید به دنبال سرمربی جدیدی باشند که این بار احتمالا یک سرمربی خانگی نخواهد بود.
سایت گل- طبق گزارش منتشره در رسانه های اسپانیایی اگر اتفاق خاصی نیفتد، سران باشگاه بارسلونادرنظر دارند تا در روز دوشنبه نام سرمربی جدیدشان را اعلام کنند. مدیران باشگاه کاتالان قصد دارند تا در زودترین زمان ممکن تکلیف مربی آتی شان را روشن کنند ولی آنها می دانستند که روز جمعه وهمزمان با اعلام خبر کناره گیری تیتو از هدایت بارسا، زمان مناسبی برای اعلام برنامه های آتی نبوده و روزی بوده که در آن می بایست حمایتشان را از تیتو ابراز می کردند.
همان طور که ساندرو روسل هم اعلام کرد«زندگی ادامه دارد» و بارسایی ها حالا و باکناررفتن تیتو باید به دنبال سرمربی جدیدی باشند که این بار احتمالا یک سرمربی خانگی نخواهد بود.
روزنامه آ.اس درگزارشی از جراردو مارتینو، یک مربی آرژآنتینی که مانند مسی متولد روساریو است و هدایت نیولز اولدبویز را در دست دارد نام برده؛ فردی که الگوی فوتبالی خورخه مسی، پدر لیونل مسی بوده ممکن است سرمربی آتی تیم کاتالان شود. او چند ماه پیش و بعد از استعفای مونتانیه، دریک قدمی امضای قرارداد با رئال سوسیداد قرار داشت وبعد از آن هم سران مالاگا او را به عنوان جانشین پیگرینی می خواستند ولی حالا نام او درنزدیکی باشگاه کاتالان به گوش می رسد.
یک سرمربی پرطرفدار در آرژانتین، قطعا بدش نمی آید که درتیمی تراز اول در اروپا به مربیگری بپردازد. اوضاع او برای جدایی ازنیولز اولدبویز هم چندان سخت نیست و او یکی از گزینه های اصلی هدایت بارساست.
لوئیس فلیپه اسکولاری، دوست صمیمی روسل ویکی ازمربیان موردعلاقه او، یکی از گزینه های غیرممکن، دست کم برای بازه کوتاه مدت است. فیل بزرگ که درحال حاضرهدایت تیم ملی برزیل را در دست دارد، نیمه شب جمعه از خبر کناره گیری تیتو مطلع شد. اوکه می داند که ممکن است نامش به عنوان یکی از گزینه های اصلی مطرح شود، از همان لحظه اول اعلام کرد که دراین لحظات مهم حمایت از ویلانوواست ودرعین حال یادآوری کرد که هدایت سلسائو دغدغه فعلی اوست.
پیش از این ابی اناری ها گزینه های متعددی را مدنظر داشتند و مثلا لوئیس انریکه (سرمربی کنونی سلتاویگو) و ارنستو والورده (سرمربی والنسیا)،زیر ذره بین سران باشگاه کاتالان بودند ولی این دو نفر اخیرا به باشگاه های پیوسته اند و حالا نام گزینه های متعدد دیگری مطرح شده است: از جراردو مارتینو که گزینه معقولی به نظر می رسد گرفته تا یوپ هاینکس، سرمربی سابق بایرن که اخیرا با دنیای مربیگری خداحافظی کرده است.
در دقایق ابتدایی بعد ازانتشار این خبر، نام روبی و اوزه بیو ، مربیان تیم های پایه ای باشگاه بارسلونا و رورا دستیار تیتو به عنوان گزینه های موجود مطرح شد و بعد نوبت به گزینه های دیگری مثل مارسلو بیه لسا، فرانک ریکارد و لوئیس کارراس رسید. نام آندرس ویلاس بواس، میشل لادروپ، اسکار گارسیا، فرانک دی بوئر، رونالد کومن و فیلیپ کوکو هم به عنوان دیگر گزینه های موجود مطرح شده است.