برنامه لیگ را راننده سازمان لیگ نوشته است!
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: برنامه لیگ را راننده سازمان لیگ نوشته است!

 1. #1


  محل سکونت
  کرج
  نام واقعی
  sahar
  شغل و حرفه
  دانشجو
  بازیکن محبوب
  Alireza Haghighi
  تیم های محبوب خارجی
  Manchester-United | NetherLand
  نوشته ها
  2,340
  تشکر
  7,608
  تشکر شده 3,512 بار در 1,448 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 11 تاپیک

  برنامه لیگ را راننده سازمان لیگ نوشته است!

  خبرگزاری ایسنا: کارلوس کیروش گفت: میدانم هر بار که اظهارنظر میکنم، جوری برداشت میشود که انگار بر علیه خیلی افراد دیگر هستم. به گفته او وقتی یک صندلی و دو نفر وجود دارد، یکی باید گذشت کند.

  سرمربی تیم ملی ایران پس از نشست خبریاش با انتقاد از سازمان لیگ عنوان کرد: میدانم هر بار که اظهارنظر میکنم، جوری برداشت میشود که انگار بر علیه خیلی افراد دیگر هستم. در آوریل یعنی تقریبا اردیبهشت ماه جلسات متعددی را با سازمان لیگ داشتم و آقایان در این جلسات قول میدهند و میگویند که برنامهتان را انجام میدهیم اما بعد از اینکه چند باشگاه با آنها تماس میگیرند، برای سازش با آنها برنامه عوض میشود.

  میدانم چه اتفاقی افتاده است و به خاطر هم موضعم را تغییر دادم. الان برنامهام باید انجام شود و نگفتم که بازیکنان را میخواهم. گفتهام که بازیکنان را در اختیارم قرار دهید اما راهکار را برایتان نشان میدهم. نمیخواهم بگویم این راهکارهایم بهترین است اما باید دربارهاش مشورت کنیم.


  سرمربی تیم ملی فوتبال افزود: وقتی یک صندلی و دو نفر وجود دارد، یکی باید گذشت کند. بعد از 22 فروردین 93 دو دور از بازیهای گروهی لیگ قهرمانان آسیا برگزار میشود. بعد از آن هم دور یک شانزدهم این مسابقهها است اما در این فصل استثنائا باید بدون ملیپوشانشان حاضر شوند. این گذشتی است که در این پیشنهاد باید باشد. ولی فراموش نکنید که حتی رییسجمهور هم اعلام کرد که در جام قهرمانان آسیا هر سال هستیم.

  اگر فقط یک سال باشگاهها در این مسابقهها به جوانها فرصت دهند، چه اشکالی دارد؟ امسال با توجه به نقل و انتقالات تقریبا 90 درصد از بازیکنان تیم ملی در سه تیم استقلال، پرسپولیس و سپاهان هستند. سال قبل برخی اتفاقات مثل فاصله سه هفتهای بازیهای پرسپولیس افتاد. اما با پیشنهاد من امسال دیگر این اتفاق نمیافتد.

  ما لیگمان را به صورت مداوم تا 22 فروردین انجام میدهیم. امسال استقلال با این برنامه در لیگ آسیا دستش کاملا باز است. وقتی زمان برگزاری جام حذفی بعد از لیگ باشد، سه باشگاه بزرگ هر کدامشان سه چهار بازیکن را در اختیار ندارند و این باعث میشود رقابت منصفانه باشد. با این حساب 223 روز به لیگ زمان دادهایم تا مسابقهها را برگزار کنند. این یعنی اکثر زمانها 7 و نیم روز بین دو بازی فرصت ایجاد میشود.


  کیروش ادامه داد: اگر سال 2014 را نگاه کنیم، در ماه مارس لیگ ما فقط 5 روز را از دست میدهد و ژانویه و سپتامبر کاملا در اختیار لیگ است. ماه نوامبر هم نصف - نصف است. در ماه اکتبر سازمان لیگ 22 روز زمان دارد که مسابقههایش را برگزار کند پس هیچ دلیلی نیست که افراد گلایه داشته باشند. سازمان لیگ میتواند مسابقههایش را منصفانه و منظم برگزار کند. نمیخواهیم که به تیمها فشار بیاوریم و آنها هر چهار روز یک بار بازی کنند، چون این مسئله به مصدومیت بازیکنان منجر میشود.

  وی ادامه داد: میخواهم مسئله را شفافتر بیان کنم. مطلب مهمی که اینجا وجود دارد این است که وقتی من پیشنهادی میدهم افراد فکر میکنند که آن حرف را به خاطر منافع شخصی خودم زدهام. در حالی که دقیقا عکس این مسئله است و من پیگیر منافع ملی فوتبال بودهام. واقعیت این است که در این برهه با تیمهایی مثل عمان و کویت مسابقه نمیدهیم بلکه باید در سطحی باشیم که با بنز آلمان و فراری ایتالیا رقابت کنیم. پس باید برنامهای طراحی کنیم که برای رقابت با این تیمها کاملا آماده باشیم.

  کیروش افزود: نمیخواهم سوء تفاهمی که قبلا در این زمینه رخ داده بود، دوباره رخ دهد. در حال حاضر میخواهم که اهالی فوتبال ایران کاملا درک کنند که این برنامه، برنامهی معماری فوتبال ایران است و فکر میکنم که مناسب باشد. و حالا من از شما میپرسم که بگویید خوب است یا خیر. اگر فدراسیون بگوید خوب است، در این مسیر حرکت میکنیم اما اگر نظر فوتبال ایران منفی باشد، شما بگویید که به کدام مسیر برویم.

  وی در ادامه و در پاسخ به این سوال که آیا فکر نمیکند جلسات بیشتری باید با مسئولان سازمان لیگ و باشگاههای فوتبال ایران برگزار کند، گفت: سه جلسه مفصل با سازمان لیگ داشتم که در آن جلسات افراد دیگری هم حضور داشتند اما نتیجهای به دست نیامد. اکنون ایدههایم بسیار شفاف هستند. اگر افراد نظری جز نظر من دارند، بگویند. مسئله این است که من یک جلسه با سازمان لیگ میگذارم اما پس از آن از طرف آسمان که رنگش آبی است، تماس میگیرند و جهت برنامهها عوض میشود.

  روز بعدش هم تماس دیگری از یک طرف که رنگش سرخ است. انجام این برنامه برای من بسیار آسان است. الان هم میخواهم به یک مسافرت بروم چون تا امروز بدون وقفه سر کار بودم. از روزی که تیم ملی به جام جهانی صعود کرد، بدون وقفه هر روز برای ایران کار کردم. حتی وقتی وارد برزیل شدم، 29 تیم قبل از ما رایزنیهایشان را انجام داده بودند ولی خدا را شکر توانستیم توافقات خوبی برای گرفتن کمپ و اسکان تیم ملی انجام دهیم.

  واقعیت این بود که یکی از اهدافم بررسی آبوهوای آنجا و کمی استراحت برای خودم بود. از سویی میخواستم در آنجا ارتباطاتی برقرار کنم ولی وقتی رسیدم دیدم 29 تیم در آنجا کارشان را شروع کردهاند. من هم به همین دلیل با مسئولان لیگ تماس گرفتم و گفتم که تحقیقات را انجام دهند. سپس از آنجا به پرتغال رفتم و برای بازی و هتل کارهایی را انجام دادم.


  او در پاسخ به سوالی درباره جام حذفی و زمانبندیای که برای ادامه لیگ پیشنهاد داده است، اظهار کرد: اگر جام من بود، این کار را انجام میدادم اما این جام مال من نیست. با توجه به انتظاراتی که وجود دارد، هر پیشنهادی که من بدهم، عدهای مخالف آن را میگویند. برای مثال من اگر بگویم که رنگ سفید برای فلان ماجرا خوب است و این حرفم هم درست باشد، عدهای میگویند نه، این گونه نیست.

  اگر در دو سال و 4 ماه گذشته این کار را نکرده بودم، میگفتم باشد اما حرفها زده شده. سخت است که به یک مسئله هماهنگ برسیم تا چیزی بگویم میگویند به فلان جهت کمک میکنی یا گرایش به فلان سمت است. برای همین میخواهم مستقل باشم و به این مسائل ورود نکنم. بار دیگر میگویم این پیشنهاد را نمیخواهم به کسی تحمیل کنم. راه حلهای مسئله را نوشتهام.

  اگر مسیر بهتری دارید بگویید، مشورت میکنیم و این عالی است. به این مسئله توجه داشته باشید که استقلال با بوریرام تایلند بازی دارد. این تیم با فرض آنکه به مرحله بعدی راه پیدا کند، چهار بازی از تیمهای دیگر کمتر خواهد داشت. میتوانید باور کنید این برنامه را سازمان نوشته است؟ شاید راننده سازمان این را نوشته است.


  کیروش در ادامه افزود: یعنی اگر این اتفاقات بیفتد 11 مهرماه استقلال 4 بازی معوقه دارد. شما با این حساب چگونه میتوانید مابقی لیگ را برنامهریزی کنید؟

 2. 3 کاربر مقابل از 888 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  Ramin (27th July 2013), reza_emis (27th July 2013), SEYEDHAMED (27th July 2013)

 3. #2


  محل سکونت
  کرج
  نام واقعی
  sahar
  شغل و حرفه
  دانشجو
  بازیکن محبوب
  Alireza Haghighi
  تیم های محبوب خارجی
  Manchester-United | NetherLand
  نوشته ها
  2,340
  تشکر
  7,608
  تشکر شده 3,512 بار در 1,448 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 11 تاپیک

  پاسخ استقلال به اظهارات کیروش  ایسنا: مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال در واکنش به صحبتهای کارلوس کیروش درباره برنامهریزی سازمان لیگ گفت: بهتر است کیروش این حرفهای شائبهبرانگیز را بیان نکند.


  محمد سررشتهداری در واکنش به صحبتهای امروز (شنبه) کارلوس کیروش درباره برنامهریزی سازمان لیگ حرفهای فوتبال اظهار کرد: کیروش صحبتهایی را مطرح کرده که به صورت غیر مستقیم این شائبه را ایجاد کرده که استقلال و پرسپولیس در برنامهریزی سازمان لیگ دخالت داشتهاند در حالی که اصلا چنین چیزی وجود نداشته است.

  وی افزود: استفاده کیروش از واژگانی مانند آسمان آبی به شائبه دخالت استقلال در برنامهریزی سازمان لیگ دامن میزند در حالی که این باشگاه هیچ دخالتی در این برنامهریزی نداشته و حتی از مفاد آن خبر هم نداشته است. برنامهریزی بازیهای استقلال در لیگ برتر بر اساس برنامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا طراحی شده چون استقلال در صورت صعود از این مرحله بیش از دو بازی خواهد داشت.

  مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال در ادامه گفت: به فرض که سازمان لیگ در برنامهریزی مسابقات از استقلال حمایت کرده باشد، باز هم کار صحیحی انجام داده است چون استقلال هم نماینده ایران در مسابقات بینالمللی است. همانگونه که حمایت از کیروش و تیم ملی لازم است، حمایت از استقلال هم الزامی است.

  وی ادامه داد: باز هم تاکید میکنم که استقلال در برنامهریزی سازمان لیگ دخالتی نداشته است. بهتر است که کیروش این حرفهای شائبهبرانگیز را بیان نکند. آیا حمایت از تیم ملی وظیفه همه است اما حمایت از استقلال کار بدی است؟ آیا کیروش بر اساس یک ضربالمثل قدیمی فارسی معتقد است که مرگ خوب است اما برای همسایه؟!

 4. کاربر مقابل از 888 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  SEYEDHAMED (27th July 2013)

 5. #3


  محل سکونت
  ایران زمین
  نام واقعی
  علیرضا
  استاتوس
  قرمز رنگه عشقه
  شغل و حرفه
  *مدرس دانشگاه *ارشد مهندسی مکانیک
  بازیکن محبوب
  daie
  تیم های محبوب خارجی
  Arsenal | Germany
  نوشته ها
  2,183
  تشکر
  2,251
  تشکر شده 2,514 بار در 1,120 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 4 تاپیک
  عجب ها

 6. #4


  محل سکونت
  کرج
  نام واقعی
  سیدحامد
  استاتوس
  *
  شغل و حرفه
  کارمند/الکترونیک
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Brazil
  نوشته ها
  5,443
  تشکر
  5,733
  تشکر شده 3,381 بار در 1,968 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 42 تاپیک
  کیروش خیلی از دست سازمان لیگ ناراحته البته یه جاهایی حق داره
  خیلی زحمت میکشه اما بعضی وقتا یه دخالتهای بیجا هم میکنه
  میخواد مثل فرگوسن مدیرت همه چی دست خودش باشه

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا