مشاور انضباطی فیفا:کلاهبرداری آن هم در قرارداد؟شوخی می کنید!/سپاهان تخلف کرده
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: مشاور انضباطی فیفا:کلاهبرداری آن هم در قرارداد؟شوخی می کنید!/سپاهان تخلف کرده

نام واقعی
    فرزانه
    استاتوس
    تحمل میکنم دردومیگم این قسمته بخته...
    شغل و حرفه
    نمیدونم والاخودمم موندم که چیکارم...!!!
    بازیکن محبوب
    alireza haghighi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 2,502 بار در 659 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 43 تاپیک

او در مورد به کار بردن واژه کلاهبرداری هم گفت:وقتی این ماجرا را شنیدم فکر کردم شوخی می کنند.نه؛ نه؛ این اصلا قابل قبول نیست.

داستان دهنوی و سپاهان سوژه اغلب روزنامه های امروز بود. اتهام کلاهبرداری که رسما" توسط سپاهان به این بازیکن زده شد با واکنش های متعددی همراه بود.اینکه آیا سپاهان حق مراجعه به دادسرا را داشته یا نه موضوعی است که برای دانستن پاسخ آن تنها راه ممکن مراجعه به فیفا و مسئولان آن بود.با پیگیری های متعدد خبرنگار بخش فارسی سایت گل و تماس با بخش های مختلف فیفا، ما را به شخصی به نام BENOIT PASQUIER که سمت خود را در فیفا LEGAL COUNSEL DISCIPLINARYیا همان مشاور حقوقی و انضباطی ذکر کرد حواله دادند.

وی گفت:امروز از طریق مدیر برنامه های این بازیکن ایرانی در جریان ماجرا قرار گرفته ام.یک فوتبالیست با یک تیم قرارداد بسته و پول گرفته اما به تیم دیگری رفته و پول تیم اول را هم مدتهاست پس نداده.این یک دعوای صد در صد فوتبالی است که باور نمی کنم یک باشگاه حرفه ای آن را به دادگاه خارج از خانواده فوتبال برده باشد.این خلاف مقررات فیفاست و اطمینان دارم فدراسیون ایران هم آن را تایید نمی کند.
    او در مورد به کار بردن واژه کلاهبرداری هم گفت:وقتی این ماجرا را شنیدم فکر کردم شوخی می کنند.نه؛ نه؛ این اصلا قابل قبول نیست.باید طبق قرارداد عمل کرد.

او در خصوص اینکه آیا شکایتی به فیفا در این باره شده یا خیر اظهار داشت: ایجنت این بازیکن عضو فهرست ایجنت های فیفاست و ما خوشحال می شویم که راهنمایی های لازم را به افراد خانواده فوتبال داشته باشیم تا فوتبال مسیر واقعی خود را طی کند. او با من بیست دقیقه حرف زد و من هم به او گفتم که این کار خلاف مقررات فیفاست و فدراسیون های تابعه هم آن را نمی پذیرند. پس لازم است چون این یک دعوای داخلی است به فدراسیون ایران شکایت کنند و اگر رسیدگی لازم نشد ما را مکتوب در جریان قرار دهند تا پیگیری کنیم. این خب نیست که باشگاههای حرفه ای قانون را ندانند یا با وجود دانستن آن به قانون بی توجه باشند.فیفا اصلا این را نمی پذیرد و امیدوارم این اختلاف هم به زودی رفع شود.
    وی درباره اینکه ماده 22 آیین نامه نقل و انتقالات فیفا حق مراجعه به دادگاههای مدنی درباره خسارت ناشی از اشتغال را نقض نکرده هم گفت:چون ممکن است کسی ادعا کند که علاوه بر مبلغ قرارداد ، خسارات دیگری هم به او وارد شده و ما در مقررات فیفا برای تعیین خسارت دستورالعملی نداریم و این کار را معمولا دادگاهها انجام می دهند فقط درباره آن خسارت می توان به Civil Court یا دادگاه مدنی مراجعه کرد اما این بحث کلاهبرداری که به Criminal Court یا دادگاه کیفری مربوط می شود صد در صد خلاف مقررات فیفا است وباید متخلف تنبیه شود.فیفا روی بحث استقلال فوتبال خیلی حساس است و این کارها استقلال فیفا را زیر سئوال می برد
    تاکه بودیم نبودیم کسی
    کشت ماراغم بی هم نفسی
    تاکه رفتیم همه یارشدند
    خفته ایم وهمه بیدارشدند
    قدرآینه بدانیم چوهست
    نه درآن وقت که اقبال شکست

2. 3 کاربر مقابل از WiSe عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Arash 1990 (30th July 2013), emrah20062007 (30th July 2013), سایدا (7th August 2013)

نام واقعی
    علیرضا
    استاتوس
    قرمز رنگه عشقه
    شغل و حرفه
    *مدرس دانشگاه *ارشد مهندسی مکانیک
    بازیکن محبوب
    daie
    تیم های محبوب خارجی
    Arsenal | Germany
    تشکر شده 2,514 بار در 1,120 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    پس حال این سپاهانو بگیرید

نام واقعی
    هادی
    استاتوس
    پرسپولیس
    شغل و حرفه
    كارمند
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 7,984 بار در 2,479 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سپاهان از حرفه ای گری فقط پول مفت بیت المال خرج کردنو بلده.
    <div style="text-align: center;">&nbsp;
    </div>

نام واقعی
    روح الله بخشی
    استاتوس
    تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
    شغل و حرفه
    كليه خدمات برق
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 8,517 بار در 3,761 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 28 تاپیک
    باید حالشونو بگیریم

هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن

داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی