تایپیک مخصوص حواشی اخبار و مصاحبه های بازی با ذوب اهن
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 8 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 74

موضوع: تایپیک مخصوص حواشی اخبار و مصاحبه های بازی با ذوب اهن

نام واقعی
    R@MiN
    استاتوس
    چقدر زود دیر میشود
    شغل و حرفه
    کارم رنگه تخصصم موبایل فوتبال
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 16,554 بار در 3,918 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 59 تاپیک

تایپیک مخصوص حواشی اخبار و مصاحبه های بازی با ذوب اهن

از دوستان عزیز خواهش میکنم اخبار حواشی و مصاحبه هارو تو این تایپیک بزارید متفرقه حذف خواهند شد لطفا دقت کنید تکراری نزارید
    دهانم را بستید پاهایم را به زنجیر کشیدید

با افکارم چه میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2. 8 کاربر مقابل از RaMiN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Arash 1990 (2nd August 2013), cr7&zizi (3rd August 2013), H!dden (2nd August 2013), KhanoOmi (2nd August 2013), Milad criska (2nd August 2013), Mohammadreza (7th August 2013), SEYEDHAMED (2nd August 2013), UniQue (3rd August 2013)

نام واقعی
    روح الله بخشی
    استاتوس
    تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
    شغل و حرفه
    كليه خدمات برق
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 8,517 بار در 3,761 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 28 تاپیک
    رامین جان این تاپیکت که خالی حداقل خودت باید میزاشتی

هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن

داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی

4. کاربر مقابل از Arash 1990 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

RaMiN (3rd August 2013)

نام واقعی
    pari
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Italy
    تشکر شده 10,961 بار در 3,059 ارسال
    Blog Entries
    2
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 42 تاپیک

بوناچیچ: چارهای جز برد نداریم/باخت هفته قبل ربطی به نداشتن بدنساز ندارد

سرمربی تیم فوتبال ذوبآهن اصفهان گفت: چارهای به جز کسب پیروزی مقابل پرسپولیس نداریم.لوکا بوناچیچ در مورد شرایط تیمش قبل از دیدار مقابل پرسپولیس در کنفرانس مطبوعاتی گفت: روند طبیعی خودمان را دنبال میکنیم. انتظارات از تیم بالاست. ما بازی قبلمان را باختیم و پرسپولیس پیروز شده است. آنها روحیه بهتری دارند و بازیکنان خوبی جذب کردند. چارهای به جز برد نداریم و برای کسب سه امتیاز به میدان میرویم.

وی افزود: هفته قبل مقابل استقلال خوزستان بد عمل نکردیم اما در نهایت بازی را باختیم. هنوز روی تیمم استرس سال قبل وجود دارد و باید فردا با انگیزه نتیجه بازی را به خودمان اختصاص دهیم. سینا عشوری مصدوم و محروم هستند و این دو نفر را در اختیار نداریم.

سرمربی ذوبآهن در مورد اینکه آیا باخت هفته پیش ربطی به نداشتن مربی بدنساز دارد عنوان کرد: باخت تقصیر خودمان است و به این مسائل ربطی ندارد ما 75 دقیقه خوب بودیم. ممکن است این مسئله کمی تأثیرگذار باشد اما نمیتواند دلیل اصلی باخت ما باشد. باید به ادامه مسابقات فکر کنیم و تمام تمرکزمان را در بازی فردا روی برد بگذاریم.

وی تأکید کرد: البته صحبت میکنیم و به احتمال فراوان یک مربی را به کادر فنی اضافه خواهیم کرد اما باز هم میگویم باخت ما ربطی به مربی بدنساز ندارد. ما زمان کافی برای تمرین نداشتیم و با قرعه سختی نیز روبرو شده بودیم.

بوناچیچ خاطرنشان کرد: پرسپولیس را 4 بار آنالیز کردیم. ما نباید بازی کنیم بلکه این بازیکنان هستند که در میدان حضور دارند. تیم ما بسیار با تجربه است و نگران روحیه بازیکنان نیستم اگر تیم جوانی داشتیم شاید برای بازپروری روحیه نفرات تیم با مشکل روبرو میشدیم.

سرمربی ذوبآهن در مورد اینکه آیا نگران عادت کردن تیمش به باخت همچون سال گذشته نیست، اظهار داشت: یک ماه است در ذوبآهن حضور دارم نباید نتایج سال قبل را محور قرار دهیم و با این کار باعث ایجاد فشار روی بازیکنان و تماشاگران شویم. تنها 45 روز در تیم بودم و حداقل یک ماه تا 45 روز دیگر وقت نیاز دارم تا تیم را به شرایط خوبی برسانیم.

وی یادآور شد: نباید امسال و پارسال را با هم مقایسه کنیم ما روی نقاط ضعفمان کار میکنیم تا شرایط بهتری پیدا کنیم. برای رجبزاده و مسلمان تمرینات اختصاصی گذاشتم. یادمان باشد که تأمینی و صلصالی یک ماه است کنار هم قرار گرفتند. عرب را هم در خط حمله داریم و شرایط تیممان بهتر خواهد شد.

بوناچیچ در مورد بازیکنان خط میانی تیمش عنوان کرد: به عنوان مربی مطمئناً از باخت راضی نیستم و این یک موضوع بدیهی است. دروازهبان و مدافعان ما هیچکدام زیر 30 سال سن ندارند و این کار را سخت میکند. اگر آنها در سطح خودشان بودند این اتفاق نمیافتاد.

وی در پایان در مورد اینکه از خریدهای تیمش راضی است، گفت: باید به داشتههایمان اکتفاء کنیم تنها 18 جلسه فرصت تمرین داشتم. اکنون زمانی برای صحبت کردن باقی نمانده و بعد از دیدار مقابل پرسپولیس و تراکتورسازی میتوانیم شرایط تیم را بهتر بررسی کنیم.

6. 5 کاربر مقابل از KhanoOmi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

cr7&zizi (2nd August 2013), RaMiN (2nd August 2013), Raso8L (2nd August 2013), SEYEDHAMED (2nd August 2013), UniQue (3rd August 2013)

نام واقعی
    pari
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Italy
    Blog Entries
    2
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 42 تاپیک

دایی: فریب شکست ذوبآهن را نمیخوریم

مطمئنا ما بازی بسیار سختی را مقابل تیم خوب و پرمهره ذوب آهن داریم. آنها همیشه تیمی سختکوش و بسیار خوب در بازیهای خود بودهاند و همین موضوع کار را برای ما سخت میکند. تیم ذوب آهن فقط در 20 دقیقه پایانی توپ و میدان را واگذار کرد و شکست خورد. همچنین تیم پرسپولیس بعد از بازی اول برابر تراکتورسازی تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته و فردا به دنبال سه امتیاز بازی هستیم. مطمئنا دیدار با ذوب آهن سخت خواهد بود؛ چرا که همیشه در اصفهان و مقابل ذوب آهن بازیهای دشواری داشتهایم. تیم ما توجهی به نتیجه هفته گذشته ذوب آهن ندارد؛ چرا که ذوب آهن در آن بازی مستحق شکست نبود.

دایی ادامه داد: اما ما به دنبال موفقیت در دومین بازی خودمان هستیم و هیچ کاری به بازی قبلی ذوب آهن نداریم. از طرفی معتقدم ذوب آهن با بازی خوبی که نشان داد در بازی قبل شایسته باخت نبود اما نتیجه برعکس شد و این تیم امتیاز بازی را از دست داد.

سرمربی قرمزپوشان تاکید کرد: من معتقدم بازی بسیار سختی را فردا در برابر ذوب آهن باانگیزه داریم. ما هرگز با توجه به تمرینات خوبی که داشتیم فریب باخت ذوبآهن در بازی قبلی را نمیخوریم و به این بازی به چشم یک بازی سخت نگاه میکنیم ولی خوشبختانه تمرینات بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم و آماده موفقیت در بازی دوم هستیم تا پاسخگوی هواداران خونگرم خود باشیم.

8. 5 کاربر مقابل از KhanoOmi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

cr7&zizi (2nd August 2013), RaMiN (2nd August 2013), Raso8L (2nd August 2013), SEYEDHAMED (2nd August 2013), UniQue (3rd August 2013)

نام واقعی
    pari
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Italy
    Blog Entries
    2
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 42 تاپیک

20 یازیکن پرسپولیس برای دیدار با ذوب آهن

لیست پرسپولیس برای دیدار مقابل ذوب آهن :

نیلسون
    رضا محمدی
    محسن بنگر
    حسین ماهینی
    سیدجلال حسینی
    میثم حسینی
    غلامرضا رضایی
    محمد نوری
    رضا حقیقی
    قاسم دهنوی
    هادی نوروزی
    سیدصالحی
    محمد عباسزاده
    مهرداد کفشگری
    علیرضا نورمحمدی
    پیام صادقیان
    یونس شاکری
    میلاد غریبی
    مارکو
    محمدرضا خانزاده

10. 6 کاربر مقابل از KhanoOmi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

RaMiN (2nd August 2013), Raso8L (2nd August 2013), SEYEDHAMED (2nd August 2013), UniQue (3rd August 2013), zahralos (2nd August 2013), شــب تاب کوچولو (4th August 2013)

نام واقعی
    hamidreza
    استاتوس
    only zinedine zidane
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | France
    تشکر شده 5,256 بار در 1,980 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 46 تاپیک
    پرسپولیس نیوز : کاروان تیم فوتبال پرسپولیس ساعت 18 و 35 دقیقه امروز در میان استقبال حدود 600 هوادار وارد فرودگاه اصفهان شد. تیم پرسپولیس برای دیدار مقابل ذوبآهن ساعت 17 و 40 دقیقه امروز عازم اصفهان شد. البته قرار بود این پرواز ساعت 17 انجام شود که به دلیل برخی مشکلات با 40 دقیقه تأخیر انجام شد. این در شرایطی بود که پرسپولیسیها ساعت 18 و 35 دقیقه وارد فرودگاه اصفهان شدند و مورد استقبال حدود 600 هوادار پرسپولیس قرار گرفتند.

هواداران برای دایی و پرسپولیسیها دستهگلهای قرمز آورده بودند و مدرسه فوتبالیهای پرسپولیس نیز در بین آنها دیده میشد. این مدرسه فوتبالیها با پوشیدن پیراهن قرمز با بازیکنان عکس یادگاری گرفتند و دقایقی با بازیکنان به گفتوگوپرداختند اما نکته جالب این بود که خلبان هواپیمای پرسپولیسیها در طول مسیر به اصفهان بارها به پرسپولیسیها خوشآمدگویی و حضور علی دایی در پرسپولیس را تبریک گفت. این موضوع باعث شد تا بازیکنان نیز خلبان را مورد تشویق قرار دهند.

حدود 100 نفر از هواداران اتوبوس پرسپولیس را همراهی کردند و مقابل هتل نیز علی دایی به مدت ۳۵ دقیقه بین آنها بود.

گفتنی است بازی تیمهای فوتبال پرسپولیس و ذوبآهن ساعت 22 و 15 دقیقه فرداشب در فولادشهر در چارچوب هفته دوم لیگ برتر برگزار خواهد شد و به همین دلیل پرسپولیسیها بعد از ظهر امروز با 20 بازیکن راهی اصفهان شدند.

غیرت ، تعصب ، مردانگی همه در یک کلمه = رونالدو

12. 6 کاربر مقابل از cr7&zizi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

KhanoOmi (2nd August 2013), Milad criska (2nd August 2013), RaMiN (2nd August 2013), UniQue (3rd August 2013), zahralos (2nd August 2013), شــب تاب کوچولو (4th August 2013)

نام واقعی
    Nader
    استاتوس
    من ازت معجزه میخوام..................
    شغل و حرفه
    میگن کارمند
    بازیکن محبوب
    daie
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | England
    تشکر شده 4,127 بار در 1,873 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    اگه ترکیب مثل بازی قبل باشه میبریم
    هر چند بازی سختیه
    به امید روزهای بهتر برای تیممون ...

14. کاربر مقابل از Love2013 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

RaMiN (2nd August 2013)

نام واقعی
    سیدحامد
    استاتوس
    *
    شغل و حرفه
    کارمند/الکترونیک
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 3,381 بار در 1,968 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 42 تاپیک
    پیام صادقیان برا این بازی خیلی انگیزه داره

16. 2 کاربر مقابل از SEYEDHAMED عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

a.nirpp (2nd August 2013), RaMiN (2nd August 2013)

_̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲
    نام واقعی
    ѕαrιɴα
    استاتوس
    من خیلیا رو دوست دارم ولی بعضیا رو عاشقشونم!l
    شغل و حرفه
    ۪ایشالا ببینیم دکـتـر میشیم
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 4,265 بار در 1,476 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک
    شيريني: منتظر هواداران هستيم

سرپرست تيم فوتبال پرسپوليس گفت: در بازي مقابل ذوب آهن، پرسپوليس و دايي منتظر هواداران خونگرمشان هستند.

شيريني در خصوص شرايط پرسپوليس در اصفهان گفت: خوشبختانه شرايط بسيار خوبي داريم و امشب پرسپوليس و دايي منتظر هواداران قرمز پوش در اصفهان هستند. خوشبختانه خاطرات خوبي از هوادارانمان در اصفهان داريم. آنها در ديدار برابر ذوب آهن در جام حذفي در فصل گذشته براي ما سنگ تمام گذاشتند.

به نقل از فارس، شيريني ادامه داد: ما هواداران کمي در اصفهان نداريم و اميدواريم به جاي اينکه ورزشگاه خالي بماند هواداران ما بتوانند بازي را از نزديک تماشا کنند. 100 درصد آمادگي حضور در اين بازي را داريم و فقط از هواداران ميخواهم با توجه به اينکه علاقه خود را از ديروز تا به امروز به دايي و پرسپوليس خيلي پررنگ نشان دادند امروز هم در فولادشهر، دايي و پرسپوليس را تنها نگذارند تا با يک نتيجه خوب جايگاه خودمان را در بالاي جدول مستحکم تر کنيم.

18. 5 کاربر مقابل از SaRiNa-10 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

KhanoOmi (2nd August 2013), RaMiN (2nd August 2013), SEYEDHAMED (2nd August 2013), UniQue (3rd August 2013), شــب تاب کوچولو (4th August 2013)

نام واقعی
    pari
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Italy
    Blog Entries
    2
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 42 تاپیک

نورمحمدی: منتظر فرصت هستم تا خودم را نشان دهم

علیرضا نورمحمدی درباره شرایط تیمش اظهار داشت: خداراشکر شرایط بسیار خوبی داریم. تمرینات خوبی را انجام می دهیم و می خواهیم بازی دوم را هم با پیروزی پشت سر بگذاریم. بازی کردن در زمین اصفهان همیشه سخت است اما باید بهترین نتیجه را کسب کنیم.
    وی ادامه داد: نباید به نتیجه ای که هفته گذشته ذوب آهن کسب کرد توجهی داشته باشیم. بازی بسیار سختی داریم و دنبال سه امتیاز هستیم. البته ذوب آهن هم به زمین می آید تا در خانه خود شکست بازی قبل را جبران کند.

مدافع پرسپولیس درباره تفاوت های ذوب آهن کنونی با ذوب آهنی که خودش در آن بازی می کرد، تصریح کرد: خیلی از نفرات آن زمان هنوز هم هستند. ذوب آهن کنونی تیم بسیار باتجربه ای است و قطعا امسال حرف های زیادی برای گفتن دارد. من اهل کری خواندن نیستم و در زمین حرف هایمان را می زنیم هرچند که دیدم سپهر حیدری کری خوانده است.

نورمحمدی در پایان درباره اینکه آیا در بازی با ذوب آهن هم نیمکت نشین است، افزود: به هر حال شرایط طوری بود که دایی تصمیم گرفت در بازی اول از زوج بنگر و حسینی استفاده کند اما من سعی می کنم نظر دایی را برای بازی با ذوب آهن جلب کنم. دایی طوری است که اگر بازیکنی در تمرینات خوب باشد حقش را می دهد.

وی تاکید کرد: منتظر یک فرصت هستم تا خودم را نشان دهم. اولین فرصتی که بگیرم توانایی هایم را ثابت می کنم. من ایمان دارم از دایی فرصت می گیرم. دایی خودش مرا به پرسپولیس آورده و قطعا اگر خوب باشم مرا در ترکیب قرار می دهد.

20. 4 کاربر مقابل از KhanoOmi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

RaMiN (2nd August 2013), SEYEDHAMED (2nd August 2013), UniQue (3rd August 2013), شــب تاب کوچولو (4th August 2013)

صفحه 1 از 8 123 ... آخرینآخرین