بهتان بر نخورد...
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: بهتان بر نخورد...

نام واقعی
    صادق
    استاتوس
    ارتش سرخ
    شغل و حرفه
    تحصیل دار
    بازیکن محبوب
    karim bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 2,603 بار در 839 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 9 تاپیک

بهتان بر نخورد...

اینو یک زن نوشته
    چقدر نرم ... تلخ ... و ساده

از زبان یک هم نوع

بسیار دور از هم قد کشیدهایم . هر یک بر فراز صخرهای بلند و درهای عمیق؛ میانمان که با هیچ خاکستری پر نخواهد شد.

جدایمان کردند؛ از روز اول مهر. با پوششهای متفاوت.

. . .

مانتو و مقنعه و چادر تیره بر من پوشاندند و تو را با لباس فرم و کلهای تراشیده به ساختمانی دیگر فرستادند. من را به مدرسهی دخترانه و تو را پسرانه .

دانشگاه هم که رفتیم جدایمان کردند. با ردیفهای دور از هم . نیمکتهای خانمها و آقایان. با درها و راهروها و ورودیها و خروجیهای خواهران و برادران .

جدایمان کردند و ما بسیار دور از هم قد کشیدیم . در اتوبوس با میلهها و در حرم و امامزاده با نردهها و در دریا و ساحل با پارچههای برزنتی. ..

آنقدر دور و غریب از هم بزرگ شدیم تا تو شدی راز درک ناشدنیای برای من؛ و من شدم عقدهی جنسی سرکوب شدهای برای تو.

تا هر جا که دیگر نتوانستند جدایمان کنند، در تاکسی و خیابان، از زور نادانی و بیماری و عقدههای جنسی، من در پی یک نگاه و توجه و متلک از تو باشم ... و تو خود را به من بمالی و برهنگی ساق پایم حالی به حالیات کند و نگاه حریصات مانتو ام را بدرد .

جدا و بسیار دور از هم قد کشیدیم انقدر که تا پایین تنه هایمان معذب مان کرد خیال کردیم عاشق شدهایم و چون عاشق هستیم باید ازدواج کنیم و بعد هم با هزاران عقدهی بیدار و خفته به زیر یک سقف رفتیم .

بسیار دور از هم قد کشیدیم. انقدر که دیگر نگاهمان نیز یکدیگر را خوب و درست ندید و نگاههای انسانی جای خود را به نگاه جنسیتی دادند درهمه جا. در محل کار، در محافل فرهنگی و علمی و حتی جلسات سیاسی .

و من باید تقاص همهی این فاصله ها را بپردازم . تقاص دوری از تو و بر صخرهای دیگر قدکشیدن را . تقاص تو را ندیدن و نشناختن را .

باید که تنم بلرزد وقتی هوا تاریک میشود و من تنها در خیابانم؛ وقتی دنبال کار میگردم؛ وقتی تاکسی سوار می شوم .

2. 7 کاربر مقابل از صادق مالمیر عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

888 (1st August 2013), ♫ Mehdi Yarrahi ♫ (4th August 2013), KhanoOmi (4th August 2013), Raso8L (1st August 2013), SALAMI-FC (1st August 2013), ShAh!N (1st August 2013), مريم 9 (1st August 2013)

نام واقعی
    ShAhIN
    استاتوس
    .........
    بازیکن محبوب
    Sheys Rezaie
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 2,787 بار در 1,158 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 42 تاپیک
    خیلی از چیزا اشتباه بوده,ولی خیلی کارای اشتباه روهم مردم کردن ینی خود ماها!

خداروشکر منکه درگیر این موضوعات نبودم,قصد توهین ندارم ولی اگرم کسی بوده خودش نتونسته درس رفتار کنه,آدم نباید خودشو درگیر قوانین اشتباه کنه که خدایی نکرده بشه عقده.
    شاید اینا زمان شما بوده,ولی دانشگاه ما کم مونده بشه کاباره...
    هرکاری بخوایم میکنیم!
    ولی خیلی وقتام جوونا بی ضرفیتن و باعث میشن پاکیشون از بین بره,مخصوصا تن مقدس دختر خانوما.
    ولی امیدوارم که هممون مواظب جوونیمون باشیم,هرچیم که بهمون سخت گرفتن با اعمال اشتباه به ضرر خودمون کاری نکنیم.

4. 5 کاربر مقابل از ShAh!N عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

...Niko_Red... (1st August 2013), kia9 (2nd August 2013), Lovely Girl (1st August 2013), مريم 9 (1st August 2013), صادق مالمیر (1st August 2013)

نام واقعی
    هانا
    استاتوس
    عطـــر تو اين اتاقـــو پـر كـــرده
    شغل و حرفه
    خرخون !
    بازیکن محبوب
    mohsen khalili
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 220 بار در 109 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

عجب................!
    <a href=http://www.perspolisfc.net/forum/image.php?type=sigpic&userid=5905&dateline=1374428585 target=_blank>http://www.perspolisfc.net/forum/ima...ine=1374428585</a>