رئالی ها سخت به دنبال خرید این ستاره ولزی هستند و گفته می شود که به تازگی پیشنهادی 115 میلیون یورویی برای خرید او ارائه داده اند.
سایت گل- هری ردنپ، سرمربی سابق تاتنهام، اعلام کرد که گرت بیل تنها به رفتن به رئال مادرید فکر می کند.
رئالی ها سخت به دنبال خرید این ستاره ولزی هستند و گفته می شود که به تازگی پیشنهادی 115 میلیون یورویی برای خرید او ارائه داده اند.
ردنپ که چند فصل با بیل در وایت هارت لین کار کرده، اعلام کرد که این ستاره جوان از همین حالا به حضور در لالیگا فکر می کند.
این مربی باتجربه به بی بی سی گفت:" فکر می کنم نرفتن به رئال برای او خیلی سخت خواهد بود. فکر می کنم او می خواهد برود. او نمی خواهد این مسئله را بیان کند اما من از منابع مختلف شنیده ام که او قصد رفتن دارد.
وقتی شما نوجوان هستید و فوتبال را آغاز می کنید، یکی از رویاهای تان بازی در رئال مادرید است. وقتی من نوجوان بودم، بازی های آن تیم فوق العاده که فرانس پوشکاش، فرانسیسکو جنتو و آلفردو دی استفانو را در اختیار داشت، نگاه می کردم.
رئال مادرید یک باشگاه ویژه است. شانس بازی در سانتیاگو برنابئو فقط یک بار در زندگی پیش می آید و همان طور که یک بار زیدان گفت، نمی توان این فرصت را از دست داد."