رويانيان: منظور من شخص فردوسيپور نبود!
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: رويانيان: منظور من شخص فردوسيپور نبود!

نام واقعی
    hamidreza
    استاتوس
    only zinedine zidane
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | France
    تشکر شده 5,256 بار در 1,980 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 46 تاپیک

رويانيان: منظور من شخص فردوسيپور نبود!

محمد رويانيان ميگويد اتهامي را متوجه عادل فردوسيپور نکرده است.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس درباره بحثهايي که پس از اظهارات روز گذشته او مبني بر درآمد ميلياردي فردوسيپور مطرح شد، اظهار کرد: منظور من اصلا شخص عادل فردوسيپور نبود. من درآمدهاي برنامه «90» را گفتم. برنامه «90» متعلق به صدا و سيما است و شخصي نيست. مثل اين ميماند که بگوييم پرسپوليس متعلق به رويانيان است.

به گزارش ايسنا ، وي ادامه داد: نظر کلي من اين است که ما در بحث حق و حقوقمان در فوتبال به چيزي که حقمان است نميرسيم. ما اگر برنامهاي تحت عنوان «90» داريم که ارزشمند است و بر پخش آن صحه ميگذاريم، از آن طرف توقع داريم که حق و حقوق فوتبال هم داده شود. من متاسفم که طرحهاي ما به ويژه طرحهاي باشگاه پرسپوليس که مي توانست مشکلات اقتصادي اين باشگاه را حل کند نزديک به يک سال است که روي ميز دوستان فردوسيپور مانده است.

رويانيان گفت: درد ما عميقتر از اين صحبتها است. اگر من بشکافم هواداران فوتبال متوجه ميشوند که صحبت من چيست. اما در کدام فرصت ميتوان اين حرفها را زد؟ آيا در خود برنامه «90» ميشود از اين مسائل انتقاد کرد؟ اين مسالهاي نيست که من با فردوسيپور مشکلي داشته باشم يا بخواهم اتهامي را متوجه او کنم.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس با انتقاد از نحوه اختصاص سهم اين باشگاه از حق پخش تلويزيوني گفت: من پيگيري کردهام و متوجه شدهام که از کل مبلغ حق پخش و تبليغات ورزشگاه آزادي در فصل گذشته يک ميليارد و 200 ميليون تومان به پرسپوليس رسيده است. اينها را ميگويم تا مردم بدانند. يعني از کل حق پخش تلويزيوني طي يک سال گذشته که بسيار پررنگ هم پخش ميشود فقط همين قدر به پرسپوليس ميرسد؟ در کجاي دنيا چنين چيزي وجود دارد؟ با اين حال شما شاهد اين هستيد که برنامههاي متعدد تلويزيون و تبليغات رنگارنگ اطراف ورزشگاه آزادي که متعلق به پرسپوليس و استقلال است، درآمدهاي زيادي به فوتبال وارد ميکنند. همين الان حداقل بيش از 35 ميليارد تومان از پول تبليغات به طور ناقص به فدراسيون وارد ميشود که فقط سه درصد آن را به باشگاه پرسپوليس دادهاند. چرا سهم باشگاهي که 50 درصد درآمدها را توليد ميکند بايد سه درصد از مبلغ را به آن بدهند. حرف من اين است که چرا تعادل در فوتبال ما وجود ندارد؟

رويانيان گفت: حق پخش تلويزيوني يکي از قوانين محکم فيفا درباره فوتبال است. اما در ايران ما داريم از اين نظر ضرر ميکنيم. بابت بليت فروشي هم يک ميليارد به ما دادهاند که بيش از 50 درصد آن را به شرکتي که بليت الکترونيکي توليد ميکند دادهايم. واقعا اين مسائل چه معني دارد؟ عدالت کجا رفته است؟ ما ميخواهيم کجاي فوتبال را درست کنيم در حالي که همه جايش زيانده است؟ من حرفهاي زيادي براي گفتن دارم.

وي همچنين با انتقاد از فدراسيون فوتبال به خاطر برخورد دوگانه با موضوع خلعتبري و نکونام، گفت: نکونام هنوز به تيم اماراتي نرفته بود، اما فدراسيون گفت که در پرداخت پولش کمک ميکنيم. با اين حال خلعتبري که قرارداد خود را با عجمان بسته بود و بيشتر نياز به همکاري داشت همچنان پروندهاش ساکن مانده است. من از اين برخوردهاي دوگانه در فوتبال که کم هم نيست متعجبم. به همين خاطر ديروز به فدراسيون رفتم ، اما کفاشيان نبود. با اين حال سعي ميکنم در اين رابطه حتما با کفاشيان صحبت کنم.

غیرت ، تعصب ، مردانگی همه در یک کلمه = رونالدو

2. کاربر مقابل از cr7&zizi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

SEYEDHAMED (4th August 2013)

نام واقعی
    سیدحامد
    استاتوس
    *
    شغل و حرفه
    کارمند/الکترونیک
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی