هافبک تیم فوتبال ذوب آهن گفت: من تقصیری در اتفاقات فصل نقل و انتقالات و اینکه نتوانستم به تیم فوتبال پرسپولیس بروم، نداشتم و بابت این مسئله از همه عذرخواهی کردم. حدادی فر پس از بازی ذوب آهن مقابل پرسپولیس و تساوی در این بازی با اشاره به شرایط مسابقه اظهار داشت: باید بگویم که ما در این بازی عملکرد بدتری نسبت به پرسپولیس داشتیم و پرسپولیس در مسابقه جمعه شب از ما بهتر بود اما شرایط بازیکنان تیم ذوب آهن هنوز خوب نشده است.

وی ادامه داد: بازیکنان تیم ما هنوز خسته هستند و نتوانسته اند که شرایط ایده آل خود را پیدا کنند زیرا خستگی در این بازیکنان هنوز وجود دارد و بدن های بازیکنان ما خیلی خسته است. ما هنوز از بازی های پلی آف خسته هستیم و بازیکنان تیم ما استراحت لازم را بعد از بازی های پلی آف نداشته اند.

هافبک ذوب آهن در مورد عذرخواهی اش از سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پیش از آغاز بازی بیان داشت: همه می دانند که در اتفاقات فصل نقل و انتقالات و اینکه نتوانستم به پرسپولیس بروم، تقصیری نداشتم و به خاطر این مسئله از آقای دایی نیز عذرخواهی کردم و حالا مشکل خاصی در این زمینه وجود ندارد.

وی افزود: شرایط تیم ما نسبت به فصل گذشته خیلی بهتر است و بازیکنان خیلی خوبی به تیم ما پیوسته اند که مطمئنا این بازیکنان به رتبه ای بهتر از رتبه پارسال می اندیشند.