تاپیک مخصوص حواشی اخبار و مصاحبه های بازی با مس
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 57

موضوع: تاپیک مخصوص حواشی اخبار و مصاحبه های بازی با مس

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 17,577 بار در 6,034 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک

تاپیک مخصوص حواشی اخبار و مصاحبه های بازی با مس

به نام خالق زیبایی ها

با عرض سلام خدمت همه ی دوستان تیفوسی خواهشمندم تمام اخبار حواشی و مصاحبه های مربوط به بازی پرسپولیس-مس را در این تاپیک قرار بدهید و اگر بحث و تبادل نظری راجب به این مسابقه دارید به تاپیک: بحث و تبادل نظر " پـرسـپـولـیـس _ مس " بروید و از هر گونه بحث و تبادل نظر در این تاپیک جدا خوداری کنید!

تذکر: اگراخبار حواشی و مصاحبه های این مسابقه در تاپیک های متفرقه دیگه گذاشته بشود هم حذف خواهد شد و هم با دوستان خاطی برخورد میشه!

لطفا برای جلوگیری از تاپیک های تکراری در رابطه با اخبار این مسابقه همکاری لازمه رو داشته باشید.

با تشکر

2. 9 کاربر مقابل از UniQue عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

A_MI_N (5th August 2013), KhanoOmi (5th August 2013), Love2013 (6th August 2013), MINA (5th August 2013), Queen (5th August 2013), RaMiN (5th August 2013), ShAh!N (5th August 2013), Terminator2731 (5th August 2013), Ya3r (5th August 2013)

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک
    سازمان ليگ پيش ازديدار پرسپوليس و مس از خانواده شهيد صارمي تجليل مي كند

سازمان لیگ پیش از بازی پرسپولیس از خانواده شهید صارمی تجلیل می کند.كميته فرهنگي سازمان ليگ فدراسيون فوتبال پيش از آغاز ديدار چهارشنبه شب تيم هاي پرسپوليس تهران و مس كرمان در هفته سوم ليگ برتر باشگاه هاي ايران و در آستانه روز خبرنگار از خانواده شهيد «محمود صارمي» خبرنگار خبرگزاري جمهوري اسلامي (ايرنا) تجليل مي كند.شهيد «محمود صارمي» مسوول دفتر خبرگزاري جمهوري اسلامي (ايرنا) در افغانستان، ۱۷ مرداد ۱۳۷۷، پس از اينكه خبر سقوط شهر مزار شريف و به خاك و خون كشيدن و قتل عام زنان، مردان و كودكان بي گناه را توسط طالبان مخابره كرد، به دست گروهك متحجر و خائن طالبان به شهادت رسيد و اين روز به عنوان «روز خبرنگار» نامگذاري شد.
    «محمدرضا تهراني»رييس جمعيت حاميان هواداران فوتبال ايران درخصوص برگزاري آيين تجليل ازخانواده شهيد صارمي به ايرنا گفت: اين آيين در راستاي فعاليت هاي فرهنگي درسيزدهمين دوره ليگ برترفوتبال باشگاه هاي ايران دقايقي پيش از آغاز ديدار تيم هاي پرسپوليس تهران و مس كرمان صورت مي گيرد.
    ديدار تيم هاي فوتبال پرسپوليس تهران و مس كرمان در هفته سوم ليگ برتر باشگاه هاي ايران ساعت ۲۲ و ۱۵ دقيقه چهارشنبه در ورزشگاه آزادي تهران برگزار مي شود.

4. 3 کاربر مقابل از UniQue عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

RaMiN (5th August 2013), ShAh!N (5th August 2013), Terminator2731 (5th August 2013)

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک
    مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: همه بازیکنان همقسم شده اند تا ناکامی های قبلی را جبران کنند.
    محمدرضا خانزاده درباره شرایط تیمش قبل از دیدار با مس کرمان اظهار داشت: شرایط خوبی داریم و آماده دیدار با مس کرمان هستیم. به نظر من دیدار چهارشنبه شب از دو دیدار قبلی ما راحت تر است. با این حال مس تیم خوبی است و امیدوارم در آزادی بتوانیم 3 امتیاز را مال خود کنیم.

وی درباره نیمکت نشینی اش در بازی های قبلی عنوان کرد: پرسپولیس تیم بزرگی است و انشاءالله به همه بازی می رسد. با دایی صحبتی نمی کنم اما تلاش می کنم تا خودم را در تمرینات ثابت کنم. نیمکت نشینی برایم دشوار است اما در بازی های آینده شک ندارم به من هم بازی خواهد رسید.

مدافع تیم پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا فکر نمی کند با ادامه این روند موقعیتش در تیم ملی را از دست بدهد، خاطرنشان کرد: انشاءالله این طور نمی شود. تازه اول فصل است و بازی های زیادی تا پایان باقی مانده است.

خانزاده در پایان افزود: همه بازیکنان همقسم شده اند تا ناکامی های قبلی را جبران کنند. انشاءالله امسال بهترین عملکرد را خواهیم داشت و به قهرمانی می رسیم.

6. 2 کاربر مقابل از UniQue عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

RaMiN (6th August 2013), Terminator2731 (5th August 2013)

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک
    دستیاران کارلوس کیروش در تمرین امروز پرسپولیس حضور پیدا کردند و با علی دایی به گفتوگویی اختصاصی پرداختند.تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت 18:30 امروز در ورزشگاه درفشیفر برگزار شد.در این تمرین پرسپولیسیها آخرین کارهای تاکتیکی را برای دیدار مقابل مس زیر نظر دایی مرور کردند.* دستیاران کارلوس کیروش شامل سیموئز، آقاجانیان و گاسپار میهمان ویژه تمرین امروز سرخپوشان بدند، آنها ابتدا با برخورد گرم دایی و بازیکنان کنار زمین رفتند سپس روی نیمکت کاغذ به دست نشستند و دقایقی اختصاصی با علی دایی به گفتوگو و بگو و بخند پرداختند، در مرحله پایانی نیز آنها دقایقی با برخی بازیکنان ملیپوش پرسپولیس از جمله محمد نوری و غلامرضا رضایی به گفتوگو پرداختند.* در تمرین امروز کاپیتان محمد نوری یکی از آمادهترین بازیکنان بود.* فریادهای دایی نیز در تمرین امروز در نوع خود بسیار خاص و منحصر به فرد بود تا حدی که بازیکنان با شنیدن آن سریعاً اشتباهات خود را اصلاح میکردند، دایی به بازیکنان هشدار میداد که باید تمرین را مثل مسابقه جدی بگیرند تا برای بازیکنان مشکلی پیدا نشود.در مرحله پایانی پرسپولیسیها در قالب دو تیم به فوتبال دستگرمی پرداختند و پیام صادقیان نیز در این فوتبال به ترکیب اصلی پرسپولیس آمد.

8. کاربر مقابل از UniQue عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

RaMiN (6th August 2013)

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک
    مربی دروازهبانهای تیم فوتبال مس کرمان گفت: با اتفاقاتی که اوایل فصل برای مس کرمان افتاد بچههای ما از نظر روحی و روانی یک مقدار مشکل داشتند.
    سعید عزیزیان اظهار داشت: با توجه به اتفاقاتی که اوایل فصل برای مس کرمان افتاد تیم ما به لحاظ روحی و روانی یک مقدار مشکل داشت. با همان شرایط در بازی اول مقابل راهآهن که تیم بسیار خوبی است مساوی کردیم واین تساوی برای ما حکم برد داشت چون از تنشها دور شدیم.

مربی سابق پرسپولیس متذکر شد: در بازی دوم مقابل استقلال صنعتی اهواز خوب کار نکردیم و گل زودهنگامی خوردیم و با تلاش زیاد دنبال جبران بودیم، البته استقلال صنعتی اهواز یک مقدار وقتکشی کرد اما فوتبال بازی کردند و دنبال ضد فوتبال نبودند و میتوانستند یکی دو تا گل دیگر هم به ما بزنند اما خدا را شکر در نهایت در لحظات پایانی بازی مساوی کردند.

وی در مورد بازی بدی تیمش مقابل پرسپولیس گفت: پرسپولیس همیشه تیم خوبی است و برای همه مجموعه قابل احترامی است. پرسپولیس تیم خودم است و سعی میکنیم نتیجه خیلی خوبی در این دیدار بگیریم و دست پر از تهران برگردیم. پرسپولیس تیم خوبی بود و امسال بهتر شده چراکه با آمدن بازیکنان جوان و با انگیزه خیلی سرحال و آماده است. ما دنبال یک بازی خیلی خوب در ورزشگاه آزادی مقابل پرسپولیس هستیم تا مردم کرمان را خوشحال کنیم.

عزیزیان در پایان گفت: برای بردن پرسپولیس در آزادی ناامید نیستیم. پرسپولیس تیم خیلی خوبی است، اما بازیکنان خیلی خوبی داریم و رفاقت در تیم ما موجب میزند. بردن پرسپولیس در تهران مشکل است اما ناامید نیستیم و با تمام قدرت میآییم تا هم بازی خوبی انجام دهیم و هم نتیجه بگیریم.

10. کاربر مقابل از UniQue عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

RaMiN (6th August 2013)

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک
    مدافع مصدوم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از حدود سه هفته دیگر آتل پایم را باز میکنم و راه رفتنم شروع میشود.مهرداد پولادی در خصوص آخرین وضعیت مصدومیتش اظهار داشت: خدا را شکر وضعیتم بهتر شده و فعلا دوران نقاهت را سپری میکنم. هر یک روز در میان به دیدار پزشکم میروم و مورد معاینه و بررسی قرار میگیرم.وی افزود: در کل جراحم از وضعیتم راضی است اما حالا باید ببینم خدا چه می خواهد چون راضیم به رضای او و هر اتفاقی که او بخواهد برایم بیفتد اما روزهای سختی را پشت سر میگذارم.پولادی ادامه داد: اگر مشکل خاصی پیش نیاید به احتمال زیاد سه هفته دیگر آتل پایم را بر میدارم و راه رفتن را آغاز میکنم. امیدوارم که اتفاق خاصی برایم پیش نیاید.وی در پاسخ به این سوال که قرار بود بازیکنان پرسپولیس در بازی با ذوب آهن پیراهنی که عکس او حک شده بود را بپوشند اما این اتفاق رخ نداد، اظهار داشت: مثل اینکه لباسها به دستشان نرسیده بود اما همین که پرسپولیسیها یاد من بودند برایم یک دنیا ارزش دارد و برای تیمم آرزوی موفقیت دارم. مهم نفس کار بود که خوشبختانه دل بچهها به یاد من بود اما فکر کنم آن طوری که به من گفتهاند در بازی با مس این اتفاق خواهد افتاد ولی در کل اگر این اتفاق بیفتد یا نیفتد باز هم من از پرسپولیسیها صمیمانه سپاسگزارم و برای کمک به آنها لحظهشماری میکنم.پولادی در پایان در مورد بازی با ذوب آهن نیز گفت: پرسپولیس بازی به بازی بهتر میشود. فرصتهای بسیار خوبی داشت اما با بدشانسی به گل تبدیل نشد. هر روز که میگذرد وضعیت پرسپولیس با توجه به اضافه شدن نیروهای جوان بهتر خواهد شد.

12. کاربر مقابل از UniQue عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

RaMiN (7th August 2013)

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک
    آخرین دیدار هفته سوم لیگ برتر چهارشنبه شب بین دو تیم پرسپولیس و مس کرمان در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.

پرسپولیس که از دو بازی اول خود یک برد و یک مساوی به دست آورده، در این دیدار برای کسب هر سه امتیاز به میدان می رود. البته برخی معتقدند دایی باید در ترکیب تیم پرسپولیس نسبت به دو دیدار قبلی تغییرات زیادی انجام بدهد و به جای استفاده از بازیکنان اسم و رسم داری مثل هادی نوروزی و غلامرضا رضایی به بازیکنان جوانی مثل عباس زاده، غریبی و صادقیان میدان بدهد.

دایی که در پرسپولیس جوانگرایی کرده باید از این جوانان در میدان هم بیشتر استفاده کند.

سرخپوشان هفته گذشته مقابل ذوب آهن فرصت های گلزنی زیادی را از دست دادند و قطعا دایی در روز های گذشته تمرینات ویژه ای برای گلزنی در نظر گرفته تا ایراد بزرگ تیمش را برطرف کند و او حتی تمرینات سرخپوشان را پشت درهای بسته برگزار می کند.

تیم مس کرمان هم در لیگ سیزدهم دو مساوی گرفته و باختی نداشته است با این حال هنوز حاشیه ها دست از سر این تیم برنداشته است. بعد از جدایی زودهنگام مجتبی تقوی سرمربی مس قبل از شروع فصل اکنون شایعه تغییر مدیرعاملی باشگاه مس منتشر شده است. با این حال حضور محمود یاوری سرمربی با تجربه در مس می تواند نعمت بزرگی برای این تیم باشد زیرا کهنسال ترین مربی لیگ برتر به خوبی شیوه بازی با تیم پرطرفدار پرسپولیس را می داند و می تواند بازیکنانش را برای این دیدار بزرگ از نظر ذهنی آماده کند.

شاگردان یاوری در بازی چهارشنبه شب هم بعید است که به دنبال برد باشند و آنها می خواهند همچنان بازنده نباشند و اگر بتوانند سومین مساوی متوالی را در ورزشگاه آزادی بگیرند برای شان نوعی برد محسوب می شود ولی نتیجه مساوی و یک امتیاز برای دایی آن هم در ورزشگاه خانگی باختی خفیف محسوب می شود.

بنابراین دایی باید و با استفاده از دانش فنی خود و توانایی بازیکنان جوانش سه امتیاز را بگیرد. دایی اگر موفق به این کار شود از مس با کیمیاگری طلا گرفته است.

دایی اگر می خواهد در این فصل خیلی زود از کورس قهرمانی خارج نشود باید سه امتیاز این بازی خانگی را بگیرد.

برنامه هفته سوم لیگ برتر به شرح زیر است:

سه شنبه 15/5/92

*فجرسپاسی- استقلال، ساعت 22:15 ، ورزشگاه حافظیه

* گسترش فولاد تبریز – سپاهان، ساعت 22، ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز

*ذوب آهن – تراکتورسازی، ساعت 22، ورزشگاه فولاد شهر اصفهان

* صبا – فولاد، ساعت 22، ورزشگاه یادگار امام (ره) قم

* استقلال صنعتی خوزستان – سایپا، ساعت 22، ورزشگاه تختی اهواز

* داماش – نفت تهران، ساعت 22، ورزشگاه شهید عضدی رشت

* راه آهن – ملوان، ساعت 22، ورزشگاه تختی تهران

چهارشنبه 16/5/92

* پرسپولیس – مس کرمان، ساعت 22:15 ، ورزشگاه آزادی تهران

14. 2 کاربر مقابل از UniQue عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

888 (6th August 2013), RaMiN (6th August 2013)

نام واقعی
    هادی
    استاتوس
    پرسپولیس
    شغل و حرفه
    كارمند
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 7,984 بار در 2,479 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    دایی: نباید برداشتها از قانون متفاوت باشد /سرمربی مس استاد همه ماست
    سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قانون در همه جا یکسان است و نباید برداشتهای مختلفی از قانون شود.
    خبرگزاری فارس: دایی: نباید برداشتها از قانون متفاوت باشد /سرمربی مس استاد همه ماست
    به گزارش خبرگزاری فارس، علی دایی در کنفرانس مطبوعاتی قبل از دیدار مقابل مس کرمان ضمن تبریک روز خبرنگار و عید فطر گفت: بازی با مس همانند تمامی دیدارها سخت است. مس مربیای دارد که استاد همه ماست و ما همه شاگرد یاوری هستیم. مس کم کم شکل واقعی خودش را پیدا میکند ما نیز تمرینات خوبی داشتیم و در زمین خودمان از همان ابتدا به دنبال زدن گل هستیم تا با سه امتیاز از زمین خارج شویم. با تمرکز لازم می توانیم پیروز شویم.

وی در مورد اینکه پس از دیدار مقابل سایپا در 8 مسابقه در تهران به میدان میروند عنوان کرد: از یک بابت خوب است اما با توجه به اینکه اوایل فصل است و تیم جا نیفتاده باید تمام تلاشمان را بکنیم چه در خانه و چه در خارج از خانه امتیازات کاملمان را بگیریم و به بالای جدول بیاییم. اگر قدر موقعیتهایمان را بدانیم باید از همین ابتدا امتیازات را کسب کنیم تا کارمان به اما و اگر نکشد.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که دفاع این تیم گل نمیخورد اما در خط حمله مهاجمانشان در امر گلزنی ناموفق هستند اظهار داشت: نگرانی به هیچ وجه نداریم. تیم کم کم خودش را پیدا میکند. تیمی که در دفاع موفق است نمیتوان آن را به حساب دروازهبان و خط دفاعش گذاشت چرا که کل مجموعه خوب بوده است. از لحاظ شکل دفاعی خیلی خوب شدیم و اجازه موقعیت سازی به حریفان ندادیم. در کار تهاجمی نیز اگر در زدن ضربات آخر دقت کنیم مطمئنا نتایج بهتری میگیریم. این مسئله نیز با تمرین حل میشود و انشاءالله شاهد توازن بهتری در کارهای دفاعی و هجومی خواهیم بود.

دایی در مورد حضور سلطانی فر در کابینه حسن روحانی به عنوان وزیر ورزش گفت: شناختی از سلطانیفر ندیدم. او در جای خاصی به عنوان مدیر فعالیت داشت. برای همین اظهار نظر نمیکنم و تنها آرزوی توفیق دارم تا بتوانم با دوستان و مدیران ورزشی ورزش را از این حالت خارج کنم. نباید فریب مدالهای بیشتری که در لندن گرفتیم را بخوریم این مدالها در یکی دو رشته بود و به غیر از آنها دچار ضعف بودیم. امیدوارم با انتخاب مدیران لایق ورزش به شرایط خوبی برسد.

انتظار مردم از دولت زیاد است. با توجه به انتخاب حسن روحانی با اکثریت آرا و در دور اول انتخابات مردم انتظار زیادی دارند. با موفقیت در ورزش نشاط جامعه مطمئنا بالا میرود. کار سلطانیفر در صورت تائید مجلس بسیار سخت است. او باید نشاط را به جامعه بازگرداند با توجه به اینکه ورزش نقش بسزایی در این موضوع دارد و با نتیجه گرفتن در عرصههای بینالمللی باعث نشاط جامعه می شود.

وی در مورد میزان رضایتش از عملکرد جوانان پرسپولیس عنوان کرد: جوانان خوبی به خدمت گرفتیم اما جا افتادن آنها در تیم زمانبر است. جوانها را آرام آرام به ترکیب تزریق میکنند. در دو مسابقه گذشته دیدید 70 درصد تیم را بازیکنان سابق تشکیل داده است چرا که با تغییرات زیاد هماهنگی از بین میرود. از شرایط فعلی راضی هستم و با گذشت زمان مشخص میشود که اشتباه نکردیم.

سرمربی پرسپولیس در مورد تصمیم کمیته انضباطی مبنی بر کسر امتیاز از تیمهایی که هوادارانشان دشنام میدهند گفت: چون از این موضوع سررشته ندارم نظر نمیدهم اما نقش باشگاهها در محیط و جو سالم ورزشگاهها بسیار مهم است. باشگاهها باید فرهنگسازی کنند و فقط اسم فرهنگی را یدک نکشند. باید در انطباق مشوق دقت داشته باشند و از افراد تحصیلکرده و دارای عقبه استفاده کنند. اگر در گزینش دقت کنیم 50 درصد اختلافات کم میشود.

دایی در مورد مصدومان و محرومان تیمش اظهار داشت: رضا حقیقی تمرین کرده و مصدومیتی ندارد. خوشبختانه در تیم ما مصدومی نیز وجود ندارد.

وی در مورد اینکه انتقادات زیادی درهفتههای اخیر به داوری شده و محمود یاوری نیز به این موضوع اعتراض کرد گفت: قوانین تعیین نمیکند. ای کاش از قوانین همه برداشتی یکسان و یکنواخت داشته باشند نه اینکه در یک بازی خطایی شود و بازیکن را با اخراج و کارت زرد جریمه کنند و در یک دیدار دیگر خطای شدیدتر مشابه همان صحنه را هیچ جریمهای نکنند. متاسفانه موضوع بدی باب شده که هر کسی صحبت می کند فکر میکنند جبهه گرفته است. دنبال تخریب نیستیم. همه دوست داریم داوری خوب باشد و به فوتبال کمک کند چرا که در این صورت آرامش ما نیز بیشتر می شود. برای جامعه داوری آرزوی موفقیت می کنم و دعا میکنم فردا داور به دور از حاشیه و به خوبی شوت بزند.

سرمربی پرسپولیس در مورد توپهای شرکت آل اشپورت که تولید سال 1007 است گفت: شما توپها را ببینید روی آن نوشته شده برای سال 2007 است. این توپها از رده خارج شده و چطور میتوان سال 2010 از توپهای 2007 استفاده کرد. حیثیت این توپها روی مسابقات اثر میگذارد. (دایی توپ آل اشپورت را و تاریخ تولید آن را به خبرنگاران نشان داد.) در چنین کشوری مثل ما که تیم ملیاش به جام جهانی رفته استفاده از این توپها خوب نیست. از دید ما ورزشیها این توپ ها را استوک میگویند. فکر میکنم این توپها در انبار بوده و با 2_3 دلار آن را گرفتهاند توپهایی که هیچ جا با آن بازی نمیشود. باید توپها استاندارد شود و از همان توپهایی استفاده کنیم که در جام جهانی یا جام ملتهای از آنها استفاده میشود. اگر در شکل و شمایل توپ رنگ سفید آن نبود به درد بازی کردن در برف میخورد.

دایی در مورد اینکه تولیدکنندههای این توپ اعلام کردند این توپها را مخصوص ایران ساختهاند عنوان کرد: چطور میشود در سال 2007 قرارداد بسته باشند که توپی را در سال 2013 برای ایران تولید کنند شاید مدت تولید توپها انقدر طول کشیده است. نباید با شعور مردم بازی کنند چرا که مردم خیلی فهیم هستند. آنها که علم غیب نداشتهاند که سال 2007 توپی مخصوص لیگمان درست کنند.

سرمربی پرسپولیس در مورد لباسهای تولید شده این شرکت که باشگاه پرسپولیس نیز از آنها استفاده میکند عنوان کرد: چون خودم تولیدی دارم درست نیست که در مورد این مسئله اظهارنظر کنم.

دایی در مورد اینکه آیا راضی هستند که در دیدار مقابل سایپا در استان البرز به میدان برود اظهار داشت: سال قبل هم که در راهآهن بودم این موضوع اعلام کردم و مخالفتی با این مسئله ندارم. حضورم در پرسپولیس باعث نمیشود نظرم تغییر کند. اگر شرایط فراهم شود ایراد ندارد و با کمال میل بازی میکنیم.
    <div style="text-align: center;">&nbsp;
    </div>

16. 5 کاربر مقابل از emrah20062007 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

888 (6th August 2013), Arash 1990 (6th August 2013), RaMiN (6th August 2013), SEYEDHAMED (6th August 2013), UniQue (7th August 2013)

نام واقعی
    pari
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Italy
    تشکر شده 10,961 بار در 3,059 ارسال
    Blog Entries
    2
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 42 تاپیک

نوری: مس برای دفاع کردن میآید/ دنبال آمار نیستم، مهم موفقیت پرسپولیس است

محمد نوری در خصوص دیدار فردای پرسپولیس مقابل مس کرمان در چارچوب هفته سوم لیگ برتر گفت: قطعا بازی سنگینی در پیش خواهیم داشت. در چند سال اخیر مقابل مس یا باختیم یا مساوی کردیم و این نشان میدهد چه بازی دشواری پیش رو داریم.

وی ادامه داد: قطعا مس در ورزشگاه آزادی میآید تا مقابلمان دفاع کند. یاوری مربی کار کشتهای است و این موضوع کار را برای ما سختتر میکند. امیدوارم مثل 2 دیدار قبلی نمایش خوبی از خودمان ارائه بدهیم و امتیازات کامل مسابقه را به دست بیاوریم.

کاپیتان پرسپولیس در مورد موقعیتهای متعدد این تیم در 2 بازی گذشته که به تیر دروازه برخورد کرده اظهار داشت: فوتبال است؛ ما تلاش میکنیم دروازه حریف را باز کنیم، وقتی هم توپها به تیر دروازه هم برخورد میکند چیزی از ارزشش کم نمیشود.

نوری در پاسخ به این سوال که «چه زمانی برای پرسپولیس گلزنی میکند؟» تاکید کرد: تمام تلاشم را انجام میدهم ولی واقعیتش این است که دنبال آمار نیستم. برای من موفقیت پرسپولیس مهم است. اگر هم فرصتی پیش آید سعی میکنم برای تیمم گلزنی کنم و اگر هم نشد دوست دارم با گلزنی دیگر بازیکنان برنده مسابقه شویم. هدف ما قهرمانی است و اینکه پرسپولیس در طول لیگ در بالای جدول حضور داشته باشد.

وی در خصوص بازیهای پیاپی پرسپولیس در ورزشگاه آزادی و اینکه این مسئله چه تاثیری روی روند کاری این تیم میگذارد، تصریح کرد: مسلما بسیار اثرگذار است. این مسئله هم میتواند برای ما مثبت باشد و هم منفی. مثبت از این جهت که هوادارانمان مانند بازی تراکتورسازی به ورزشگاه میآیند و از تیم حمایت میکنند. قسمت منفی این مسئله هم این است که قطعا تمام تیمها وقتی در ورزشگاه آزادی مقابل پرسپولیس قرار میگیرند به فکر دفاع کردن هستند که این کار را سخت میکند اما باید تلاش کنیم تمام امتیازات خانگی را کسب کنیم.

18. 3 کاربر مقابل از KhanoOmi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

888 (6th August 2013), RaMiN (6th August 2013), UniQue (7th August 2013)

نام واقعی
    pari
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Italy
    تشکر شده 10,961 بار در 3,059 ارسال
    Blog Entries
    2
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 42 تاپیک

بنگر: پرسپولیس ۵ هفته دیگر مدعی اول قهرمانی میشود

محسن بنگر، مدافع میانی پرسپولیس معتقد است که این تیم برخلاف تصور خیلیها، بازی سختی مقابل مس کرمان دارد. او با صراحت تاکید میکند که پرسپولیس هنوز آن تیم ایدهآل نیست و برای رسیدن به اوج نیاز به زمان دارد. بنگر در آستانه دیدار با مس کرمان در مورد شرایط پرسپولیس و مسائل دیگر پاسخ داد که در زیر می خوانیم:

پیش بینی میشود بازی چندان دشواری مقابل مس نداشته باشید.

این بازی اصلا آسان نیست. مس تیم خوبی است که پارسال هم ما را اذیت کرد و نتوانستیم این تیم را ببریم. اصلا ما در لیگ برتر بازی آسان نداریم و فرداشب کار سختی مقابل مس خواهیم داشت.

در دومین بازی لیگ 2 امتیاز از دست دادید. این نگرانکننده نیست؟

به هر حال ما بیرون از خانه مساوی کردیم و متاسفانه دلیل این تساوی بدشانسی و از دست دادن موقعیتها بود. البته باید قبول کرد که پرسپولیس هنوز یک تیم ایدهآل نیست و نباید خودمان را گول بزنیم. ما از 100 فعلا 50 هستیم و باید تلاش کنیم تا به اوج برسیم.

خیلیها معتقدند پرسپولیس به این دلیل که نسبت به سپاهان و استقلال ستاره کمتر دارد نمیتواند قهرمان شود. نظر تو چیست؟

من چنین چیزی را قبول ندارم. سال آخری که در سپاهان بودم و قهرمان شدیم، این قهرمانی بدون در اختیار داشتن ستاره به دست آمد. من معتقدم همدلی مهمتر از ستاره داشتن است و همه چیز در فوتبال ایران ستاره نیست. مطمئن باشید 5 هفته دیگر مدعی اول قهرمانی خواهیم شد.

سعید شیرینی سرپرست پرسپولیس گفته که در اصفهان، هواداران سپاهان مقابل هتل به تو ناسزا گفتهاند. این موضوع صحت دارد؟

خیر اصلا اینطور نیست. هواداران سپاهان به من توهین نکردند و اتفاقا در مقابل هتل با تعدادی از لیدرها و هواداران این تیم صحبت کردم. من دروغ ندارم بگویم و اگر اتفاقی میافتاد قطعا در موردش صحبت میکردم.

طلبت از باشگاه سپاهان را دریافت کردی؟

خیر، من 170 میلیون تومان از سپاهان طلب دارم و آقای رحیمی مدیرعامل باشگاه لطف دارد و این طلب را نمیدهد.

نمیخواهی شکایت کنی؟

من سالها در سپاهان بازی کردم و نمیخواهم از این تیم شکایت کنم. زمانی که در سپاهان بازی میکردم آقای ساکت مدیرعامل این باشگاه بود و مدت کوتاهی نیز با مدیریت رحیمی در این تیم بازی کردم. من به احترام آقای ساکت شکایت نمیکنم و رحیمی نیز به مدیربرنامههایم گفت که اگر من پولم را میخواهم باید شکایت کنم. آقای رحیمی هم میتواند پول مرا سر سفرهاش ببرد.

20. 3 کاربر مقابل از KhanoOmi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

888 (6th August 2013), RaMiN (6th August 2013), UniQue (7th August 2013)

صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین