تمرينات آمادهسازي تيم واليبال کاله مازندران براي حضور در رقابتهاي جهاني و ليگ برتر واليبال از امشب آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری پارس فوتبال و به نقل از آمل، اين تمرينات که نخستين روز خود را تجربه کرده است زير نظر بهروز عطايي، سرمربي اين تيم و ابوالقاسم نائيجي، دستيارش در سالن سرپوشيده مجموعه ورزشي اين باشگاه ورزشي دنبال شد.

هفت واليباليست کاله مازندران که در بين آنها بيشتر بازيکنان جوان و جوياي نام به چشم ميآيند دور جديد تمرينات اين تيم را استارت زدند.

عادل غلامي و رضا قرا که هماکنون در تمرينات تيم ملي واليبال بزرگسالان کشورمان حضور دارند در اين تمرين مشاهده نميشود.

کاله مازندران که طي دو دوره گذشته ليگ برتر با غلبه بر برترينهاي واليبال کشور قهرمان اين مسابقات شد و با قهرماني در جام باشگاههاي واليبال آسيا جواز حضور در جام باشگاههاي جهان را کسب کرده و امسال عازم ريودوژانيرو برزيل خواهد بود با تصميم اعضاي هيئتمديره ترکيبي جوان، نسبتاً بومي با کيفيت متوسط رو به بالا را تجربه ميکند.

توجه به زيرساخت و ساخت سالن 8 هزار نفري کاله مازندران يکي از مهمترين دغدغه عوامل باشگاه ورزشي کاله است که باعث شده تا بخشي از بودجههاي تيمداري در ليگ برتر به اين سو سوق داده شود.

عنوان هايي همانند کسب دو دوره مقام سومي در بين تيمهاي ليگ برتري واليبال کشورمان و مقام سوم جام باشگاههاي واليبال آسيا نيز ديگر افتخارات کاله مازندران در ابتداي پنجمين سال تيمداري در عرصه حرفهاي در اين رشته ورزشي است.