طنز/ دلم خوش است که نامم خبرنگار بُوَد!
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: طنز/ دلم خوش است که نامم خبرنگار بُوَد!

نام واقعی
    صادق
    استاتوس
    ارتش سرخ
    شغل و حرفه
    تحصیل دار
    بازیکن محبوب
    karim bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 2,603 بار در 839 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 9 تاپیک

طنز/ دلم خوش است که نامم خبرنگار بُوَد!

طنز/ دلم خوش است که نامم خبرنگار بُوَد! طنز و کاریکاتور > طنز - آنچه می​خوانید شعر طنزی است محصول مشترک راشد انصاری و محمد جاوید به مناسبت روز خبرنگار.دلم خوش است که نامم خبرنگار بُوَدکسی که بر سر ِ کاری، خفن سوار بُوَد!دلم خوش است به پُر طمطراقی ِ شغلمکه حاصلش دو سه تا لوح ِ افتخار بُوَدمیان ِ مردم و مسوول چون پُلی هستم که پایه هاش! به دوش ِ من استوار بُوَدبگو چه کار کنم با اجاره ی منزلبدین حقوق که قّد ِ سه تا نهار بُوَد؟!به دست ِ مؤجر ِ بَد، بر سر ِ اجاره بهاحقوق بنده ی بی چاره لـتّ و پار بُوَدچه قول ها که نداده تعاونی مسکنکه خانه های قشنگی در انتظار بُوَدولی چه حیف که این خانه جز سرابی نیستو این تعاونی در حال ِ احتضار بُوَدخبرنگار، خروسی است جنگی و نا ترسکه سر بریده ی جشن و عزای یار بُوَد!خبرنگار ِبسیجی به جز قلم ، کاغذهمیشه صاحب یک ضبط و یک نوار بُوَد!خبرنگار، که سی سال شغل او این استدوان دوان پی ِ مسوول ِ تازه کار بُوَدهمیشه در پی ِ سوژه به هر کجا ویلانو کفش ِ پاره اش البته سوگوار بُوَد!ز دست ِ خیل ِ طلبکار با دوی صد مترهمیشه یک تنه در حالت ِ فرار بُوَد!خبرنــگار، نــگویـد تمـلقی عــمرانگو که مصرع بالایی ام شعار بُوَد!به رغم این همه اوصاف عاشق ِ کار استاگر چه بر سر ِ راهش هزار خار بُوَدو جالب این که به دست ِ «دبیرِ» محترمشخبرنگار به صد کنترل دچار بُوَداگر چه کنترل این جا نمی شود سانسوردبیر هم به خدا تحت ِ صد «فشار» بُوَد!اشارتی گذرا کرده ام به این حرفهچرا که درد ِ دل ِ بنده بی شمار بُوَداگر چه سخت و زیان آور است شغل ِ حقیردوای خستگی ام، عشق ِ این دیار بُوَد

2. کاربر مقابل از صادق مالمیر عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

هوادار کریم (9th August 2013)