تاپیک مخصوص حواشی اخبار و مصاحبه های بازی پرسپولیس - سایپا
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 40

موضوع: تاپیک مخصوص حواشی اخبار و مصاحبه های بازی پرسپولیس - سایپا

نام واقعی
    AMIN
    استاتوس
    only perspolis
    شغل و حرفه
    Daneshjo ♥_♥ GK
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 9,829 بار در 2,754 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 48 تاپیک

تایپیک مخصوص حواشی اخبار و مصاحبه های بازی پرسپولیس - سایپا

به نام آنکه پرسپولیس را آفرید تا استقلال بی سرور نماند

با سلام خدمت دوستای تیفوسی گلم ...

ازتون میخوام لطف کنید تمام حواشی ، اخبار ، مصاحبه ها و ... از بازی پرسپولیس و سایپا در هفته ی چهارم لیگ برتر رو اینجا قرار بدین تا از ایجاد تایپیک های اضافی خوداری بشه ...

ضمنا برای هرگونه بحث و گفتگو درباره ی این بازی به تایپیک زیر مراجعه کنید

تایپیک مخصوص بحث و گفتگو

با تـــــــــــــــــــشکر از همراهی شما ...

ویرایش توسط A_MI_N : 10th August 2013 در ساعت 02:39

خداحافظ آپاچی

2. 10 کاربر مقابل از A_MI_N عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Aliparsa (10th August 2013), Arash 1990 (10th August 2013), ebiredboy (10th August 2013), KhanoOmi (10th August 2013), mahsa8 (12th August 2013), s A r A (10th August 2013), San Iker (10th August 2013), SEYEDHAMED (10th August 2013), Terminator2731 (10th August 2013), UniQue (10th August 2013)

نام واقعی
    AMIN
    استاتوس
    only perspolis
    شغل و حرفه
    Daneshjo ♥_♥ GK
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 48 تاپیک

سايپا - پرسپوليس؛ سرخپوشان با سايپا به صدر مي رسند؟

به گزارش فارس،در هفته ی چهارم سايپا مي خواهد براي اولين بار از امتياز ميزباني خود استفاده کند و در ورزشگاه انقلاب کرج از سرخپوشان تهراني پذيرايي کند. البته مديران پرسپوليس نامه اي به شواري تامين استان البرز زده اند و مواردي را براي ميزباني در ورزشگاه انقلاب کرج يادآوري کرده اند.

پرسپوليس اگر بتواند سايپا را شکست بدهد شايد صدرنشين ليگ برتر شود اما سايپا که يک امتياز را به دليل فحاشي تماشاگرانش از دست داده اکنون در رده چهاردهم جدول است. انگين فيرات بايد در اين بازي خانگي پيروز شود. او که وعده ساختن تيم اروپايي داده را داده بود بايد در اين بازي که تمام علاقمندان به فوتبال آن را تماشا مي کنند نشان بدهد که چقدر موفق به تغيير و تحول در سايپا شده است.

خداحافظ آپاچی

4. 8 کاربر مقابل از A_MI_N عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Aliparsa (10th August 2013), Arash 1990 (10th August 2013), ebiredboy (10th August 2013), KhanoOmi (10th August 2013), RaMiN (10th August 2013), San Iker (10th August 2013), Terminator2731 (10th August 2013), UniQue (10th August 2013)

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 17,577 بار در 6,034 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک
    فقط و فقط یه نکته کوچیک خدمت تیفوسی ها بگم:
    دوستان ازتون خواهش میکنم نه تاپیک تکراری بگذارید و نه داخل این تاپیک نظر شخصیتون رو بگید!
    در تاپیک مصاحبه های بازی با مس به تعداد کثیر شاهد اظهار نظرهای شخصی و محترمتون بودیم که همگیشون هم حذف شد ولی لطفا در این تاپیک اظهار نظر نکنید تا دوستان فقط اخبار و حواشی و مصاحبه های بازی با سایپا رو تو این تاپیک بخونند!

میدونم دوستان این نوشته من هم 100%از همون مطالبیست که باید در این تاپیک قرار نگیره و اگه قرار گرفت حذف بشه ولی صلاح دیدم یه تذکر دیگه بهتون بدم در این رابطه!

6. 11 کاربر مقابل از UniQue عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Aliparsa (10th August 2013), Arash 1990 (10th August 2013), A_MI_N (10th August 2013), ebiredboy (10th August 2013), mahsa8 (12th August 2013), Queen (10th August 2013), RaMiN (10th August 2013), s A r A (10th August 2013), San Iker (10th August 2013), SEYEDHAMED (10th August 2013), Terminator2731 (10th August 2013)

نام واقعی
    مـــحـــمــــد
    استاتوس
    ...
    شغل و حرفه
    ســـربـــــاز وطـــــن
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 18,394 بار در 4,079 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 57 تاپیک

حسینی: بستن بازوبند کاپیتانی پرسپولیس افتخار بزرگی است/با زمین کرج آشنا نیستیم

پرسپولیس نیوز : مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بستن بازوبند کاپیتانی تیم افتخار بزرگی است و همه شامل این افتخار نمیشوند.

سیدجلال حسینی اظهار داشت: خدا را شکر میکنم در 3 هفته گذشته نتایج خوبی به دست آوردیم. مقابل مس به خوبی از امتیاز میزبانی استفاده کردیم و با یک پیروزی شیرین توانستیم خود را به بالای جدول برسانیم.

وی افزود: حالا باید به فکر بازی سخت و حساس سایپا باشیم. بازی در البرز که هنوز برای ما تجربه نشده است میتواند بسیار سخت و حساس باشد. متاسفانه تا الان در زمین البرز به میدان نرفتهایم و این زیاد برای ما خوب نیست. حسینی خاطرنشان کرد: سایپا را خیلی خوب میشناسیم چون در بازی دوستانه آنها را مورد ارزیابی قرار دادیم و آنها هم نشان دادند که تیمی جوان و جویای نام هستند. به همین دلیل و با توجه به نتایج گذشته سایپا کار برای ما خیلی سخت است اما امتیازها را میخواهیم و به مسئلهای جز این موضوع فکر نمیکنیم.

حسینی درباره عملکرد دفاعی قرمزپوشان در سه بازی گذشته و گل نخوردن پرسپولیس گفت: این طور نیست که فقط مدافعان خوب باشند. همه بچهها یکدل هستند تا پرسپولیس موفق شود. به نظر من دوندگی دو هافبک ما مخصوصا هافبکهای دفاعی به ما خیلی کمک کرده است. نباید غرور به تیم ما وارد شود و باید با همین جنگندگی در ساختار دفاعی عمل کنیم.

مدافع قرمزپوشان درباره احتمال بستن بازوبند کاپیتانی گفت: پس از اتفاقات بازی با مس حرف و حدیث زیادی مطرح شد اما باید تاکید کنم که بستن بازوبند کاپیتانی پرسپولیس یک افتخار است که شاید نصیب همه نشود. سال قبل این بازوبند را بستهام. کسی که این بازوبند را بر دستانش میبندد علیرغم اینکه افتخار بزرگی نصیبش میشود باید قدرت، تمرکز و شرایط ویژهای داشته باشد.

حسینی در پایان به حمایت هواداران اشاره و تاکید کرد: دار و ندار پرسپولیس این هواداران هستند. اگر ما میخواهیم نتایج خوبی بگیریم فقط به خاطر به دست آوردن دل هواداران است که امیدوارم بتوانیم با عملکرد خوبمان فصل گذشته را جبران کنیم. هواداران در این چند بازی سنگتمام گذاشتند اما من شک ندارم با چند برد دیگر صد هزار نفر به ورزشگاه آزادی میآیند. خودم هم صمیمانه از هواداران تشکر میکنم که همیشه حامی من بودند. امیدوارم رضایت این عزیزان را به دست آوریم.

GooDBYe CapTaiN

8. 5 کاربر مقابل از San Iker عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

A_MI_N (10th August 2013), delαrαм♥8 (10th August 2013), RaMiN (10th August 2013), Terminator2731 (10th August 2013), دخترقرمزپوش (10th August 2013)

نام واقعی
    AMIN
    استاتوس
    only perspolis
    شغل و حرفه
    Daneshjo ♥_♥ GK
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 48 تاپیک

سیدصالحی:تماس گرفتند و گفتند فیرات تو را نمی خواهد/بین یاوری و صادقیان سوتفاهم شده اس

پرسپولیس نیوز : مهاجم تیم پرسپولیس گفت:یکشنبه حتما به سمت نیمکت سایپا می روم اما نه برای دیدار با فیرات.

سید مهدی سید صالحی بازی پرسپولیس مقابل سایپا عنوان کرد:سایپا تیم خوبی است که هم از نیروی جوانی استفاده می کند و هم بازیکنان باتجربه دارد.بازی مقابل این تیم به طور حتم آسان نخواهد بود و تلاش می کنیم با ارائه یک بازی جوانمردانه به نتیجه مورد نظر برسیم.

وی درباره اینکه آیا کرج می تواند میزبان خوبی برای این مسابقه باشد یا نه اظهار داشت:من در این باره نمی توانم نظر بدهم.طبعا وقتی در این باره از سوی مسولین اعلام آمادگی شده است امکانات لازم را هم فراهم کرده اند.

مهاجم پرسپولیس درباره رویارویی اش با تیم انگین فیرات و اینکه وقتی این مربی سرمربی تیم سپاهان شد،سید صالحی از تیم اصفهانی رفت گفت:واقعیت این است که آن سال من نرفتم بلکه سیدصالحی را نخواستند.من کاپیتان سپاهان بودم و هیچ مشکلی با باشگاه نداشتم.مجید بصیرت ،سرپرست سپاهان روز 8 تیر با من تماس گرفت و گفت از 9 تیر در تمرین باشم.من گفتم با توجه به بیماری پدرم اگر اجازه بدهند با یک روز تاخیر در تمرین حضور پیدا کنم و بصیرت هم موافقت کرد.فردای آن روز که 9 تیر بود از باشگاه تماس گرفتند . گفتند دیگر لازم نیست بیایید.

وی افزود:برایم عجیب بود مربی که تازه در آن زمان به ایران آمده بود چگونه چنین تصمیمی گرفت.به هر حال روزی من در این بود که آن مقطع از سپاهان بروم و شکایتی ندارم اما روزهای خوبم را در این تیم هرگز فراموش نمی کنم.

سیدصالحی افزود:یکشنبه حتما به سمت نیمکت سایپا می روم اما نه برای دیدار با فیرات.او مربی من نبوده است اما مجید بصیرت که در کادر فنی سایپا حضور دارد در روزهایی که تازه به اصفهان رفته بودم کاپیتان تیم سپاهان بود و بعدش هم سرپرست شد.

وی درباره اینکه آیا از عملکردش در پرسپولیس راضی است یا نه گفت:من امسال با توجه به دینی که به دایی داشتم با خودم عهد بستم مقابل او و هواداران پرسپولیس رو سفید شوم.واقعیت این است که در پرسپولیس فقط به فکر خودم نیستم و بیشتر به فکر موفقیت تیم هستم.خدا می داند در همین مدت تمام تلاشم را کرده ام و به طور حتم در آینده هم این روند را سعی می کنم ادامه بدهم تا مهره موثری برای پرسپولیس باشم.

مهاجم پرسپولیس درباره درگیری اش با مدافعان مس در بازی دو تیم بیان داشت:موضوع خاصی نبود.از ابتدای بازی چند خطا روی من کردند اما در نیمه دوم در صحنه ای با آرنج به صورتم زدند و خواهش کردم آرام تر بازی کنند.به هر حال مس تیم خوبی است و قطعا در ادامه لیگ برتر می تواند نتایج بهتری بگیرد.

وی درباره اعتراض مسی ها به گل اول تیم پرسپولیس و اینکه سرخپوشان فیرپلی را رعایت نکرده اند اظهار داشت:همه بدانند در پرسپولیس آن قدر مردانگی و پهلوانی هست که اگر می دیدند بازیکن حریف زمین افتاده است توپ را بیرون بزنند.اگر ما بازیسازی کرده بودیم و توپ را از دفاع به حمله رسانده بودیم حق با مس بود اما وقتی اکثر نفرات حمله ور ما این صحنه را ندیده بودند چرا باید اینطوری اظهارنظر شود.

سیدصالحی درباره درگیری لفظی بین محمود یاوری و پیام صادقیان گفت:از دید من احترام پیشکسوت آن هم پیشکسوتی در اندازه محود خان یاوری برای ما بازیکنان وظیفه است.ما هم روزی پیشکسوت می شویم و باید احترام و حرمت این عزیزان را حفظ کنیم.از سوی دیگر چیزی که من تا به امروز از پیام صادقیان دیده ام احترام و ادب بوده است و هرگز از او خدای نکرده رفتار بدی ندیده ام.فکر می کنم بین این دو نفر سوتفاهمی به وجود آمده که قطعا حل می شود.

وی درباره اینکه آیا طلبش از استقلال را بابت دوران حضورش در جمع آبی پوشان دریافت کرده است یا نه اظهار داشت:تا به امروز که اتفاقی نیفتاده است.البته مدیرعامل استقلال لطف کرد و قول داد این مشکل را رفع کند.امیدوارم پس از 3 سال بتوانم طلبم را از استقلال بگیرم چون واقعا به آن نیاز دارم.

خداحافظ آپاچی

10. 4 کاربر مقابل از A_MI_N عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Aliparsa (10th August 2013), RaMiN (10th August 2013), San Iker (10th August 2013), Terminator2731 (10th August 2013)

نام واقعی
    AMIN
    استاتوس
    only perspolis
    شغل و حرفه
    Daneshjo ♥_♥ GK
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 48 تاپیک
    اینم تیم داوری بازی پرسپولیس و سایپا :

سیدمهدی سیدعلی – رضا سخندان – سعید قاسمی – امید سعید فر – ناظر: فریدون اصفهانیان

خداحافظ آپاچی

12. 3 کاربر مقابل از A_MI_N عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

San Iker (10th August 2013), Terminator2731 (10th August 2013), Vampires (10th August 2013)

نام واقعی
    majid
    استاتوس
    فضولو بردن زیر زمین...پله نداشت خورد زمین
    شغل و حرفه
    تنهایی
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Liverpool | Germany
    تشکر شده 9,141 بار در 2,352 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 44 تاپیک
    بالاخره مسوولان ورزشی و فوتبالی البرز و باشگاه سایپا به خواسته خود رسیدند و قرار است فرداشب پرسپولیس برای اولین بار در کرج به مصاف سایپا برود

بالاخره مسوولان ورزشی و فوتبالی البرز و باشگاه سایپا به خواسته خود رسیدند و قرار است فرداشب پرسپولیس برای اولین بار در کرج به مصاف سایپا برود.
    بدون شک برگزاری این مسابقه مهم و نمره ای که مسوولان برگزاری مسابقه از آن خواهند گرفت می تواند مسوولان سازمان لیگ را مجاب کند که از این به بعد با فراغ بال بازی های مهم و پرتماشاگر را در همین ورزشگاه انقلاب کرج برگزار کنند یا باز هم میزبانی بازی های مهم از نارنجی ها گرفته شود.
    فعلا اما این اتفاق در مورد پرسپولیس شبیه یک آزمون و خطاست و شاید استقلال در شرایط بهتری رودرروی سایپا قرار بگیرد.
    با این وصف بازی فردا شب سایپا – پرسپولیس سومین بازی مهمی است که در کرج و ورزشگاه ظاهرا 15 هزارنفری انقلاب برگزار می شود.
    قبل از این و در اردیبهشت ماه سال 86 و در هفته آخر لیگ ششم سایپا مقابل مس کرمان قرار گرفت و با تک گل نسبتا اتفاقی علی دایی به عنوان مربی – بازیکن برنده و قهرمان شد.در آن بازی تقریبا ورزشگاه پرشده بود و در پایان کرجی ها در اولین سال کوچ سایپا به شهرشان برای برگزاری بازی های خانگی قهرمانی را در شهر خود جشن گرفتند.
    دومین بازی مهم در کرج هم در پنجم خرداد ماه سال 88 بین تیم ملی و تیم ملی اندونزی برگزار شد.یک بازی دوستانه در زمان سرمربیگری افشین قطبی که در نهایت با برتری 4 بر صفر تیم ملی مقابل حریف آسیایی اش به پایان رسید. این مسابقه به خاطر درگیری استقلال در لیگ قهرمانان آسیا و مخالفت سوزوکی مدیر برگزار گننده لیگ قهرمانان ای اف سی به ناچار از ورزشگاه آزادی به کرج منتقل شد و از قبل برنامه ریزی نشده بود.
    در آن مسابقه هم تماشاگران کرجی استقبال خوبی از مسابقه کردند اما قطعا در بازی فردا شب تعداد حاضران در ورزشگاه بیشتر خواهد بود و این دیدار می تواند مهمترین مسابقه ورزشگاه انقلاب کرج از بدو تاسیسش تا امروز باشد.
    ...

14. 4 کاربر مقابل از Majid:62 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

A_MI_N (10th August 2013), RaMiN (10th August 2013), San Iker (10th August 2013), SEYEDHAMED (10th August 2013)

نام واقعی
    majid
    استاتوس
    شغل و حرفه
    تنهایی
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Liverpool | Germany
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 44 تاپیک
    بحران در جناح چپ پرسپولیس

پرسپولیس در دیدار فردا شب خود در جاح چپ با معضل کمبود بازیکن روبه روست. میثم حسینی خرید این فصل پرسپولیس که در چند بازی گذشته به عنوان مدافع چپ برای این تیم به میدان رفته بود با توجه به مصدومیت خود نمیتواند در این دیدار پرسپولیس را همراهی کند و با توجه به مصدومیت دنباله دار پولادی و دوری او از میادین به نظر میرسد علی دایی چاره ای حز استفاده از بازیکنان غیر تخصصی در این پست ندارد.
    یکی از گزینه های محتمل برای جایگزینی میثم حسینی در پست دفاع چپ رضا نورمحمدی مدافع نیمکتنشین این روزهای پرسپولیس است اما با توجه به ضعف او در نفوذ از کناره ها شاید دایی به جابه جایی حسین ماهینی از سمت راست به جناح چپ و قرار دادن محمدرضا خانزاده در پست دفاع راست هم فکر کند گزینه ای که البته چندان محتمل به نظر نمیرسد.
    ...

16. 3 کاربر مقابل از Majid:62 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

A_MI_N (10th August 2013), RaMiN (10th August 2013), San Iker (10th August 2013)

نام واقعی
    majid
    استاتوس
    شغل و حرفه
    تنهایی
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Liverpool | Germany
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 44 تاپیک
    جواب اعتماد دایی را دادم

مهاجم جوان پرسپولیس معتقد است با بازی خود در سه هفته نخست لیگ جواب اعتماد علی دایی را داده است.

پیام صادقیان در گفتوگو با ایسنا ، درباره شروع خوب پرسپولیس در لیگ برتر، ارزیابیاش از عملکرد خود در سه بازی نخست لیگ و اهدافش در فصل جاری صحبت کرد.

پس از دو پیروزی و یک مساوی سراغ هفته چهارم لیگ برتر میروید. شرایطتان چطور است؟

میتوانم بگویم شرایط ما عالی است. همه چیز سر جایش است و بازیکنان به خوبی تمرینهایشان را دنبال کردهاند. اردوهای خوب آمادهسازی پیش از آغاز فصل کار خودش را کرده و الان پرسپولیس در حال نتیجه گرفتن از این برنامه آمادهسازی است. خود من دیر به تیم اضافه شدم اما شکر خدا زود توانستم با تیم هماهنگ شوم و به سرعت در تیم جا بیفتم.

خیلیها معتقدند یکی از موثرترین بازیکنان پرسپولیس در سه هفته اخیر بودید.

فکر میکنم در این سه بازی هر چه را در توان داشتم، گذاشتم. در دو بازی اول با تصمیم دایی به عنوان بازیکن ذخیره به زمین آمدم و به این موضوع احترام میگذارم. انگیزه زیادی داشتم و خدا را شکر فکر میکنم جواب اعتماد دایی را دادهام.

پس از بازی خودت راضی هستی؟

مهمتر از این مسائل رفاقتی است که بین بازیکنان به وجود آمده. علی آقا جوی را در تیم درست کرده که همه با هم صمیمی و خوب هستند. بزرگترهای تیم هم از وقتی که به تیم اضافه شدهام، از من حمایت کردهاند. همین باعث شد در این دو، سه هفته خیلی راحت و بدون استرس بازی کنم. فوتبال خودم را بازی کردم نه چیزی کم و نه چیزی اضافه.

در بازی قبل هم نخستین گلتان را به ثمر رساندید.

در بازی قبل مثل همه بازیها انگیزه داشتم و سعی کردم بهترین بازیام را انجام دهم.

چقدر امیدوارید با بازیهایتان نظر کارلوس کیروش را جلب کنید؟

یکی از اهدافم برای آمدن به پرسپولیس دعوت شدن به تیم ملی بود. همه تلاشم را میکنم که با بازیهای خوب خود از همین اردوهای اول به تیم ملی دعوت شوم.

از بازی با سایپا بگو. پرسپولیس برای نخستین بار در سالهای گذشته در کرج به مصاف این تیم میرود.

سایپا تیم خوب و جوانی است. نباید هیچ بازی را آسان فرض کنیم. هدفمان این است که در نیمفصل اول حداکثر امتیازها را جمع کنیم. به هر حال امسال تصمیم گرفته شده که بازیهای استقلال و پرسپولیس با سایپا در کرج برگزار شود. به نظرم ورزشگاه کرج زمین چمن خوب و باکیفیتی دارد. فصل گذشته که اینطور بود اما امسال را نمیدانم. با این حال هدف ما سه امتیاز است و باید هرطور شده سایپا را ببریم.

...

18. 3 کاربر مقابل از Majid:62 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

A_MI_N (10th August 2013), RaMiN (10th August 2013), San Iker (10th August 2013)

نام واقعی
    مـــحـــمــــد
    استاتوس
    ...
    شغل و حرفه
    ســـربـــــاز وطـــــن
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 18,394 بار در 4,079 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 57 تاپیک

تشنه گلزنی براي پرسپوليس هستم

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: «مطمئناً از تجارب علی دایی که آقای گل جهان است، بهترین استفاده را میبرم.»

جام ورزشي؛ پیام صادقیان در خصوص بازی با سایپا اظهار داشت: «بدون شک تمام تیمهای لیگ برتری در روزی که با پرسپولیس بازی میکنند انگیزه دو چندانی دارند و میخواهند روزهای گذشته خود را با یک نتیجه خوب جبران کنند. به همین دلیل ما کار سختی را مقابل سایپا داریم. اما آماده این بازی هستیم و من هم مثل همیشه تشنه گلزنیام.»

وی افزود: «مطمئن باشید در بازی یکشنبه مقابل سایپا اگر کادر فنی به من اطمینان کند باز هم میخواهم موثر باشم و بتوانم برای پرسپولیس گلزن یا گلساز باشم. خوشبختانه از سایپا شناخت خوبی داریم و قطعا به جز پیروزی به چیز دیگری فکر نمیکنیم.»

مهاجم قرمزپوشان در پاسخ سوالی که برای موفقیت در پرسپولیس از چه کسانی کمک میگیرید، گفت: «من سالها در ذوبآهن توپ زدهام و با وجود جوانیام آنقدر هم بیتجربه نیستم اما ما مربیای به نام علی دایی داریم و قطعا از تجارب آقای گل جهان بهترین استفاده را میکنم.»

وی افزود: «بالاخره بازی در پرسپولیس و زدن اولین گل برای این تیم سختی خاص خودش را دارد اما من بدون استرس به هدفم رسیدم و حالا هم آرزویم پوشیدن پیراهن تیم ملی است تا اگر خدا بخواهد در جام جهانی هم حضور داشته باشم. کار خیلی سخت است اما من هم میخواهم در این کار سخت با تلاش برای پرسپولیس سربلند باشم که قطعا به هدفم خواهم رسید.»

صادقیان در پایان درباره عکسالعمل هواداران در بازی اول نسبت به خودش نیز، گفت: «من همیشه رابطه خوبی با هواداران داشتهام. ولی هواداران پرسپولیس با شعرهایشان من را غافلگیر کردند. به همین دلیل دوست داشتم در بازی با مس به هر طریقی که شده آنها را شاد کنم که خدا را شکر به هدفم رسیدم. بالاخره وقتی روی سکوها شور و نشاط باشد هر بازیکنی انگیزه میگیرد که من هم تا آنجایی که توانستم زحمت کشیدم و بعد از حضور در ترکیب اصلی، گلزنی هم کردم اما هنوز برای ادامه راه کار سختی در پیش دارم.»

GooDBYe CapTaiN

20. 2 کاربر مقابل از San Iker عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

A_MI_N (10th August 2013), RaMiN (10th August 2013)

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین