موضوع انشا: یک لقمه نان حلال
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: موضوع انشا: یک لقمه نان حلال

نام واقعی
    رسول
    استاتوس
    روزی تو خواهی آمد از کوچه های باران ...
    بازیکن محبوب
    mohsen khalili
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 7,119 بار در 1,945 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 49 تاپیک

موضوع انشا: یک لقمه نان حلال

نان حلال خیلی خیلی خوب است. من نان حلال را خیلی دوست دارم. ما باید همیشه دنبال نان حلال باشیم. مثل آقا تقی. آقاتقی یك ماستبندی دارد. او همیشه پولِ آبِ مغازه را سر وقت میدهد تا آبی كه در شیرها میریزد و ماست میبندد حلال باشد. آقا تقی میگوید: آدم باید یك لقمه نان حلال به زن و بچهاش بدهد تا فردا كه سرش را گذاشت روی زمین و عمرش تمام شد، پشت سرش بد و بیراه نباشد.
    دایی من كارمند یك شركت است. او میگوید: تا مطمئن نشوم كه ارباب رجوع از ته دل راضی شده، از او رشوه نمیگیرم. آدم باید دنبال نان حلال باشد. داییام میگوید: من ارباب رجوع را مجبور میكنم قسم بخورد كه راضی است و بعد رشوه میگیرم!

عموی من یك غذاخوری دارد. عمو همیشه حواسش است كه غذای خوبی به مردم بدهد. او میگوید: در غذاخوری ما از گوشت حیوانات پیر استفاده نمیشود و هر چه ذبح میكنیم كره الاغ است كه گوشتش تُرد و تازه است و كبابش خوب در میآید. او حتماً چك میكند كه كره الاغها سالم باشند وگرنه آنها را ذبح نمیكند. عمویم میگوید: ارزش یك لقمه نان حلال از همهی پولهای دنیا بیشتر است!! آدم باید حلال و حروم نكند. عمو میگوید: تا پول آدم حلال نباشد، بركت نمیكند. پول حرام بیبركت است.
    من فكر میكنم پدر من پولش حرام است؛ چون هیچوقت بركت ندارد و همیشه وسط برج كم میآورد. تازه یارانهها را خرج میكند و پول آب و برق و گاز را نداریم كه بدهیم. ماه قبل گاز ما را قطع كردند چون پولش را نداده بودیم. دیشب میخواستم به پدرم بگویم: اگر دنبال یك لقمه نان حلال بودی، پول ما بركت میكرد و همیشه پول داشتیم؛ اما جرأت نكردم. ای كاش پدر من هم آدم حلال خوری بود!!!

2. 6 کاربر مقابل از RASOOL 9 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

*Shayan* (11th August 2013), 1khatereh1 (11th August 2013), kia9 (11th August 2013), Queen (11th August 2013), RaMiN (11th August 2013), سمیر (11th August 2013)