توصیه های بوفون برای فوتبالیست ها
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: توصیه های بوفون برای فوتبالیست ها

نام واقعی
    مسعود
    استاتوس
    زنده باد پرسپولیس
    شغل و حرفه
    kick boxer
    بازیکن محبوب
    mehrzad madanchi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 607 بار در 190 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک

توصیه های بوفون برای فوتبالیست ها

-چرا دروازه بان شدم: خیلی اتفاقی . با آمیزه ای از مسائل شخصی ؛ جغرافیائی و حقوقی! ترکیبی از ملال و تصادف . در شش سالگی هافبک بودم ولی ناگهان خود را درون دروازه یافتم. ////////// -علت محبوبیت فوتبال :گویی برای یک ساعت و نیم دنیا از حرکت بازایستاده و شما فقط به یک توپ می نگرید. هرکس می تواند طی این مدت قصه مورد علاقه یا چیزی که ذهنش را در برگرفته دنبال کند و پس از بازی همه چیز به حالت عادی بازمی گردد. ////////// -نقش شانس در فوتبال :فوتبال در ترکیب کلی اش جایی بین شانس ؛ قوانین و توانائی بازیکنان جای گرفته. همین ترکیب هم هست که آن را جذاب کرده . حوادث غیر منتظره هستند که فوتبال را جذاب می کند. هر بار بازی شروع می شود؛ نمی دانم چه رخ خواهدداد و به کجا می رسیم. خصوصا آن که به عنوان یک دروازه بان بیشتر یک ناظر هستید و انتظار وقوع حادثه ای را می کشید. من معمولا نقشی در کنترل شرایط ندارم ولی از همین عدم قطعیت شرایط لذت می برم. دستیابی به اعتماد به نفس مهم ترین چیزی است که باید پیش از هر بازی بدان دست یافت. ////////// -تغذیه قبل از بازی:انتخاب نوع غذا و زمان خوردن اهمیت بسیاری دارد. اگر بازی در شب برگزار شود ؛ حدود ساعت 5 عصر غذای مختصری مثل چای با بیسکوئیت یا کمی ماکارونی با روغن زیتون می خورم. اگر بازی حوالی ساعت 3 عصر انجام شود حدود ساعت یازده و نیم ماکارونی با پنیر می خورم. غذای من طی روزهای بازی در 15 سال گذشته همینها بوده است. ////////// -توصیه به دروازه بانهای جوان:باید در هرجلسه تمرین سختکوش باشید.باید برای حرفه ای شدن جان کند. همیشه متواضع بمانید و اولین نفری باشید که از خود انتقاد می کنید.
    هرکجا هستم باشم؛ پرسپولیس مال من است / بردها، طوفانها، فریادها مال من است

2. کاربر مقابل از teyto عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Mohammadreza (12th August 2013)