فیرات : ...................
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: فیرات : ...................

نام واقعی
    Nader
    استاتوس
    من ازت معجزه میخوام..................
    شغل و حرفه
    میگن کارمند
    بازیکن محبوب
    daie
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | England
    تشکر شده 4,127 بار در 1,873 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک

فیرات : ...................

بعد از بردی چنین درخشان دنیا به کام مربی های برنده است.

-بله و من هم اتفاقا از این قضیه متنفرم.چرا باید به خاطر بردن به من احترام بگذارند؟احترام در ذات من است نه در نتیجه من.احترام در کار من است.اگر بازی را می باختیم چه؟دیگر کسی به من احتراک نمی گذارد؟
    نتیجه را دوست ندارید؟
    -چرا.ما پرسپولیس را بردیم.با عشق هم بردیم.با رضایت خاطر این 3 امتیاز را نوش جان می کنیم.اما نه برای اینکه بردیم.برای اینکه اگر دو بازیکن با تجربه تیم من را کنار بگذارید میانگین سنی تیم من می شود زیر 24 سال..این افتخار دارد.من همین حالا کارم را در سایپا کرده ام.تا 10 سال دیگر این تیم جواب می دهد.من دوست دارم برایم در کرج جشن بگیرند و روی سرم گل بریزند اما نه برای بردن پرسپولیس.برای جوان کردن این تیم.
    خیلی ها فوتبال را با نتیجه اش دوست دارند.
    -دیدگاه درستی نیست.مربی می رود داخل زمین عرق می ریزد.کار می کند.جلسه آنالیز می گذارد.شب تا صبح بیدار می ماند.فردا در زمین مهاجم دروازه خالی را می زند بیرون یا توپ می خورد به تیر یا توپ حریف از لای شکم گلر می رود داخل دروازه(می خندد)حالا مربی بیچاره آدم بدی است؟باید بازی را 40 هیچ ببازی.گل نمی خوری یک گل شانسی هم می زنی.حالا مربی آدم خوبی است؟نتیجه بخشی از بازی است نه همه آن.مربی باید به خاطر همه کارهایش جایزه بگیرد یا جریمه شود.بازیکن هم همین طور.
    از بازی حرف بزنیم.از بردی که کسب کردید.
    -برد شیرینی بود.راضی بودم از بچه ها...تمام تلاششان را کردند.بازی زیبایی بود.بعضی بازی ها زیبا نیستند.این می زند زیر توپ آن می زند زیر توپ بقیه هم چایی می خورند و جدول حل می کنند.این بازی فرق داشت.ما ضدفوتبال نکردیم.آنها هم ضد فوتبال نکردند.بازی جذابی بود.دیدن داشت.
    از تیم جوانتان بگویید.
    _ممنونم از این سوال شما.بهترین سوال دنیا را کردید.(می خندد)همیشه از یک باغبان درمورد باغچه اش سوال کنید.من یک تیم جوان دارم.طول می کشد تا راه بیفتند و تا آن موقع هم من دیوانه میشوم.(می خندد)بچه های خوبی داریم.اوی فصل هم با هم مصاحبه کردیم و گفتم دو نفر از این تیم می روند جام جهانی.سر حرفم هستم.تیمم جوان است.دارد یاد می گیرد که زیر توپ نزند.بجنگد.نترسد.حقش را بگیرد.کم نیاورد.مثل مرد بازی کند.این تیم من است.تا به حال بد نبودیم.یک بازی در رشت داشتیم که دقیقه آخر گل خوردیم ونبردیم.از یک بازی که اصلا راضی نیستم و اعتقاد دارم بد بودیم و باختیم.این بازی را هم که هم خوب بودیم و هم خوب بردیم.راضی بودم از تیمی که داخل زمین است.
    با علی دایی رفیقید.این بردن چیزی از رفاقتتان کم نمی کند؟
    -نه.با هم رفیقیم.خیلی وقت است.برد و باخت را کارش نمی شود کرد.یک بار من می بازم یک بار او.رفاقتمان که مهمتر است.
    بعد از بازی به او چه گفتید؟
    -گفتم شام را کجا بخوریم؟(می خندد)فوتبال که تمام می شود نوبت شام است.بردی؟باختی؟مهم نیست.برو شامت را بخور و با دوستانت برو بیرون.کمی قدم بزن.کمی به فکر خودت و خانواده ات باش.بقیه اش دیگر مهم نیست.اگر بردی برو شیرینی بده.اگر باختی به اندازه کافی اعصابت خورد هست.با غصه خوردن هم کاری از پیش نمی رود.بعد از بازی رفتم پیش او.کمی با هم تعارف کریم و بعد پرسیدم کجا شام را بخوریم.خندید.خنده اش برایم از 3 امتیاز مهمتر است.با هم رفیقیم.هیچ چیزی ارزش رفاقت را ندارد.
    اولین میزبانی سایپا مقابل پرسپولیس بود.
    - بله و نتیجه هم بسیار ارزش داشت.برنامه ریزی و اجرا فوق العاده بود.نظم بسیار خوبی وجود داشت.فکر می کنم کرج نشان داد که می تواند میزبانی کند.از تماشاگران پرسپولیس هم متشکرم.نه توهینی کردند نه چیزی گفتند.آمدند و تیم خودشان را تشویق کردند.ممنونم.نشان دادند که می توان از فوتبال لذت برد.تماشاگران ما هم سنگ تمام گذاشتند.از آنها هم تشکر می کنم.

ویرایش توسط Love2013 : 13th August 2013 در ساعت 16:10
    به امید روزهای بهتر برای تیممون ...

2. 3 کاربر مقابل از Love2013 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

888 (13th August 2013), ShAh!N (13th August 2013), Terminator2731 (13th August 2013)