رویانیان: ضرغامی گفت از شما بزرگتر هم کله شده اند/ درآمد برنامه 90 باید به فوتبال بر
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: رویانیان: ضرغامی گفت از شما بزرگتر هم کله شده اند/ درآمد برنامه 90 باید به فوتبال بر

نام واقعی
    صادق
    استاتوس
    ارتش سرخ
    شغل و حرفه
    تحصیل دار
    بازیکن محبوب
    karim bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 2,603 بار در 839 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 9 تاپیک

رویانیان: ضرغامی گفت از شما بزرگتر هم کله شده اند/ درآمد برنامه 90 باید به فوتبال بر

رویانیان: ضرغامی گفت از شما بزرگتر هم کله شده اند/ درآمد برنامه 90 باید به فوتبال برسد
    ورزش > لیگ برتر - مدیر عامل باشگاه پرسپولیس می گوید برای حل مشکلات فوتبال باید نزد مقام معظم رهبری رفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در نشست اتحادیه باشگاههای فوتبال ایران گفت: «در ابتدا که به فوتبال آمدم نمیدانستم که توپ فوتبال گرد است یا دراز. اما حالا که دو سال از حضورم در فوتبال می گذرد باید بگویم که این رشته در ایران درآمدی ندارد. مدتی پیش که یکی از باشگاه داران بخش خصوصی را دستگیر کردند. دیگر مالکان بخش خصوصی هم که تنها خرج می کنند و درآمدی ندارند.»

او ادامه داد: «باشگاههای صنعتی ما هم که در طرف دیگر ماجرا قرار دارند. یک کارخانه مادر سالیانه 10 هزار میلیارد تومان فروش دارند اما تراز مالیاش هزار میلیارد کسری دارد. حتی با یک درصد از پول فروش محصولات این کارخانه که در حدود 100 میلیارد تومان است میتوان چند باشگاه را اداره کرد. باشگاه های پرسپولیس و استقلال هم که باشگاههای دولتی هستند. یکی مثل عابدینی هم که در پرسپولیس سهام دارد به ما اتهام زدد که این پولها را از کجا میآورید اما من صلاح نمی دانم که پشت صحنه را توضیح دهم. اصلا مگر میشود من در این کشور بتوانم پول نامشروع دربیاورم در حالی که حتی تلفن منزل ما هم تحت کنترل است..»

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در بخش دیگری از صحبت هایش گفت: «یکی از راههای اصلی درآمدزایی حق پخش تلویزیونی است. ضرغامی به من گفت بروید خدا را شکر کنید که همین قدر پول بابت حق پخش میگیرید . من هم در جواب او گفتم که به زودی یک تلویزیون بینالمللی راه میاندازم و پول درمیآورم. ضرغامی هم به من گفت که این کار را نکن، بزرگتر از تو هم این کار را کردهاند و کله شدهاند. من کوچکتر از آن هستم که کله شوم. حتی نظر من این است یک تلویزیون به نام فوتبال ایران راه اندازی کنیم. اتحادیه فوتبال آن را اداره کند و بازیهای لیگ برتر هم از طریق همین شبکه پخش شود.»

رویانیان در مورد ادعای اخیر خود مبنی بر درآمدهای میلیاردی برنامه 90 گفت: «من تحقیق کردم و فهمیدم که هر ثانیه تبلیغ در برنامه 90 چهار میلیون تومان هزینه دارد، اگر درآمد نظرسنجی های پیامکی را هم حساب کنیم هر شب 4/5 تا 5 میلیارد تومان درآمد این برنامه است. این پول حق فوتبال است و اگر صدا و سیما آن را میگیرد هم باید آن را به فوتبال بدهد.»

در ادامهی این نشست، یکی از نمایندگان باشگاهها به رویانیان پیشنهاد داد تا برای حل مشکلات فوتبال مدیران باشگاهها نزد مقام معظم رهبری بروند که او هم در جواب گفت: چرا که نه؟ آقا، من، تاج، عزیزمحمدی را میشناسد و میتوانیم پیش ایشان عرض حال کنیم. من یک مدیر دولتی هستم و ممکن است یک روز باشم و یک روز نباشم اما باشگاهها نباید ضرر کنند.»

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا محمد رضا خلعتبری پرسپولیسی شده گفت: «آدم نیکوکاری پیدا شده که برای جذب او به ما کمک کند. او در خارج از کشور هم امکانات زیادی دارد اما عشق این آدم ایران است. حالا که مسئولان نتوانستند کاری کنند، یک از هموطنانمان قصد کمک دارد. قرار است فردا ملاقاتی با مسئولان باشگاه عجمان داشته باشم اما چرا مسئولان فدراسیون کاری نمیکنند؟ ما که هنوز با او قراردادی نداریم اما کسی هم برای کمک به ما جلو نمی آید.»

2. 2 کاربر مقابل از صادق مالمیر عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

cr7&zizi (13th August 2013), مريم 9 (13th August 2013)