به گزارش خبرگزاری فارس، باستین شوایناشتایگر این روزها از حضور مربی اسپانیایی سابق بارسلونا نزد باواراییهای مونیخی به عنوان جانشین یوپ هاینکس، بسیار خرسند است. به باور این بازیکن توانمند 28 ساله مسئولان پرافتخارترین تیم ژرمنها، اقدامی بسیار خوب انجام دادند که مربی گذشته کاتالانها را به کار گماردند.


«شواینی» در گفتوگویی اظهار داشت: برنامههای «پپ» غیرقابل تصور هستند. اگر بتوانیم تاکتیکهای او را خوب در زمین پیاده کنیم، راحتتر از قبل برنده مسابقات خواهیم شد. او مربی است که کاملا دقیق میداند بازیکنش چه حسی دارد و به چه چیزی فکر میکند.


وی که تیمش شنبه در هفته دوم بوندسلیگا مهمان اینتراخت فرانکفورت است، افزود: امیدوارم تا جایی که امکان دارد تمام چیزهای تمرینکرده را خوب بتوانیم در زمین اجرا کنیم. به نظرم هنوز خیلی جا برای پیشرفت و بهترشدن داریم. من که با وجود چنین مربیای هیچ نگرانی ندارم.


بازیکن با تعصب مونیخیها معتقد است یارانش همچون فصل گذشته بازهم میتوانند فاتح لیگ قهرمانان اروپا شوند. وی در این مورد عنوان کرد: در فصل جدید باید خیلی بیشتر و جدیتر نسبت به سال قبل کار کنیم تا از مقام قهرمانی خود خوب دفاع کنیم.


او همچنین در مورد دوره نقاهتش پس از مصدومیتی که داشت، عنوان کرد: به خوبی در تمرینات حاضر هستم. به گمانم 2 تا 3 هفته دیگر طول خواهد کشید که به آمادگی صددرصد برسم.