مهاجم جنجالي ليورپول که در اروگوئه به سر مي برد، در نهايت اعلام کرد در ليورپول مي ماند و اين تيم را ترک نخواهد کرد.
لوئيس سوآرس براي چند ماه سوژه رسانه هاي انگليسي بود. باشگاه هاي زيادي از جمله آرسنال براي به خدمت گرفتن اين بازيکن اعلام آمادگي کردند و حتي پيشنهاد 42 ميليون پوندي براي به خدمت گرفتن اين بازيکن را به باشگاه ليورپول ارائه دادند.


سوآرس در گفت وگو با روزنامه "ال آبسروادور" اروگوئه گفت: به خاطر هواداران ليورپول تصميم گرفتم تا در اين تيم بمانم. تصميم نهايي خود را گرفته ام و از ليورپول نخواهم رفت.


لوئيس سوآرس در حالي خبر داد که قصد دارد به خاطر هواداران در اين تيم بماند که برندان راجرز، سرمربي ليورپول چندي پيش گفته بود در صورتي که لوئيس سوآرس از هم تيمي ها و سران باشگاه عذرخواهي کند، مي تواند در ليورپول بماند؛ در غير اين صورت جايي را در ترکيب ليورپول نخواهد داشت. مهاجم اروگوئه اي پاسخي به صحبت هاي برندان راجرز نداد و اعلام کرد، نمي خواهد درباره اين موضوع در رسانه ها صحبت کند.


لوئيس سوآرس فصل گذشته با زدن 23 گل زده پس از روبين فان پرسي دومين گلزن برتر ليگ برتر شد. اين مهاجم اروگوئه اي فصل گذشته به دليل گاز گرفتن دست برانيسلاو ايوانوويچ با محروميت سنگيني روبه رو شد که 6 جلسه از آن باقي مانده است.