^ حواشی اخبار و مصاحبه های بازی پرسپولیس_ملوان ^
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 40

موضوع: ^ حواشی اخبار و مصاحبه های بازی پرسپولیس_ملوان ^

نام واقعی
    MINA
    استاتوس
    ...Pbt...
    شغل و حرفه
    DaNeShJoO
    بازیکن محبوب
    Karim bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 4,483 بار در 1,889 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 29 تاپیک

^ حواشی اخبار و مصاحبه های بازی پرسپولیس_ملوان ^

به نام خالق زیبایی ها

با عرض سلام خدمت همه ی دوستان تیفوسی خواهشمندم تمام اخبار حواشی و مصاحبه های مربوط به بازی پرسپولیس-ملوان را در این تاپیک قرار بدهید و اگر بحث و تبادل نظری راجب به این مسابقه دارید به تاپیک: ^ بـحـث وتـبادل نظـر پرسپـولـیس_ملوان ^

بروید و از هر گونه بحث و تبادل نظر در این تاپیک جدا خوداری کنید!

تذکر: اگراخبار حواشی و مصاحبه های این مسابقه در تاپیک های متفرقه دیگه گذاشته بشود هم حذف خواهد شد و هم با دوستان خاطی برخورد میشه!

لطفا برای جلوگیری از تاپیک های تکراری در رابطه با اخبار این مسابقه همکاری لازمه رو داشته باشید.

با تشکر

ویرایش توسط MINA : 14th August 2013 در ساعت 22:05

2. 7 کاربر مقابل از MINA عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

A_MI_N (17th August 2013), emrah20062007 (15th August 2013), RaMiN (14th August 2013), Raso8L (15th August 2013), SEYEDHAMED (14th August 2013), ShAh!N (15th August 2013), UniQue (14th August 2013)

نام واقعی
    مريم
    استاتوس
    ReD 9
    شغل و حرفه
    در وزارت اقتصاد + درس ميخونم در The British university in Dubai
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 4,443 بار در 1,865 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 46 تاپیک
    بنگر و نیلسون مشکلی ندارند/ علی عسکر به بازی با ملوان نمی رسد
    پزشک تیم فوتبال پرسپولیس آخرین وضعیت مصدومان تیم فوتبال را تشریح کرد.
    به گزارش خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)، دکتر حقیقت گفت: محسن بنگر را معاینه کردیم و مشکل حادی نداشت. او را برای بررسی بیشتر به مرکز MRI فرستادیم و نتیجه نرمال بود و دیروز با ۵۰ درصد فشار تمرینی کار خود را از سر گرفت.
    وی ادامه داد: نیلسون نیز در تمرین روز گذشته ۶۰ دقیقه کار کرد و حمیدرضا علی عسگر که از ناحیه کمر احساس درد داشت که میبایست ۲، ۳ روزی استراحت کند. با توجه به کمردرد مارکو در بازی دوستانه دیروز به وی استراحت دادیم و امروز او را معاینه کرده و تصمیم خواهیم گرفت.
    کاش به جای جدایی مردن بود ،

چون مردن یک لحظه است

و

جدایی

ذره ذره مردن .

4. 3 کاربر مقابل از مريم 9 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

emrah20062007 (15th August 2013), ShAh!N (15th August 2013), UniQue (14th August 2013)

نام واقعی
    مريم
    استاتوس
    ReD 9
    شغل و حرفه
    در وزارت اقتصاد + درس ميخونم در The British university in Dubai
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 4,443 بار در 1,865 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 46 تاپیک
    طلسم شکستناپذیری خانگی سرخها در هفته پنجم
    a6389685-9f11-419a-bbc5-c7aba0e28d40.jpg
    پرسپولیس در هفتههای پنجم ادوار لیگ برتر هیچگاه در خانه بازیهایش را واگذار نکرده است.
    به گزارش خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)، تیم فوتبال پرسپولیس جمعه از هفته پنجم رقابتهای لیگ برتر در ورزشگاه آزادی از ملوان انزلی میزبانی خواهد کرد.
    پرسپولیس در تاریخچه رقابتهای لیگ برتر و در هفته پنجم ادوار این رقابتها و طی ۱۲ دیداری که برگزار کرده است ۷ پیروزی، ۳ تساوی و ۲ شکست را به ثبت رسانده تا وضعیت پرسپولیس در هفته پنجم مقابل حریفانش بهتر باشد.
    پرسپولیس در فصول اول، دوم، چهارم، پنجم، ششم، دهم و یازدهم مقابل حریفانش به برتری رسیده و در فصلهای هشتم مقابل فولاد در اهواز و دوازدهم مقابل داماش در رشت مقابل حریفانش شکست خورده است ضمن اینکه پرسپولیسیها هیچگاه در هفتههای پنجم مقابل ملوان به میدان نرفته است.
    تیمهای پرسپولیس و ملوان انزلی جمعه برای بیست و سومین بار به مصاف هم میروند و این در حالی است که که در ۲۲ دیدار رودررو در کارنامه بازیهای این دو تیم در تاریخ ادوار لیگ برتر ۷ برد برای سرخپوشان تهرانی، ۶ برد برای انزلیچیها و ۹ تساوی ثبت شده است.
    در این میان سهم سرخپوشان از ۵۹ گلی که در دیدارهای رودرروی پرسپولیس و ملوان به ثمر رسیده ۳۱ گل و سهم ملوانیها هم ۲۸ گل است تا به این ترتیب علاقمندان به فوتبال در هفته پنجم لیگ امسال در انتظار به ثمر رسیدن گل شماره ۶۰ در این دیدار باشند.
    ملوان در تنها فصل سوم لیگ برتر غایب بوده است تا به این ترتیب از تاریخچه دیدارهای پرسپولیس و ملوان در این فصل خبری نباشد.
    گفتنی است؛ در تاریخچه دیدارهای ۲ تیم، ملوان به عنوان میهمان عملکرد بهتری داشته و موفق شده است ۴ بازی را در تهران به سود خود به پایان برساند و این در حالی است که قرمزها تنها ۲ بار در انزلی حریف خود را شکست دادهاند.
    کاش به جای جدایی مردن بود ،

چون مردن یک لحظه است

و

جدایی

ذره ذره مردن .

6. 2 کاربر مقابل از مريم 9 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

emrah20062007 (15th August 2013), ShAh!N (15th August 2013)

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 17,577 بار در 6,034 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک
    هافبک تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل مصدومیت شدید از ناحیه رباط بازی با ملوان را از دست داد.

رضا حقیقی پس از تمرین روز گذشته از ناحیه رباط احساس درد شدیدی کرد.

پس از بررسی های انجام شده مشخص شد این بازیکن از ناحیه رباط دچار کشیدگی شدید شده است و به چند هفته ای استراحت نیاز دارد.

حقیقی زیر نظر پزشکان مداوای خود را شروع کرده و قطعاً در بازی فردا مقابل ملوان به میدان نخواهد رفت اما میزان دوری این بازیکن از میادین قرار است پس از معاینه دقیق پزشکان مشخص و سپس اعلام شود.

8. 3 کاربر مقابل از UniQue عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

emrah20062007 (15th August 2013), Raso8L (15th August 2013), ShAh!N (15th August 2013)

نام واقعی
    همون ســــارا !
    استاتوس
    خوشبختــی ینی پــرسپــولیسی باشی ♥
    شغل و حرفه
    محصـــل :|
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 7,651 بار در 2,668 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 53 تاپیک

دایی :محکوم به پیروزی مقابل ملوان هستیم/هرکس دوست دارد درباره پرسپولیس صحبت کند

پرسپولیس نیوز : سرمربی تیم پرسپولیس گفت:برای همه کسانیکه درباره پرسپولیس صحبت می کنند احترام قائل هستم. علی دایی در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل ملوان عنوان کرد:بازی فردا از اهمیت زیادی برخودار است.با توجه به نتیجه ای که در بازی هفته گذشته گرفتیم و بازی بدی که ارائه کردیم این مسابقه برای ما از اهمیت زیادی برخوردار است و باید با تمام قوا به میدان برویم. مطمئنم بازی فردا اهمیت فوقالعادهای خواهد داشت با توجه به اینکه ما هفته گذشته نتیجه خیلی بدی را متحمل شدیم و اولین شکست خود را تجربه کردیم با تمام قوا و قدرت وارد میدان میشویم تا به پیروزی دست یابیم.

وی ادامه داد:امیدوارم با حمایت هوادارانمان بتوانیم نتیجه بگیریم.ملوان تیم خوبی است و بعد از مدتها اولین برد خود را بدست آورد.انگیزه دو چندانی دارد.هر تیمی مقابل پرسپولیس و استقلال بازی می کند انگیزه بالایی دارد ولی ما در حضور هوادارنمان محکوم به برد هستیم. امیدوارم 3 امتیاز را بدست آوریم.
    وی ادامه داد: امیدوارم مثل همیشه هواداران پشت ما باشند و از ما حمایت کنند تا از شرمندگی آنها خارج شویم.

وی درباره عملکرد خط دفاعی تیمش و اینکه در 4 هفته فقط یک گل خورده است و اینکه خط حمله پرسپولیس چه زمانی عملکردش ایدهآل خواهد شد گفت:ما تمریناتمان را می کنیم.سعی می کنیم در کارهای هجومی مان هم مثل تدافعی خوب عمل کنیم.البته موقعیت سازی می کنیم اما کمی بدشانس بودیم ولی روی این نقیصه هم کار می کنیم که آن را برطرف کنیم. تمرین میکنیم تا بهتر شویم البته در بخش هجومی بدشانس بودیم موقعیتهایی را بدست آوردیم اما نتوانستیم آن را به گل تبدیل کنیم.

سرمربی پرسپولیس درباره غایبان تیمش برای بازی مقابل ملوان اظهار داشت:3،4 تا از بچه ها مصدوم هستند و نتوانستند تمرین کنند.حمید علی عسگری،مارکو و حقیقی مصدوم هستند، نیسلون بگیر نگیر دارد و کم و بیش تمرین میکند. غلامرضا رضایی هم سرما خورده است.خوشبختانه بقیه تمرین کردند.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه اگر محمد رضا خلعتبری به این تیم ملحق شود ممکن است تا نیم فصل نتواند بازی کند یا خیر گفت:من اصلا درباره این مساله اطلاع دقیق ندارم.آرزوی هر مربی هست که خلعتبری را به خدمت بگیرد.من جزو کسانی هستم که دوست دارم محمد رضا بیاید و در لیگ امارات بازی نکند.پارسال و تا همین الان هم بازیکنانی هستند که قوانین را دور زدند و در لیگ بازی می کنند.فکر می کنم باشگاه خودش می داند چطور برخورد کند.

وی درباره برخی اظهارات درباره خود از سوی افراد دیگر عنوان کرد:برای همه کسانیکه درباره پرسپولیس صحبت می کنند احترام قائل هستم.به این مسائل هم فکر نمی کنم.هر کسی هر چیزی می خواهد و دلش خواست را بیان کند.من یک قدم پا پس نمی گذارم.ما کارمان را می کنیم و مطمئنا گذشت زمان خیلی مسائل را معلوم می کند همانطور که خیلی مسائل تا به امروز هم مشخص شده است. برای بازیکنان هم محیطی را به وجود میآوریم تا به این مسائل حساس نشوند. ما از هدف خود یک قدم هم پس نخواهیم گذاشت دنبال این هستیم که به هواداران کمک کنیم.

دایی درباره اینکه آیا مثل زمان حضورش در راه آهن می خواهد از جوانان استفاده بیشتری بکند گفت:ما بر حسب نیازمان بازیکنان را استفاده می کنیم.جوانان باید خودشان را ثابت کنند مثل پیام صادقیان که اینگونه بود.هر کسی خوب باشد در تیم من بازی می کند.برای من ارزش های فنی مهم است و با اسامی کاری ندارم.جوانان باید بیایند و خودشان را به من و تیم تحمیل کنند.

ازمـ پــرسیـد : " عشـق " چــند حـرفـ داره ؟؟
    گفتـمـ : 9 حــرفـ !
    گـفتـ : مگـ میشـهـ ؟؟
    گـفتمـ : آره
    مگـ
    PERSPOLIS چــند حـرفـ داره ؟

10. 4 کاربر مقابل از SaRa-MoHsEn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

emrah20062007 (15th August 2013), SEYEDHAMED (16th August 2013), ShAh!N (15th August 2013), UniQue (15th August 2013)

نام واقعی
    هادی
    استاتوس
    پرسپولیس
    شغل و حرفه
    كارمند
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 7,984 بار در 2,479 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    اسکوکیچ: هر موقع تیمم گل بزند از توپها شکایت نمیکنم/صبر خوبی دارم
    سرمربی تیم فوتبال ملوان گفت:هرموقع تیمم برنده شود از توپها شکایت نمیکنم و چون بازی قبلی بردیم توپها باکیفیت است.
    خبرگزاری فارس: اسکوکیچ: هر موقع تیمم گل بزند از توپها شکایت نمیکنم/صبر خوبی دارم
    به گزارش خبرگزاری فارس، دراگان اسکوکیچ در کنفرانس مطبوعاتی قبل از دیدار مقابل پرسپولیس گفت: روز به روز بهتر میشویم، مسابقات را با شکست آغاز کردیم اما اکنون شرایط بهتری داریم و فردا نیز میتوانیم بازی قویتری ارائه کنیم. پرسپولیس تیم خوبی است اما تلاش میکنیم شانس خودمان را داشته باشیم. خدا را شکر محروم و مصدوم نداریم.

وی عنوان کرد: هر تیمی سبک بازی خاص خودش را دارد، مهم این است که شرایط تاکتیکی خود را بتوانیم پیاده کنیم و عملکرد مناسبی داشته باشیم.

سرمربی ملوان در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس در مورد اینکه آیا به عنوان یک مربی خارجی توانسته ارتباط خوبی با مردم انزلی برقرار کند، اظهار داشت: مشکلی ندارم و برای کار کردن به انزلی آمدهام. افتخاری برای من است که در این شهر کار میکنم و امیدوارم نتایج ما نیز مناسب باشد.

وی در مورد اینکه فوتبال در ایران چه شرایطی دارد، گفت: نکته حائز اهمیت این است که مردم ایران فوتبال را دوست دارند. از لحاظ تکنیکی و فوتبالی خوب هستیم اما از لحاظ تاکتیکی میتوانیم ارتقاء پیدا کنیم.

اسکوکیچ در مورد اینکه ملوان در سال های اخیر مشکلات مالی داشته است، عنوان کرد: مشکلات مالی تأثیر منفی دارد اما من مربی هستم و تلاش میکنم کارم را به بهترین نحو انجام دهم و این مسائل به ما مربوط نمیشود.

وی در مورد شرایط توپهای لیگ برتر اظهار داشت: هر موقع تیم من با این توپها گل بزند شکایت نمیکنم. بازی قبلی پیروز شدیم پس کیفیت خوب بوده انشالله فردا نیز کیفیت خوب باشد.

اسکوکیچ در مورد قدرت خط دفاعی پرسپولیس یادآور شد: در همه جای دنیا تیمها نقاط قوت و ضعف دارند. در ایران هم شرایط به همین منوال است ما فردا با برنامه برای برد به میدان میرویم و میگویم بهترین دفاعهای دنیا نیز نقطهضعف دارند.

سرمربی ملوان در مورد اینکه آیا در صورت نتیجه نگرفتن مقابل هوداران و اعتراضهای آنها صبور خواهد بود گفت: کسی که مربیگری میکند همیشه تحت فشار است. من نیز صبر خوبی دارم و تنها میتوانم در مورد خودم صحبت کنم.
    <div style="text-align: center;">&nbsp;
    </div>

12. کاربر مقابل از emrah20062007 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ShAh!N (15th August 2013)

نام واقعی
    همون ســــارا !
    استاتوس
    شغل و حرفه
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 53 تاپیک

18 بازیکن پرسپولیس برای بازی مقابل ملوان مشخص شد

پرسپولیس نیوز : فهرست اعضا پرسپولیس برای بازی مقابل ملوان مشخص شد.
    بر این اساس نیلسون، علیرضا حقیقی،حسین ماهینی،میلاد غریبی،محمد عباس زاده،امید عالیشاه،پیام صادقیان،هادی نوروزی،محمد نوری،سید جلال حسینی،رضا نورمحمدی،سید مهدی سید صالحی،محسن بنگر،محمد رضا خانزاده،غلامرضا رضایی،میثم حسینی،قاسم دهنوی و مهرداد کفشگری 18 بازیکن پرسپولیس برای این بازی هستند.

بر این اساس،یونس شاکری،حسین کنعانی،حمید رضا علی عسگری،مارکو و رضا حقیقی در فهرست قرار ندارند.

مگـ

14. 3 کاربر مقابل از SaRa-MoHsEn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

SEYEDHAMED (16th August 2013), ShAh!N (16th August 2013), Terminator2731 (16th August 2013)

نام واقعی
    همون ســــارا !
    استاتوس
    شغل و حرفه
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 53 تاپیک

آخرین تمرین پرسپولیس پیش از بازی ملوان / برنامه ویژه غلامپور برای حقیقی

پرسپولیس نیوز : آخرین تمرین تیم پرسپولیس پیش از بازی مقابل ملوان عصر روز پنجشنبه در درفشی فر برگزار شد.

آخرین تمرین پرسپولیس قبل از دیدار مقابل ملوان در ورزشگاه درفشیفر دنبال شد. در این تمرین پرسپولیسیها پس از گرم کردن بدنهای خود به مرور کارهای تاکتیکی و فوتبال دستگرمی در قالب دو تیم پرداختند.

در این تمرین که از ساعت 18 پشت درهای بسته آغاز شد،سرخپوشان به مرور حرکات تاکتیکی پرداختند.

*رضا حقیقی در آغاز تمرین دقایقی با علی دایی گفت و گو کرد و محل را ترک کرد.

وی به دلیل کشیدگی عضله ران،یک ماه از میدان دور خواهد بود.

*بهزاد غلامپور در این تمرین،برنامه ویژه ای را برای علیرضا حقیقی تدارک دیده بود.حقیقی پس از پایان تمرین هم 15 دقیقه بیشتر ماند و اختصاصی تمرین کرد.

*دختر علی دایی که در تمرین حضور داشت پیراهن شماره 3 بایرن مونیخ را برتن کرده بود.

*هواداران پرسپولیس در جریان تمرین مرتبا درباره محمد رضا خلعتبری صحبت می کردند.

*سرمربی پرسپولیس پیش از آغاز تمرین دقایقی با سرخپوشان گفت و گو کرد.

*دو هوادار خانم هم در میان هواداران پرسپولیس حضور داشتند.

* مارکو، علی عسگر و رضا حقیقی به دلیل مصدومیت در تمرین امروز شرکت نکردند. البته عسگر و مارکو اختصاصی دور زمین دویدند.

علی دایی از مصدومیت رضا حقیقی ناراحت بود و به دنبال جایگزین برای بازی فردا بود.

* سه فیلم بازیهای گذشته ملوان امروز برای آنالیز به دست دایی رسید.

* انتخاب وزیر ورزش سوژه اصلی بازیکنان پرسپولیس بود. گفتنی است، بازیکنان پرسپولیس پس از تمرین و اعلام لیست 18 نفره برای برپایی اردوی شبانه روزی راهی هتل شدند.

مگـ

16. 2 کاربر مقابل از SaRa-MoHsEn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ShAh!N (16th August 2013), Terminator2731 (16th August 2013)

نام واقعی
    همون ســــارا !
    استاتوس
    شغل و حرفه
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 53 تاپیک

رضا حقیقی:از اتفاقی که برایم رخ داد خیلی ناراحتم/هواداران برایم دعا کنند

پرسپولیس نیوز : هافبک تیم پرسپولیس گفت:خیلی ناراحتم که این اتفاق برایم رخ داد و در این شرایط حساس تیم باید مدتی از فوتبال دور باشم.
    رضا حقیقی که دچار کشیدگی شدید از ناحیه زانوی پایش شده است در این باره عنوان کرد:در بازی با سایپا آسیب دیدم و این مصدومیت در تمرین تیم تشدید شد و پس از MRI مشخص شد که رباط صلیبی ام کش آمده است.

وی ادامه داد:طبق نظر پزشکان یک ماه از تمرین دور خواهم بود.خیلی ناراحتم که این اتفاق برایم رخ داد و در این شرایط حساس تیم باید مدتی از فوتبال دور باشم.

حقیقی افزود:از هواداران پرسپولیس می خواهم برایم دعا کنند تا هر چه زودتر بهبود پیدا کنم و در خدمت پرسپولیس باشم.من برای بازگشت لحظه شماری می کنم و امیدوارم زودتر از موعد تعیین شده به تمرینات برگردم.

مگـ

18. 2 کاربر مقابل از SaRa-MoHsEn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نام واقعی
    همون ســــارا !
    استاتوس
    شغل و حرفه
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 53 تاپیک

آخرین وضعیت مصدومان پرسپولیس / حقیقی و علی عسگر فردا غایبند

پولیس نیوز : پزشک تیم فوتبال پرسپولیس از غیبت رضا حقیقی و حمیدرضا علیعسگری در دیدار برابر ملوان به علت آسیب دیدگی خبر داد.
    حقیقت پزشک تیم فوتبال پرسپولیس در این باره به سایت باشگاه پرسپولیس گفت: رضا حقیقی در تمرین دیروز از ناحیه زانو دچار مصدومیت شد که او را به مرکز ام آر آی اعزام کردیم و نتیجه ام آر آی مشخص شد و بر این اساس حقیقی چهار تا شش هفته از میادین دور خواهد بود و باید برنامههای پزشکی مورد نظر را برای رفع آسیب دیدگی انجام دهد. ضمن اینکه رباط زانوی حقیقی 30 درصد دچار پارگی شده است.

وی افزود: حمیدرضا علیعسگری نیز روزهای آخر فیزیوتراپی را انجام میدهد و مارکو سپانوویچ نیز به علت درد کمر میبایست دو سه روز دیگر استراحت کند. نیلسون، قاسم دهنوی و هادی نوروزی مشکلی ندارند و در تمرینات نیز شرکت کردند.

مگـ

20. 2 کاربر مقابل از SaRa-MoHsEn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین