هافبک تيم فوتبال پرسپوليس گفت: من رضا نورمحمدي را زدم اما مثل اينکه او آهن خورده بود.

رضا حقيقي پس از مصدوميت شديد از ناحيه زانو و دوري از ميادين فوتبال اظهار داشت: در تمرينات روز پنجشنبه در صحنهاي با رضا نورمحمدي برخورد شديدي داشتم که همان لحظه احساس درد کردم.اما گفتم شايد يک اسپاسم ساده است و تمرينات را ادامه دادم.

به گزارش فارس، وي افزود: من عادت دارم در تمريناتم جدي باشم چون برايم تمرين و مسابقه تفاوت چنداني ندارد به همين دليل سفت و سخت تمرين را ادامه دادم.وقتي به خانه آمدم درد زانويم شروع شد و باور کنيد اصلا وضعيت خوبي نداشتم.

حقيقي ادامه داد: وقتي براي نماز صبح بلند شدم زانويم وضعيت عجيبي داشت و به همين دليل تصميم گرفتم به پزشک مراجعه کنم و از زانويم MRI بگيرم که سپس متوجه شدم زانويم از ناحيه رباط دچار کشيدگي درجه دو و همان گريد دو شده و حداقل يک ماه به دور از ميادين هستم.

هافبک قرمزپوشان تاکيد کرد: باز هم ميگويم خدا را صد هزار مرتبه شکر که وضعيتم بدتر نشد خواست خدا و قسمت من بود شايد اگر در تمرين اينطور نميشد قسمتم اتفاق ديگري بود. راضيام به رضاي خدا.

وي در پاسخ به اين سوال که آيا از دست رضا نورمحمدي ناراحت هستي، يا خير، گفت:من نورمحمدي را زدم. مثل اينکه او آهن خورده بود. چون خيلي سفت شده بود. به همين دليل خودم مصدوم شدم. حالا چرا بايد از نورمحمدي ناراحت باشم ؟ باز هم ميگويم راضيام به رضاي خداي بزرگ و اين قسمت من بوده و نميشد کار ديگري انجام دهم.

حقيقي در جواب به اين پرسش که از اين اتفاق ناراحت هستي يا خير، گفت: بالاخره مصدوميت ناراحتي دارد اما انشاءالله خيلي زود برميگردم خدا را شکر پرسپوليس بازيکنان جوان و جوياي نامي دارد که همه منتظر فرصت براي خودنمايي هستند. قطعا اين دوستان ميتوانند جاي من را پر کنند. اميدوارم پرسپوليس بتواند با يک پيروزي مقابل ملوان باخت مقابل سايپا را فراموش کند تا با خيال راحت به بازيهاي بعدي فکر کنيم.