هافبک اسپانيايي آرسنال در تمرينات دچار مصدوميت و از همراهي توپچيها در چند هفته ابتداي فصل جديد ليگ برتر انگليس محروم شد.

به نقل از روزنامه ديلي ميل، ميکل آرتتا 6 هفته اول فصل جديد ليگ برتر انگليس را به خاطر پارگي عضله چهارسر از دست داد. آرتتا در تمرين روز گذشته آرسنال دچار اين مصدوميت شد و آرسن ونگر اعلام کرد که کاپيتان دوم تيمش بايد مورد معاينه قرار بگيرد. او ابراز اميدواري کرد که آسيب ديدگي ستاره اسپانيايي تيمش جدي نباشد و او حداکثر چند روز از همراهي توپچيها محروم شود اما نتيجه معاينات نشان ميدهد که او 6 هفته بايد خانهنشين باشد.

مصدوميت آرتتا در حالي برنامههاي ونگر براي شروع تيمش در فصل جديد را به هم ميريزد که اين تيم در بازار نقل و انتقالات تابستاني نيز هنوز هيچ بازيکني نخريده است و به نظر ميرسد که بايد با بازيکنان قبلي خود کارش را آغاز کند. مصدوميت آرتتا همچنين او را از هر دو بازي رفت وبرگشت آرسنال در پليآف ليگ قهرمانان اروپا براي فنرباغچه ترکيه محروم ميکند. کنار گذاشته شدن او از برنامههاي ونگر در شرايطي است که آرسنال همين حالا هم بازيکناني مانند توماس فرمائلن، ناچو مونرئال و آبو ديابي ندارد.

آرسنال فرداشب در هفته نخست ليگ برتر در خانه برابر آستونويلا به ميدان خواهد رفت.