^ اخبار،حواشی و مصاحبه های بازی نفت - پرسپولیس ^
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 7 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 68

موضوع: ^ اخبار،حواشی و مصاحبه های بازی نفت - پرسپولیس ^

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 17,577 بار در 6,034 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک

^ اخبار،حواشی و مصاحبه های بازی نفت - پرسپولیس ^

به نام خدایی که قرمز را آفریدتا آبی بی سرور نماند!!

هفته ششم لیگ برتر ایران««جام خلیج فارس»»

نفت تهران - پرسپولیس

ورزشگاه : تختی تهران

داور مسابقه : یداله جهانبازی ، سجاد طوری ، حسین ظهیری ، رسول رهبرفام
    ناظر: اسماعیل صفیری
    جمعه, 1 شهریور 1392 / ساعت : 19:30

با عرض سلام خدمت همه ی دوستان تیفوسی خواهشمندم تمام اخبار حواشی و مصاحبه های مربوط به بازی نفت-پرسپولیس را در این تاپیک قرار بدهید و اگر بحث و تبادل نظری راجب به این مسابقه دارید به تاپیک:

^ بـحـث وتـبادل نظـر پرسپـولـیس_نفت تهران^

بروید و از هر گونه بحث و تبادل نظر در این تاپیک جدا خوداری کنید!

تذکر:
    اگراخبار حواشی و مصاحبه های این مسابقه در تاپیک های متفرقه دیگه گذاشته بشود هم حذف خواهد شد و هم با دوستان خاطی برخورد میشه!

لطفا برای جلوگیری از تاپیک های تکراری در رابطه با اخبار این مسابقه همکاری لازمه رو داشته باشید.

با تشکر

ویرایش توسط MINA : 21st August 2013 در ساعت 11:19

2. 12 کاربر مقابل از UniQue عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

mohammad6 (20th August 2013), 888 (22nd August 2013), A_MI_N (19th August 2013), MINA (19th August 2013), Mohammadreza (19th August 2013), RaMiN (18th August 2013), SEYEDHAMED (19th August 2013), ShAh!N (18th August 2013), Terminator2731 (20th August 2013), Ya3r (19th August 2013), zahralos (23rd August 2013), شــب تاب کوچولو (20th August 2013)

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک
    البته تا زمان زدن تاپیک بحث و تبادل نظر اینجا اگه نظری گذاشتید پست خطایی محسوب نمیشه فقط زمانی که اون تاپیک مربوططه زده شد همه ی اظهارنظر های شخصی حذف خواهند شد!!!
    حالا اگه دوس داشتید اظهار نظر شخصی هاتون رو اینجا بکنید!

4. 2 کاربر مقابل از UniQue عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ShAh!N (19th August 2013), Terminator2731 (20th August 2013)

نام واقعی
    همون ســــارا !
    استاتوس
    خوشبختــی ینی پــرسپــولیسی باشی ♥
    شغل و حرفه
    محصـــل :|
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 7,651 بار در 2,668 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 53 تاپیک

نورمحمدي: من هم جاي دايي بودم،به تركيب خط دفاع دست نمي زدم

پرسپولیس نیوز : مدافع تيم فوتبال پرسپوليس گفت: هر بازيكني از نيمكت نشيني ناراحت مي شود و من نيز از اين قاعده مستثني نيستم.
    عليرضا نورمحمدي درباره شرايط تيمش اظهار داشت: خداراشكر بازي قبل مقابل ملوان را با پيروزي پشت سر گذاشتيم. بايد روند موفقيت هاي خود را ادامه دهيم تا بتوانيم در ادامه نيز نتايج مطلوبي كسب كنيم.

وي درباره نيمكت نشيني اش در 5 هفته ابتدايي عنوان كرد: هر بازيكني از نيمكت نشيني ناراحت مي شود و من نيز از اين قاعده مستثني نيستم. شرايط پرسپوليس مهم تر از نيمكت نشيني من است و مشكلي با اين قضيه ندارم. من تمرينات خودم را انجام مي دهم و منتظر هستم تا دايي فرصت بدهد.

مدافع پرسپوليس همچنين گفت: در 5 بازي ابتدايي دروازه بان و خط دفاع تيم خوب كار كرده اند و فقط يك گل دريافت كرده ايم. با اين شرايط من هم جاي دايي بودم،دست به تركيب خط دفاع نمي زدم.

نورمحمدي درباره بازي با نفت تهران اظهار كرد: نفت تيم بسيار خوبي است. مربي آنها نيز پارسال بالاي سرمان بود و شناخت خيلي خوبي از ما دارد. اگر روز خوبمان باشد،مي توانيم نفت را شكست دهيم.

وي درباره تقابل با يحيي گل محمدي تاكيد كرد: در فوتبال حرفه اي اين مسائل طبيعي است. گل محمدي مدتي در پرسپوليس بود و حالا هم در نفت تهران كار مي كند.

نورمحمدي در پايان درباره برخوردش با رضا حقيقي كه منجر به مصدوميت او شد و همچنين اينكه حقيقي اعلام كرده انگار به تيرآهن برخورد كرده است،افزود: رضا با من برخورد كرد و به شکل بدی زمين خورد كه پايش زيرش ماند. از مصدوميت او ناراحت شدم و اميدوارم هرچه زودتر بدنش آماده شود و به تمرينات برگردد.

ازمـ پــرسیـد : " عشـق " چــند حـرفـ داره ؟؟
    گفتـمـ : 9 حــرفـ !
    گـفتـ : مگـ میشـهـ ؟؟
    گـفتمـ : آره
    مگـ
    PERSPOLIS چــند حـرفـ داره ؟

6. 6 کاربر مقابل از SaRa-MoHsEn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

pooyan1400 (23rd August 2013), ShAh!N (19th August 2013), Terminator2731 (20th August 2013), UniQue (20th August 2013), zahralos (23rd August 2013), شــب تاب کوچولو (20th August 2013)

نام واقعی
    همون ســــارا !
    استاتوس
    شغل و حرفه
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 53 تاپیک

حقیقی: یک گل برای استقلال کنار گذاشتهام

سپولیس نیوز : هافبک پرسپولیس از حضور خلعتبری در این تیم استقبال کرد و گفت: یک میلیون دلار ارزش این را دارد که بابت رضایتنامه این بازیکن هزینه شود.
    رضا حقیقی در مورد اینکه چه زمانی میتواند با رفع مصدومیت برای پرسپولیس به میدان برود گفت: انشاالله از 2 هفته آینده توانایی حضور در زمین را خواهم داشت و اگر خدا بخواهد از بازی با فولاد میتوانم در خدمت پرسپولیس باشم. خوشبختانه با نظر پزشکان میتوانم در هفته هشتم و دربی به میدان بروم و از همین جا اعلام میکنم یک گل زیبا برای استقلال کنار گذاشتهام.

وی ادامه داد: میخواهم تا بازی فولاد خودم را به شرایط مسابقه برسانم تا در لیست تیم ملی هم باشم، چون اگر در این بازی به میدان بروم میتوانم در صورت دعوت، در اردوی تیم ملی هم حضور داشته باشم.

هافبک پرسپولیس در خصوص دیدار روز جمعه این تیم با نفت تهران اظهار داشت: مسابقه سختی داریم. من فیلم بازی نفت مقابل استقلال خوزستان را دیدم، آنها تیم هماهنگی هستند و مهاجمان قدرتمندی دارند ضمن اینکه شناخت آقای گلمحمدی از پرسپولیس هم کار را سختتر میکند اما ما هم پرسپولیس هستیم و هواداران از ما توقع دارند.

حقیقی درباره تقابل گلمحمدی و پرسپولیس عنوان کرد: گلمحمدی یکی از مربیان خوب ایران است و من امیدوارم او جز 2 بازی رفت و برگشت مقابل پرسپولیس در دیگر مسابقهها موفق باشد.

وی در واکنش به حضور احتمالی خلعتبری در پرسپولیس گفت: قدم خلعتبری روی چشم، او بازیکن خوبی است که تمام تیمها آرزوی داشتنش را دارند و کارش درست است. جدا از بحث فنی، در این قضیه بحث ملی مطرح است و نباید بگذاریم او در لیگ مجعول امارات بازی کند.

هافبک پرسپولیس در مورد مبلغ رضایتنامه خلعتبری اظهار داشت: یک میلیون دلار ارزش این کار را دارد، فوتبالیستها هر چه میگیرند حقشان است.

مگـ

8. 7 کاربر مقابل از SaRa-MoHsEn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

sayeh (22nd August 2013), ShAh!N (19th August 2013), Terminator2731 (20th August 2013), UniQue (20th August 2013), فردین (20th August 2013), zahralos (23rd August 2013), شــب تاب کوچولو (20th August 2013)

نام واقعی
    همون ســــارا !
    استاتوس
    شغل و حرفه
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 53 تاپیک

جلال حسینی: با حرف زدن نمیتوان قهرمان شد/ خلعتبری خیلی میتواند به پرسپولیس کمک کند

پرسپولیس نیوز : مدافع پرسپولیس اظهار امیدواری کرد که استقلال در دیدار روز چهارشنبه برابر بوریرام تایلند به پیروزی برسد.
    سید جلال حسینی معتقد است که تیمش در بازی با نفت تهران کار بسیار سختی در پیش دارد. او البته تاکید می کند که پرسپولیس برای رسیدن به قهرمانی باید امتیازها را جمع کند تا از کورس قهرمانی عقب نماند. حسینی درباره شرایط پرسپولیس در لیگ برتر، بازی با نفت و مسائل مختلف دیگر به سوالات پاسخ داد.

* بازی روز جمعه مقابل نفت تهران را چطور می بینی؟

بازی بسیار سختی است. آنها امسال خیلی خوب نتیجه گرفته اند و تیم خوبی دارند. ما باید باهوش باشیم در غیر این صورت اذیت می شویم.

* در مورد تقابل با یحیی گل محمدی چه صحبتی داری؟

او به طور حتم از پرسپولیس شناخت دارد چون فصل قبل در کنار ما بود و از شرایط بازیکنان آگاه است. البته تیم ما وضعیت خوبی دارد و در حال حاضر از لحاظ روحی و بدنی آماده هستیم. نفت حریف سرسختی است و تیمی که 10 امتیاز گرفته مطمئنا تیم خوبی است.

* فکر می کنی سه امتیاز را بگیرید؟

قابل پیش بینی نیست، فقط از هواداران می خواهم به ورزشگاه بیایند و از پرسپولیس حمایت کنند.

*در مورد احتمال حضور خلعتبری در پرسپولیس چه نظری داری؟

من در تیم ملی با او همبازی بودم. محمدرضا نه تنها برای پرسپولیس بلکه برای هر تیمی مفید است. امیدوارم مسئولان کمک کنند تا خلعتبری به پرسپولیس بیاید.

* قبول داری پرسپولیس هنوز آن تیم ایده آل نیست؟

بله قبول دارم ولی وضعیت مطمئنا بهتر می شود. باید تلاش خودمان را انجام دهیم تا از اینکه هستیم؛ بهتر شویم. با حرف زدن نمیتوان قهرمان شد در ضمن از حالا زود است در این مورد صحبت کنیم. بازیهای سنگینی داریم و فعلا باید به فکر جمع کردن امتیاز باشیم.

* کیروش همچنان بابت برنامه های تیم ملی اظهار نگرانی کرده است. در این خصوص چه صحبتی داری؟

کیروش حق دارد نگران باشد. ما یک اردو را از دست دادیم و هنوز هم بازی دوستانه نداشتیم. او سرمربی است و باید نگران باشد چون نمی خواهد تیمش در جام جهانی بد نتیجه بگیرد. امیدوارم مسئولان نگرانی کیروش را برطرف کنند.

* برخی از پرسپولیسیها در آستانه بازی استقلال و بوریرام تایلند از استقلال حمایت کرده اند...

استقلال الان نماینده ایران و بحث ملی مطرح است. این تیم نیاز به حمایت دارد و امیدوارم ایران را در آسیا سربلند کند.

مگـ

10. 5 کاربر مقابل از SaRa-MoHsEn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

sayeh (22nd August 2013), ShAh!N (19th August 2013), UniQue (20th August 2013), zahralos (23rd August 2013), شــب تاب کوچولو (20th August 2013)

نام واقعی
    همون ســــارا !
    استاتوس
    شغل و حرفه
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 53 تاپیک

گزارش تمرین سرخپوشان / بازی استقلال و گلمحمدی سوژه بازیکنان پرسپولیس

پرسپولیس نیوز : بازی روز چهارشنبه استقلال در لیگ قهرمانان آسیا یکی از سوژههای تمرین صبح امروز پرسپولیس بود. تمرین صبح امروز پرسپولیس پس از یک روز استراحت از ساعت 10 و 30 دقیقه در ورزشگاه درفشیفر برگزار شد. در این تمرین بازیکنان پرسپولیس به زدن وزنههای سبک پرداختند.

* خانزاده و میلاد غریبی، پیام صادقیان در تمرین امروز با تاخیر حاضر شدند و با پایان تمرین محمد دایی این سه نفر را نگه داشت و با آنها تمرین کرد.

* رضا حقیقی تنها به فیزیوتراپی پرداخت.

* نتیجه بازی چهارشنبه استقلال مقابل بوریرام در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا سوژه اصلی بازیکنان بود.

* علی حاتم یکی از اعضای تشریفات تیم که دچار مشکلی شده بود و علی دایی و بازیکنان توانسته بودند مشکل وی را حل کنند از آنها تشکر کرد.

* تمرین امروز پشت درهای بسته برگزار شد.

* پرسپولیسیها در خصوص بازی روز جمعه خود مقابل نفت تهران هیچ عکسالعملی در تمرین امروز نشان ندادند و فقط اعلام کردند که در این باره سکوت میکنند.

* فیلم بازی پرسپولیس و ملوان به دست بازیکنان برای آنالیز عملکرد خودشان رسید. همچنین فیلمهای بازی نفت نیز به کادر فنی رسیده شد.

* گفتوگو در خصوص یحیی گلمحمدی و حضور او بر روی نیمکت تیم نفت نیز سوژه اصلی بازیکنان بود

* مارکو، جلال حسینی بدون هیچ مشکلی امروز تمرین کردند.

* شیرینی به همراه کادر پزشکی پرسپولیس دیداری با پزشک پولادی داشتند و از وی بابت زحماتش تقدیر و تشکر ویژهای کردند.

* پرسپولیسیها در تمرین امروز نیز پیگیری قرعهکشی جام حذفی بودند.

تمرین تیم پرسپولیس امروز بعدازظهر پیگیری خواهد شد.

مگـ

12. 5 کاربر مقابل از SaRa-MoHsEn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

cr7&zizi (20th August 2013), sayeh (22nd August 2013), UniQue (20th August 2013), zahralos (23rd August 2013), شــب تاب کوچولو (20th August 2013)

نام واقعی
    همون ســــارا !
    استاتوس
    شغل و حرفه
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 53 تاپیک

گزارش تکمیلی تمرین پرسپولیس / مصدومیت سیدصالحی و حضور پیشکسوتان

پرسپولیس نیوز : تمرین امروز پرسپولیس در شرایطی برگزار شد که چند تن از پیشکسوتان این تیم نیز در جمع سرخپوشان حاضر و بابت اتفاقات و نتایج پرسپولیس به پرسپولیسیها تبریک گفتند. تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت 18 و 15 دقیقه امروز در ورزشگاه درفشیفر دنبال شد. در این تمرین ابتدا بازیکنان پرسپولیس بدنهای خود را گرم کردند و سپس به آقاوسط و فوتبال دستگرمی در نیمه زمین با چهار دروازه پرداختند. البته در این تمرین دایی تأکید زیادی داشت تا بازیکنان به صورت تکضرب بازی کنند.

در تمرین امروز ضیا عربشاهی و محمد شافعی از پیشکسوتان تیم فوتبال پرسپولیس حضور داشتند و به سرخپوشان بابت نتایج چند روز گذشته تبریک گفتند.

همچنین فارسی مهاجم سابق سایپا نیز در تمرین امروز حضور داشت و از روی نیمکت نظارهگر عملکرد سرخپوشان بود.

*در تمرین امروز تمام بازیکنان پرسپولیس لباسهای بنفش پوشیده بودند اما رضا حقیقی با پیراهن فسفری به دور زمین اختصاصی فقط دوید.

*سید مهدی سید صالحی نیز دیگر مصدوم پرسپولیس است که تنها امروز با پزشک سرخپوشان به دور زمین دوید.

*حمید علیعسگر در حاشیه تمرین امروز اعلام کرد که خودش را ممنوعالمصاحبه کرده است.

*یک مدرسه فوتبال از شیراز با لباسهای زرد و حاشیههای قرمز در تمرین امروز حضور داشت، آنها با علی دایی و بازیکنان پرسپولیس عکس یادگاری انداختند و با شعارهایی آنها را تشویق کردند. این مدرسه فوتبالیها همچنین یک پلاکارد با خود به ورزشگاه آورده بودند که روی آن نوشته شده بود پرسپولیس قهرمان قلب بچههای شیراز، دلهای عقبماندههای ذهنی برای پرسپولیس میتپد. همیشه به یاد شما هستیم و شما هم به یاد ما باشید.

*در تمرین امروز همچنین علی دایی با تأخیر حضور پیدا کرد.

*یک معلول ولیچری نیز در تمرین امروز حضور داشت البته در کنار او حدود 10 پسربچه زیر 14 سال که عقبماندگی ذهنی داشتند برای دیدار با سرخپوشان به درفشیفر آمده بودند.

*پیام صادقیان امروز بدون مشکل پا به توپ شد و با قرمزپوشان به تمرین پرداخت.

*محسن بنگر بابت مصاحبهای که از زبان وی و علیه کیروش نوشته شده بود به انتقاد از خبرنگاران پرداخت، وی گفت هیچ مصاحبهای علیه کیروش انجام نداده است.

*در تمرین امروز برخی از اعضای کادر فنی و بازیکنان فرزندان خود را به تمرین آورده بودند نکته جالب این است که بر تن این فرزندان پیراهن نیمار از بارسلونا، رونالدینو و رونالدو بود.

*حدو 50 هوادار تمرین امروز را از نزدیک نظارهگر بودند.

*دروازهبانها زیر نظر غلامپور به تمرینات اختصاصی پرداختند البته کارهای آکروباتیک غلامپور که به سمت دروازه ضربه میزد نیز در نوع خود بسیار عجیب و جالب توجه بود.

*در حاشیه تمرین امروز پلیس 110 نیز حضور داشت و نظم و انضباط اطراف ورزشگاه را بر عهده گرفته بود.

*در حاشیه تمرین امروز کریم باقری نیز پا به توپ شد و در کنار سرخپوشان به تمرین پرداخت.

*در هنگام فوتبال دستگرمی با چهار دروازه هر وقت دایی احساس میکرد بازیکنی اشتباه کرده، سوت میزد و بازی را نگه میداشت سپس پس از تذکری جدی به بازیکنان تمرین را از سر میگرفت.

*در تمرین امروز کریم باقری هم همپای سایر بازیکنان پا به توپ شد که در چند صحنه مورد تشویق دایی نیز قرار گرفت.

*در پایان تمرین بازیکنان به سانتر از جناحین و ضربه به گل پرداختند که دایی تاکید زیادی مبنی بر جایگیری بازیکنان در هنگام زدن ضربه به گل داشت، وی میگفت در محوطه 18 قدم چشمهایتان را باز کنید و ضربه بزنید.

مگـ

14. 6 کاربر مقابل از SaRa-MoHsEn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

cr7&zizi (20th August 2013), sayeh (22nd August 2013), ShAh!N (19th August 2013), UniQue (20th August 2013), zahralos (23rd August 2013), شــب تاب کوچولو (20th August 2013)

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک

پیام صادقیان: مصدومیت رفته بود روی اعصابم!/ تیم عالیای ساختهایم

هافبک جوان پرسپولیس می گوید آسیب دیدگی از ناحیه پهلو نگرانش کرده است. او همچنین گفت که از آمدن خلتعبری به این تیم به شدت استقبال می کند.
    پیام صادقیان درباره آخرین شرایط آسیب دیدگی خود، ارزیابی اش از شرایط پرسپولیس تا هفته پنجم لیگ برتر، حضور در پرسپولیس به همراه همبازیان قدیمی اش یعنی عالیشاه و غریبی و نظرش درباره آمدن خلتعبری به این تیم صحبت کرد. * از شرایط خودت بگو. مصدومیتت بهبود یافته؟ هنوز پهلویم درد می کند. دیروز در تمرین صبح فقط توانستم با پایم وزنه بزنم و روی بالا تنه نمی توانستم کار کنم. اما خوشبختانه در تمرین نوبت بعد از ظهر با تشخیص پزشک تمرین کردم و وضعیتم بهتر است. * از برد مقابل ملوان بگو. پرسپولیس 10 نفره حریفش را شکست داد.همانطور که خودتان دیدید بعد از 10 نفره شدن شرایط مان خیلی سخت شده بود. خود من به شخصه فکر می کردم که باید اول به فکر دفاع کردن باشیم و بعد حمله کنیم. با این حال در نیمه دوم می توانستیم سه بر صفر ملوان را ببریم. خودم یک تک به تک از دست دادم و بعد از گل امید(عالیشاه) یک توپ را به تیر زد که در برگشت شوت غلامرضا می توانست به گل تبدیل شود اما نمی دانم مدافعان ملوان چطور توپ را به بیرون زدند. نیمه دوم خیلی خوب بودیم و به نظرم این برد به هواداران خیلی چسبید. واقعا غیرت گذاشتند و واقعا ده نفره بردن کار سختی بود.* علی دایی هم در بین دو نیمه انگیزه تان را بیشتر کرد.بله دایی گفت که به خاطر مهرداد (کفشگری) هم که شده باید ببریم. ما هم یک دل شدیم و به خاطر پرسپولیس و هواداران رفتیم که بهترین نتیجه را بگیریم و خداراشکر این اتفاق افتاد. * نکته جالبی که در پرسپولیس امسال وجود دارد، هم بازی بودن تو با امید عالیشاه و میلاد غریبی است که از تیم ملی نوجوانان با هم بوده اید.من، امید و میلاد خیلی وقت است که کنار هم بازی می کنیم و امسال قسمت اینگونه بود که هر سه به پرسپولیس بیاییم. اول فصل هم گفتم که پرسپولیس جوانان خوبی جذب کرده است. کنار آنها هم بزرگان تیم هستند که واقعا در این چند هفته به ما کمک کرده اند و از آنها ممنونم. واقعا تیمی عالی ساخته ایم و هدف همه ما موفقیت پرسپولیس است. خیلی خوشحالم که این هفته امید گل زد. به او تبریک می گویم و امیدوارم که بازی های خوبش ادامه دار باشد. * بعد از درخشش تو و عالیشاه رسانه ها تعریف و تمجید زیادی از شما دو نفر کردند و خودت چند هفته ای است که در راس توجه هستی. نگران نیستی تمرکز بیش از حد نگاه ها روی تو، بر کارت تاثیر بگذارد؟قبل از اینکه به پرسپولیس بیایم به همه اینها فکر کردم و همه چیز را در نظر گرفتم. می دانم که در پرسپولیس باید خیلی بهتر از این باشم و برای این کار همه تلاشم را می کنم. خوشبختانه در این چند هفته هم عملکردم بد نبوده و امیدوارم روز به روز بهتر شوم.* پس می دانی که در پرسپولیس چه می خواهی.بله کاملا. اهداف بزرگی در سر دارم و مهم ترینشان این است که لژیونر شوم. برای این هم باید امسال در پرسپولیس خوب باشم تا بتوانم به این هدف برسم.* از کار کردن با علی دایی بگو.شاید باور نکنید اما دایی به جوان ها فوق العاده زیاد اعتقاد دارد. اصلا آنها را دوست دارد. به هر حال علی دایی است، خودش فوتبالیست بوده و همه چیز را درک می کند. می داند که چطور از یک بازیکن جوان استفاده کند. فکر نمی کنم کسی در این چند سال اخیر به اندازه دایی به جوان ها اعتماد کرده باشد. من هم شخصا سعی کردم جواب اعتمادش را بدهم.* خط دفاع پرسپولیس هم که با کمترین گل خورده خیال شما را از عقب زمین راحت کرده است.واقعا 4 مدافع ما مثل دیوار فولادی هستند و در این چند بازی کمتر توپی از آنها رد شده است. فکر می کنم در بازی آخر ملوان اصلا موقعیتی روی دروازه ما نداشت دفاع فوق العاده ای داریم و امیدوارم تا پایان فصل در فاز دفاعی همینقدر خوب باشیم. آنها عقب زمین را بیمه کرده اند و ما جوان ها هم خداراشکر در جلو خوب بوده ایم. هدف همه ما موفقیت پرسپولیس است. * حتما می دانی که باشگاه پرسپولیس این روزها به شدت پیگیر آمدن خلعتبری است.بله شک نکنید که محمدرضا می تواند خیلی به پرسپولیس کمک کند. خودم خیلی دوست دارم که او کنار ما باشد. فوتبالیست فوق العاده ای است. * با حضور او نگران جایگاهت در تیم نیستی؟نه اصلا. ما چند سال در ذوب آهن با هم بازی می کردیم و محمدرضا رفیق صمیمی من است. من هم در کنار او می توانم به پرسپولیس کمک کنم و امیدوارم که زودتر بیاید.* از بازی با نفت تهران بگو. قرار است در ورزشگاه تختی به مصاف این تیم بروید.الان دیگر همه بازی ها سخت است. دایی همیشه می گوید که همه بازی ها را برای برد به زمین می رویم. این بازی هم همین کار را می کنیم. به هر حال تصمیم گرفته اند که در تختی بازی کنیم چاره ای نیست. فقط نگران مصدومیتم بودم. این آسیب دیدگی چند روزی روی اعصابم بود وامیدوارم برای بازی جمعه مشکلی نداشته باشم!

16. 6 کاربر مقابل از UniQue عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Arash 1990 (20th August 2013), cr7&zizi (20th August 2013), sayeh (22nd August 2013), ShAh!N (20th August 2013), zahralos (23rd August 2013), شــب تاب کوچولو (20th August 2013)

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک

سیدصالحی از فردا پا به توپ میشود/ دایی میهمان ویژه اجلاس سفیران صلح

سید مهدی سید صالحی فردا همراه با سایر بازیکنان پرسپولیس پا به توپ میشود.سید مهدی سید صالحی یکی از بازیکنان پرسپولیس است که به دلیل مصدومیت امروز اختصاصی تمرین کرد اما این بازیکن با تشخیص پزشکان فردا بدون مشکل در تمرینات گروهی حضور مییابد و پا به توپ میشود.خبر دیگر اینکه فردا قرار است اجلاس سفیران صلح با حضور چهرههای مطرح ورزشی و سیاسی و هنری برگزار شود. میهمان ویژه این اجلاس علی دایی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس و چند چهره هنری برجسته است.

18. 4 کاربر مقابل از UniQue عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Arash 1990 (20th August 2013), ShAh!N (20th August 2013), zahralos (23rd August 2013), شــب تاب کوچولو (20th August 2013)

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک

پرسپوليسی ها پنجشنبه در تختی تمرين می كنند

آخرین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پیش از بازی نفت در ورزشگاه تختی برگزار می شود.براساس تصمیم سازمان لیگ تیم فوتبال پرسپولیس موظف است در مسابقه هفته ششم خود مقابل نفت تهران در ورزشگاه تختی به میدان برود. از همین رو يك منبع آگاه باشگاه پرسپوليس اعلام كرد: آخرين تمرين قرمز پوشان در ورزشگاه تختي تهران برگزار خواهد شد. تمرين روز سه شنبه تيم پرسپوليس ساعت ۱۸ در مجموعه درفشی فر آغاز مي شود.

20. 3 کاربر مقابل از UniQue عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ShAh!N (20th August 2013), zahralos (23rd August 2013), شــب تاب کوچولو (20th August 2013)

صفحه 1 از 7 123 ... آخرینآخرین