علی دایی تمام دستیاران خود در راهآهن را به پرسپولیس آورد تا همراه دو بازیکن یک اکیپ کامل از راه آهنی های سابق در پرسپولیس این فصل حضور داشته باشند.

اویل کار تا حدودی نسبت به حضور غلامپور استقلالی و البته برادر دایی در کادر فنی انتقاداتی شد اما خیلی زود همه چیز فراموش شد و حالا کادر فنی سرخ ها و در راس آن علی دایی بدون دغدغه های اینچنینی کارشان را پیش می برند.

با این حال دایی به غیر از کریم باقری که هنوز شرایط نیمکت نشینی اش مهیا نشده ۵ دستیار دیگر دارد که طبق قانون فقط ۳ نفر از آنها می توانند در بازی های رسمی روی نیمکت بنشینند و دو نفر دیگر یا اصلا نباید همراه تیم باشند یا اینکه روی سکوها و در رختکن بمانند که البته در ۵ بازی گذشته همه دستیاران حتی کریم باقری در ورزشگاه محل بازی حضور داشته اند اما سه نفر روی سکوها و سه نفر دیگر کنار دست سرمربی نشسته اند.

در این میان جالب است که دایی به غیر از دغدغه انتخاب لیست ۱۸ نفره و چینش ۱۱ بازیکن اصلی که دشواری های زیادی مخصوصا در زمان آماده بودن همه بازیکنان مدعی دارد ،یک دغدغه جالب را نیز قبل از هر مسابقه رسمی همراه دارد که همین خط زدن دو مربی از جمع دستیاران اوست.

تازه این در حالی رخ می دهد که کریم باقری شرایط نیمکت نشینی را ندارد و شاید اگر او مشکلی نداشت دایی در رودربایستی با او نمی توانسنت کنارش بگذارد و یک مربی دیگر از جمع فعلی کادر فنی باید بیرون می نشست.با این حال فعلا و در حالی که کریم باقری از این لیست خارج است دایی هر هفته و قبل از هر بازی دو دستیارش را کنار می گذارد و برای انتخاب این دو مربی از روش چرخشی استفاده می کند که در این بین تا حالا محمد دایی و جواد منافی در همه بازی های ورزشگاه آزادی حضور داشته اند.

اما مثلث سه نفره دستیاران دایی که در ۵ بازی قبلی کنار دست او بوده اند عبارتند از:

پرسپولیس – تراکتورسازی:محمد دایی – جواد منافی – محمد رضا مولایی

ذوب آهن – پرسپولیس:رضا فروزانی – بهزاد غلامپور – محمد رضا مولایی


پرسپولیس – مس کرمان:محمد دایی – بهزاد غلامپور – جواد منافی


سایپا – پرسپولیس:رضا فروزانی – بهزاد غلامپور – محمد رضا مولایی


پرسپولیس – ملوان:محمد دایی – جواد منافی – بهزاد غلامپور


با این حساب و با در نظر گرفتن چرخش نفرات به نظر می رسد در ورزشگاه تختی و در دیدار عصر جمعه پیش رو مقابل نفت تهران این ترکیب سه نفره عبارت باشد از :رضا فروزانی – بهزاد غلامپور - محمد رضا مولایی.


از آنجایی که حضور مربی گلرها تقریبا لازم به نظر می رسد دایی به غیر از بازی اول همواره غلامپور را کنار خودش دیده و در این شرایط دیگر دستیار روی نیمکت باید از بین سه نفر دیگر انتخاب شود.